MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gambia?Gdzie na urlop w drugiej połowie grudnia?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Postów: 60

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krunschwitz

Post #1 Ocena: 0

2009-11-18 19:34:47 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Zachciało nam się polecieć na urlop w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.Sęk w tym,że temperatura jakiej oczekujemy to minimum 25 stopni C.No i chcemy wydać w okolicy 1000 funtów na nas dwoje.Raczej wolimy aktywnie spędzać wakacje,więc plażowanie tylko i wyłącznie i nic poza tym-odpada.
Czy macie jakieś typy i sprawdzone ciekawe miejsca w północnej Afryce lub okolicy???8-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krunschwitz

Post #2 Ocena: 0

2009-11-18 20:57:03 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Up.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dominika-essex

Post #3 Ocena: 0

2009-11-18 21:22:06 (14 lat temu)

dominika-essex

Posty: 1274

Kobieta

Z nami od: 19-10-2007

Skąd: Basildon

W zeszlym roku bylismy w Egipcie. Bylo cudownie i resort byl idealny. To byly moje idealne wakacje. Swieta i Sylwester byl zorganizowane naprawde swietnie. Polecam. Ja tam zapewne jeszcze wroce , moze w przyszlym roku. ;-)

reef oasis blue bay

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

krunschwitz

Post #4 Ocena: 0

2009-11-18 21:37:10 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Właśnie ten Egipt mi temperaturowo odpowiada w tym czasie.Ale cholerka jakoś mnie trzącha na myśl o tych natrętnych Arabach.Już sam nie wiem...
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2009-11-18 21:40:59 (14 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Izrael/Palestyna.
Z serii:podroze duchowe;)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #6 Ocena: 0

2009-11-18 21:42:10 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

O nie.To zdecydowanie nie dla mnie.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2009-11-18 21:46:39 (14 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wcale nie musza byc natretni w Egipcie. Chociaz jak chcesz zwiedzac to moze byc gorzej.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2009-11-18 21:51:22 (14 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

lub w okolicy...
To moze Kambodza?
Przy okazji mozna sie troche podszkolic w temacie:buddyzm.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #9 Ocena: 0

2009-11-18 21:54:02 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Tyle się nasłuchałem opowieści od różnych ludzi o natręctwie Arabów w Egipcie,że już sam nie wiem co jest prawdą ,a co nie:-?
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

andyopole

Post #10 Ocena: 0

2009-11-18 22:04:32 (14 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2009-11-18 21:37:10, krunschwitz napisał(a):
Właśnie ten Egipt mi temperaturowo odpowiada w tym czasie.Ale cholerka jakoś mnie trzącha na myśl o tych natrętnych Arabach.Już sam nie wiem...


Resorty w Sharm al Sheikh czy Hurghadzie sa niedostepne dla zwyklych arabow. Jak sie uprzesz to zobaczysz tylko araba pokojowke lub kelnera, oczywiscie plci meskiej. Mozna nie wystawiac nosa poza plot przez caly pobyt. Wez ze soba drobne DOLARY USA na napiwki i ewentualne wycieczki fakultatywne (juz grubsze USD). Oni tam nie znaja funta, chcialem pokojowemu dac 10 GBP za przyniesienie walizek do pokoju, skrzywil sie i wyraznie szczesliwy wzial 5 USD, ktore znalazlem w portfelu. Natretni sa arabowie w sklepikach, np. na Old Market w Sharm al Sheikh ale w koncu z handlu zyja i taka ich tradycja handlowa jest zeby klienta za rekaw trzymac dopoki czegos nie kupi. Najpierw probuja wysondowac skad pochodzi ofiara (turysta) a nastepnie wg kraju podaja cene wywolawcza. Mnie brali za wlocha, ale coz, jestem przystojny:-], nie bede zaprzeczal 8-). Za kapielowki, ktorych zapomnialem zabrac wolali 20$ a ostatecznie kupilem za $3. Nie wiedzieli ze trafili na Zyda....;-)

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,