MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wolontariat

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Przemas1920

Post #1 Ocena: 0

2018-03-11 00:12:20 (6 lat temu)

Przemas1920

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2018

Skąd: Liverpool

Witam wszystkich mam pytanie, chcialbym zostac wolontariuszem ale nie w celach zarobkowych, mam dobra prace, rodzine.. Ale chcialbym w wolnym czasie oprocz rodziny poswiecic czas komus Kto tego potrzebuje, dac komus choc chwile radosci. Problem w tym ze moj jezyk nie jest zbyt najlepszy wiec obawiam sie ze mimo szczerych checi bede mial problem z komunikowaniem sie z druga osoba... A bardzo bym chcial niesc pomoc innym nawet bedac na emigracji. Juz jakis czas temu zostalem dawca szpiku. Wiec jesli moglbym kogos uszczeslisic zabierajac go chocby na zwykly
spacer to sie na to pisze :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Przemas1920

Post #2 Ocena: 0

2018-03-11 00:17:25 (6 lat temu)

Przemas1920

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2018

Skąd: Liverpool

Wiec pytanie gdzie moge uderzyc w tej sprawie nie urzywajac przy tym zbyt mocno mojego naciaganego angielskiego :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sate777

Post #3 Ocena: 0

2018-03-11 00:21:04 (6 lat temu)

Sate777

Posty: 89

Mężczyzna

Z nami od: 11-11-2014

Skąd: Liverpool

np tu mozesz sie zarejestrowac http://www.volunteercentreliverpool.org.uk/

jezykim sie za bardzo nie przejmuj. Wujek google pomoze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2018-03-11 04:35:23 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Ponieważ lubię majsterkowac byłem już "dogadany" na wolontariat w Imperial War Museum w Duxford. Było to w 2004 roku. Mój angielski wtedy to było, może ze dwadzieścia rzeczowników. Niestety, wkrótce zmieniłem pracę, później adres i niestety nawet nie zacząłem. A może szkoda, napewno szybciej poznalbym język, nowych, ciekawych ludzi.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #5 Ocena: 0

2018-03-11 19:11:56 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Najpierw zastanowic sie co potrafisz.
Ja na Twoim miejscu zainteresowalabym sie takimi projektami jak pomoc w przygotowaniu posilkow dla seniorow na wyzej cytowanej stronie - albo jakies prace ogrodowe jesli beda, etc itp... Ja milo wspominam moja przygode tutaj w wolontariacie, 15 lat temu niestety. Brak czasu. A, byli w naszym osrodku wtedy pracownicy banku. Pamietam jak jeden wydawal uzytkownikom herbate i inni sprzatajacy pytali jak on got that job... Byl duzy przekroj wolontariuszy, tez z calego swiata.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,