MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gambia?Gdzie na urlop w drugiej połowie grudnia?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krunschwitz

Post #1 Ocena: 0

2009-11-22 19:40:04 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Znalazłem trochę ciekawych ofert na drugą połowę grudnia.Nie wiem tylko jak szybko da się załatwić wizę wjazdową.Wiesz coś o tym??
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

listeria

Post #2 Ocena: 0

2009-11-22 19:52:25 (14 lat temu)

listeria

Posty: 45

Kobieta

Z nami od: 29-08-2009

Skąd: Londyn

O gambijska wize mozna zdaje sie nawet juz na miejscu spytac. Dostaniesz na 1 dzien, a potem przedluza na 30 dni. Najlepiej przedwon do ambasady...tam doradza, nawet czesto na internecie nie ma wszystkich dostepnych opcji.
A co do pomyslow...to Kenia tez bylaby za jakies 450£ na 2 tyg, a jesli chodzi o Europe...to naprawde warto zobaczyc Madeire. Ja tez nie lubie plazowac, a tam jest mnostwo tras do chodenia (nie ma plaz wogole) w przepieknaj scenerii. Temperatura w grudniu tylko ponizej 25st, ale naprawde warto.
Jesli sie wybieracie do Afrykii, to za wczasu pamietajcie o szczepieniach!! Idzie do GP, wiekszosc jest za darmo, z wyjatkiem zoltej goraczki na ktora trzeba czekac w kolejce!
Milych wakacji zycze :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #3 Ocena: 0

2009-11-22 20:00:44 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Myśleliśmy o Madeirze ale temperatura tam jest w grudniu tylko około 20 stopni i ceny biletów lotniczych w drugiej połowie grudnia powalają.Dla tego chyba ta Gambia będzie ciekawym miejscem na zimowy urlop.Temperatura tam to 30 stopni i 10 godzin dziennie słońca.
O szczepieniach wiem.Brudu i smrodu na ulicach się nie obawiamy.Po wyprawie do Indii już nic mnie nie może zaskoczyć.8-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

goskauk

Post #4 Ocena: 0

2009-11-22 20:18:14 (14 lat temu)

goskauk

Posty: 959

Kobieta

Z nami od: 05-02-2008

Skąd: Reading

mi sie wydaje ze dla ciebie Gambia lepsza niz Madeira,bo to dwa inne swiaty i dla podroznika takiego jak ty bedzie super.Madeira dla wczasowicza co lubi cisze spokoj i opalanie a Gambia to jednak egzotyczna Afryka.Bon voyage! i czekamy na zdjecia!!Ja gdzies mam ale walcze ze skanerem,zgubilam software:-Y:-Y:-Y:-Y
pit-y,benefity itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

krunschwitz

Post #5 Ocena: 0

2009-11-22 20:26:41 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

No Gosia,połechtałaś moją próżność...;-)Dzięki za to8-)
Też mi się Gambia wydaje ciekawsza.Pozostaje mi tyko dowiedzieć się wszystkiego o tej nieszczęsnej wizie.Brytyjczycy są zwolnieni,a Polacy teoretycznie jej potrzebują.Ale wyczytałem na necie,że jak się przekona urzędnika na granicy ,że Polska jest członkiem Unii Europejskiej to wpuszczą bez wizy:-]Niezła jaja,co?
Jutro podzwonię tu i tam.
Przyroda Gambii i to co zobaczyłem w necie bardzo mnie pozytywnie nastawiła do tego miejsca na Ziemi.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

listeria

Post #6 Ocena: 0

2009-11-22 21:02:35 (14 lat temu)

listeria

Posty: 45

Kobieta

Z nami od: 29-08-2009

Skąd: Londyn

Hmmm, przepraszam, ale z ta Madeira nie wytrzymam. Czy tutaj sa takie przepychanki, kto byl dalej czy co. Jesli Madeira jest dla plazowiczow i do opalania to odrazu widac, ze ktos nie byl na Madeirze. Wiec jeszcze raz wspomne, na Madeirze nie ma plaz- tylko 2 sztuczne chyba. Przede wszystkim tam sie chodzi po tzw lavadas, czyli korytarzach wydrazonych w skale. A Gambia jest ok, pogoda piekna, roslinnosc itd. Jedynie jedzenie niewyszukane, ale to juz uroki Afryki. Mimo to warto, nie zapomiajcie tez lekow przeciwmalarycznych i cos na gambia express, czyli lekow przeciw biegunce i przy odwodnieniu :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #7 Ocena: 0

2009-11-22 21:08:30 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Ja osobiście nie mam nic przeciwko Madeirze.Nic z tych rzeczy.Też chcę odwiedzić tą piękną wyspę.Jej atrakcje poznałem z informacji w necie i kilku biur turystycznych.Jedyne co mi się nie widzi to temperatura w grudniu.Ja się lepiej czuję jak jest 30 i w górę :-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

goskauk

Post #8 Ocena: 0

2009-11-22 21:16:04 (14 lat temu)

goskauk

Posty: 959

Kobieta

Z nami od: 05-02-2008

Skąd: Reading

Madeira jest bardziej spokojna i to nie o to chodzi kto byl dalej
czy blizej,jest co zwiedzac ale troche inny klimacic:-]Chodzi o to co kto woli.A jezeli chodzi o Gambie to nie taki diabel straszny,pijesz wode z butelki nie bedzie biegunki,szczepionki sa u kazdego GP W UK,ludzie jezdza i wracaja bez malari,hotele maja dobry standard.A po biegunke nie trzeba jechac tak daleko,mozna dostac tez w curry house w UK:-]:-]:-]Do odwaznych swiat nalezy!!Ja lubie Karaiby i komary mnie nie zjadly:-]:-]:-]
pit-y,benefity itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

krunschwitz

Post #9 Ocena: 0

2009-11-22 21:31:14 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Cytat:

2009-11-22 19:52:25, listeria napisał(a):
A co do pomyslow...to Kenia tez bylaby za jakies 450£ na 2 tyg,


Czy masz na myśli jakieś konkretne oferty?
Te 450 funtów na dwa tygodnie w drugiej połowie grudnia trochę się mi wydaje...mało realne.Coś za tanio.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

listeria

Post #10 Ocena: 0

2009-11-22 21:41:29 (14 lat temu)

listeria

Posty: 45

Kobieta

Z nami od: 29-08-2009

Skąd: Londyn

Hmmm..Jeszcze nie ma ofert last minute na teletext, ale obserwuj Hot deals. Nam sie udalo w zeszlym roku, ale wylot byl w przeciagu tyg. Czasem jak sprawdzam to te oferty sie powtarzaja co jakis czas. Moze nie bylo to super exclusive...jakas Polka narzekala, ze nie ma suszarki w pokoju..buhahahaha. Dla nas bylo super, pogoda swietna, rafa koralowa-codziennie nurkowanie, tylko z maska i rurka, ale co tam :). Sraka i tak byla, mimo picia wody butelkowej i innych zabezpieczen! Pogla wodka, wiec nie zapomnijcie zabrac ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,