MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Torquay, Devon UK

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-03-04 12:49:55 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Tak ogladalem zdjecia plaz w Paington i powiem szczerze , szalu nie ma , to samo mam w Folkestone niecala godzine drogi ode mnie . Chyba jednak odwolam rezerwacje i wybiore jakies miejsce w Kornwalii . Jakie miejsca z pieknymi plazami polecacie ludzie w Kornwalii ? Slyszalem o Newquay i o St Ives , w sumie nie jest az tak zle do St Ives niecale 6 godzin jazdy ode mnie . Jakie sa najfajniejsze miejsca w Kornwalii ? Dzieki za odpowiedzi , rozpatrze kazda propozycje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2018-03-04 13:13:30 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

1. St Ives - plaża i wszystko!
2. Looe - miasteczko cudne.
3. Penzacne.

Lands End itd. itp.
Wielim poszukaj na wyspie były typowe tematy o Kornwalii.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tenoch

Post #3 Ocena: 0

2018-03-04 20:30:40 (6 lat temu)

tenoch

Posty: 171

Mężczyzna

Z nami od: 06-01-2013

Skąd: Cornwall

Zależy, co jest dla ciebie fajne:) Ja bym się zatrzymał gdzieś koło Hayle. Blisko A30, cywilizacji, rzut beretem do St Ives i Penzance. Obok wielka plaża, wydmy, klify, latarnia i foki. Newquay i St Ives latem będzie zatłoczone, lepiej przejechać się jakąś drogą wzdłuż wybrzeża, tam będzie plaż do wyboru.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2018-03-06 15:43:38 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ok dzięki za rady . Teraz jest w kropce bo hotele w np St Ives w tym czasie co chce jechać są ponad dwa razy droższe od oferty która mam zarezerwowana w Paington. Żona mówi żeby nie zmieniać , wybrać się do Paington i Torquay jako ze I tak w wakacje lecimy do Polski do obu naszych miejscowości (ja akurat mieszkałem blisko noża jak i sama moja miejscowość położona jest pośród jezior ) a także planujemy jakąś europejska wycieczkę np do Grecji we wrześniu i szkoda na to wszystko kasy skoro co miesiąc będziemy gdzieś wypoczywać , a do St Ives możemy jechać w następnym roku ... po co to pisze ? Nie chce się zawieść na Paington i Torquay; )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #5 Ocena: 0

2018-03-06 16:34:38 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-06 15:43:38, Wielim napisał(a):

Nie chce się zawieść na Paington i Torquay; )



...jestem niemal pewien, że się nie zawiedziesz

dwie naprawdę fajne miejscowości z mnóstwem atrakcji w sezonie, poczytaj jeszcze trochę o tym co można robić w Torquay, Paington, Dartmouth czy Brixham a utwierdzisz się w przekonaniu, że podjąłeś dobrą decyzję *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2018-03-06 16:55:00 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-03-06 16:34:38, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2018-03-06 15:43:38, Wielim napisał(a):

Nie chce się zawieść na Paington i Torquay; )



...jestem niemal pewien, że się nie zawiedziesz

dwie naprawdę fajne miejscowości z mnóstwem atrakcji w sezonie, poczytaj jeszcze trochę o tym co można robić w Torquay, Paington, Dartmouth czy Brixham a utwierdzisz się w przekonaniu, że podjąłeś dobrą decyzję *THUMBS UP*



*THUMBS UP* dzięki , dam znać jak było :) znalazłem w necie kilka fajnych atrakcji , najważniejsze to ZOO dla małego , plaże gdzie będzie mógł się pochlapac, ta kolejka parowa to fajny pomysł , pewnie jeszcze coś die znajdzie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-08-18 20:21:39 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ubiegłoroczna wycieczka nie doszła do skutku , rozmyślilem się , jednak wybieram się do Torquay w czwartek na 3 dni , mam piątą rocznicę ślubu no i jeszcze jutro urodziny ;)więc trzeba coś pomyśleć , żona wraca jutro z Polski , do St Ives jednak trochę za daleko jak na zaledwie 3 dni a i nie jest najcieplej , wypadło na Tourqay , teraz napewno , bo hotel bez możliwości cancelacji rezerwacji ;)

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 18-08-2019 20:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kapiszon

Post #8 Ocena: 0

2019-08-18 21:03:16 (5 lat temu)

Kapiszon

Posty: 101

Mężczyzna

Z nami od: 07-08-2011

Skąd: Hatfield

Ja polecam Sennen Cove, jedna z piekniejszych plazy w Kornwali, blisko Lands End.
To nie do konca Twoje rewiry, ale warto sie kiedys wybrac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2019-08-18 21:07:39 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Panie daleko , za rok przemyśle bo wtedy chciałbym wybrać się na tydzień do St Ives w środku sezonu , teraz to taki spontaniczny wypad rocznicowy , nie chce mi się jechać 7 godzin by być gdzieś na 2 dni i wracać 7 godzin , do Tourqay mam 4 godziny to jeszcze ujdzie , zwłaszcza że to nie sezon , człowiek nawet się nie wykąpie w morzu , chociaż kto wie ;) w razie co w hotelu jest basen to jakaś alternatywa ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,