MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Warte zobaczenia w UK

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 26 z 40 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 25 | 26 | 27 ... 38 | 39 | 40 ] - Skocz do strony

Str 26 z 40

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2018-05-17 09:35:19 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Bardzo ładny ogród na spacer :-)

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-05-17 18:40:43 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-17 09:35:19, Melanija napisał(a):
Bardzo ładny ogród na spacer :-)




Po siłowni wczoraj było jak znalazł połazić i porelaksować się na spacerze w pięknych okolicznościach przyrody.

A tu polecana stronę wcześniej przez Ade zaginiona wioska Nant Gwrtheyrn


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I okolice

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Andrzej1970

Post #3 Ocena: 0

2018-05-17 19:57:06 (6 lat temu)

Andrzej1970

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2009

Skąd: West Yorkshire

Witam , w ten weekend warto przyjechac do Haworth (W.Yorkshire ). W sobote i niedziele jest Haworths 1940s weekend http://haworths1940sweekend.com/index.html Jak Haworth , to i muzeum siostr Bronte (Wichrowe wzgorza) https://www.bronte.org.uk/.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-08-13 20:42:39 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Już wiem co odwiedzę przy kolejnej wizycie w Walii. Jakiś czas temu ktoś na FB wrzucał najbardziej nawiedzone miejsca w UK. Jednym z nich jest

Denbigh Mental Asylum

zdj z neta

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-08-13 23:26:38 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

POwaznie zdemolowane, zniszczone przez podpalenia i brak dzialan dewelopera, a wejscie z ryzykiem bezprawnego wkroczenia i konsekwencji z tym zwiazanych. Druga sprawa to obecnosc azbestosu, a biorac pod uwage stan budynku to bez odpowiednich masek ryzyko swojego zdrowia chyba sie nie oplaca dla wrazen. Sa informacje jak wejsc na necie dla tych co sa zdeterminowani:

Cytat:
Head throught the centre of Denbigh Town and look for signs to the Castle. Park up at the Castle for free or on the road below.

After parking, follow the road down towards the outskirts of town and you will come to the main gates of Denbigh Asylum - to avoid attention (the house opposite the gates have dogs), walk a little further up the road, past the next house with the aviary in the front driveway, and take the first right onto a dirt path in a little wooded area a little further on from the house; walk down this path up this and don't be tempted to climb at the first reasonable looking gap in the hedge above the wall, there are better gaps in the hedges and lower wall a little further down. Climb up a dry stone wall and you are now within the grounds of this rather magnificent place.

Take note that signs warn of Asbestos on site, so take a dust mask and eye protection if you intend to have a good nose around inside. Signs also warn of CCTV on site. Site is marked as private property and 'trespassers will be prosecuted' warning signs are visible in at least two locations from the road.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2018-08-14 10:49:36 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Eeeee co tam azbest czy też możliwość urazu. Pytanie czy można tam ducha spotkać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-08-14 12:38:42 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzięki Ada za info. Wczoraj tego nie doczytałam. Znajomi wklejali zdjęcia i post code. Obejrzałam sobie jakiś film ale nie było tam mowy o takich zagrożeniach. Nie wiem czy jestem aż tak zdeterminowana ;-)


Andy podobno duchy są :-8
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

VingaSandemo

Post #8 Ocena: 0

2018-08-20 18:09:27 (6 lat temu)

VingaSandemo

Posty: 535

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: Kraina Lodu

Witam.Co polecacie na weekendowy wypad Cardiff i Pembrokshire czy moze jednak Bristol ,Bath i okolice?Mam na poczatek nocleg w Newport a dalej to nie wiem w ktorym kierunku. Pogoda tez nie rozpieszcza w ten weekend.
Blis­kość jest w dzi­siej­szych cza­sach tak rzad­ka, że aż magiczna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minicab

Post #9 Ocena: 0

2018-08-21 08:03:08 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-08-20 18:09:27, VingaSandemo napisał(a):
Witam.Co polecacie na weekendowy wypad Cardiff i Pembrokshire czy moze jednak Bristol ,Bath i okolice?Mam na poczatek nocleg w Newport a dalej to nie wiem w ktorym kierunku. Pogoda tez nie rozpieszcza w ten weekend.


Polecam najpierw zwiedzic wybrzeze Pembrokeshire wraz z parkiem narodowy, nastepnie udac sie na polwysep Gower (chyba najladniejsze plaze w UK). Nastepnie jesli po drodze i wystarczajaco czasu (w co watpie) zachaczyc o wspomniany Bath
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2019-08-28 11:41:20 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Podbiję zapomniany temat. Polecam odwiedzić Szetlandy - prom z Aberdeen do Lerwick codziennie (płynie niemal całą noc). Linia North Link. Wspaniała przygoda, jeśli ma się dość tłumów turystów, zatłoczonych plaż i braku miejsc parkingowych :-]

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/url][/IMG]

Obrazek[/URL][/IMG]



https://www.shetland.org

https://www.northlinkferries.co.uk

*THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 28-08-2019 12:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 26 z 40 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 25 | 26 | 27 ... 38 | 39 | 40 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,