MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Tlumaczenie -rozowa landrynka

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2009-08-21 19:27:55 (15 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2009-08-21 18:43:27, madagaskar3 napisał(a):
pink candy girl?


Tez tak bym powiedziala,a czy dla anglojezycznych kolegow mialoby to sens,glowy nie daje.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2009-08-21 19:40:56 (15 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

wlasnie mialam mozliwosc spytac mojego lubego(anglik)i on tez powiedzial,ze bimbo:-]okreslenie ,ktore probowalam sobie stworzyc nie ma podobno dla anglika sensu.czyli sie wyjasnilo.ale i tak mnie sie podoba bardziej pink candy girl.szkoda ,ze pewne rzeczy sa nieprzetlumaczalne
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinb

Post #3 Ocena: 0

2009-08-21 21:39:30 (15 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

1. Candy Girl - nie trzeba dodawac PINK
candy girl
2. Barbie Girl
arbie+girl" target="_blank">barbie girl

Ale tez mi sie podoba Pink Candy Girl :-D
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2017-07-30 21:38:07 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

A ja wlasnie sie dowiedzialam ze jest takie okreslenie polskie jak rozowa landrynka w odniesieniu do dziewczyny... Pewnie za stara jestem. Tego typu zwroty slangowe ewoluuja w kazdym jezyku, pojawiaja sie i przemijaja. W amerykanskim filmie "Mean Girls" z Lindsey Lohan nastoletnie dziewczyny wygladajace wlasnie landrynkowo i interesujace sie glownie wlasnym wygladem byly nazywane plastics, pamietacie? Ale na pewno dla wielu anglojezycznych osob okreslenie plastic tez by nie pasowalo do opisu. To tak jak w podreczniku do angielskiego mialam kiedys piosenke Abby Dancing Queen z wyrazeniem digging the dancing queen, a moja nauczycielka Angielka twierdzila ze pierwszy raz slyszy to slowo i ze caly ten zwrot jest bez sensu. Ja ten zwrot juz slyszalam w innych piosenkach z lat 70-tych. Po prostu nauczycielka zbyt mloda byla. Z kolei ona opowiadala ze jej siostrzency zamiast "nice, cool" mowia z uznaniem ze cos jest "safe". Chyba nigdy osobiscie sie nie spotkalam i pewnie juz tak nikt nie mowi. A co znaczy ze dziewczyna albo facet jest buff? :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2017-07-30 21:52:03 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Buff- an adjective which, in youth slang, means attractive or well-toned. Somebody who is buff has an attractive body, they look 'fit'.

As a noun it is often used to describe a person who is really into a particular hobby or pastime.

Buff
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-07-30 22:31:32 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Tubylcy mowia, ze ludzie sa plastikowi, moze nie jest to jakis popularny zwrot, ale jest uzywany.

Mowia tez orange people o tych co za duzo czasu spedzaja na solarium lub w innych tego typu miejscach, dotyczy obu plci.

Swoja droga tez nie slyszalam tego zwrotu z oryginalnego tematu :-) Moze jestem za stara albo za mloda. Kojarzy mi sie za to z programem erotycznym o takim tytule.

P.S. Niezly wykop sprzed 8 lat.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-07-30 22:38:43 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-30 22:31:32, Richmond napisał(a):
P.S. Niezly wykop sprzed 8 lat.


Tak. Znalazlam tu fajna kopalnie skarbow i osobliwosci na English Zone. :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,