MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Cena double room "per week" - sesolutions.uk

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 11 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2016-06-13 19:24:43 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #2 Ocena: 0

2016-06-13 23:29:41 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2016-06-13 10:30:57, AgentOrange napisał(a):
(...)
Bądź przygotowana na to, że nikt nie pomaga bezinteresownie i każdy chce zarobić na czym się da...


Z całym szacunkiem, ale masz swoją miarkę i mnie nią nie zmierzysz. Grosza, czy tu pena nie wziąłem... a jeżeli zmienią plany i dojadą od Oxfordu to pomogę ja, jak i moi zaprzyjaźnieni... A z byle kim się nie zaprzyjaźniam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

indieb

Post #3 Ocena: 0

2016-06-15 10:19:50 (8 lat temu)

indieb

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 13-06-2016

Skąd: Oxford

No i wyszło tak, że teraz mogę liczyć tylko na siebie - dostałam dziś telefon od koleżanki, że ona odpada. Że zostaje w Polsce. Że to za dużo dla niej.

A ja...?
Nie wiem co robić. Chcę jechać. Ale teraz tak cholernie się boję, że nie wiem czy nie zrezygnować.

Od przedwczoraj ogarniam mieszkania. Z kilkoma osobami złapałam kontakt. Wczoraj nawet z jakimś gościem przez telefon po angielsku rozmawiałam, w sumie wszystko było ok. Gorzej z tym, że wszystko załatwiałam dla dwóch osób, a nie dla jednej. Teoretycznie wszystko brzmi sensownie, no ale... nie znam się. Nie wiem nic. Ci wynajemcy twierdzą, że mogę wprowadzić się od razu, w piątek, jak tylko zobaczę pokój i mi się spodoba. Czy tak jest zawsze?

Więc znowu zaczynać wszystko od początku...

No i co z pracą? Co jeśli faktycznie nic nie znajdę? Albo znajdę, będę pracować, a nie dostanę za to kasy...

Normalnie chce mi się ryczeć, że się w takie paskudztwo wpakowałam. Teraz już wszystkiego się boję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2016-06-15 11:36:27 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Potraktuj to jako wakacyjna przygode i nie stresuj sie tak. Mozliwe, ze ogladasz pokoj i wprowadzasz sie tego samego dnia. Pokoje zwykle oglasza sie jak sa puste i gotowe dla kolejnego najemcy. Poszukaj jakiegos hostelu w miejscu, do ktorego jedziesz na wszelki wypadek i posprawdzaj pokoje do wynajecia.

Tylko nie plac nikomu za nim z gory, dopoki nie przyjdziesz obejrzec tego pokoju na miejscu i zgodzisz sie. Jak cos zaplacisz juz na miejscu, to zadaj potwiedzenia na papierze. Moze byc potrzebne na przyszlosc w razie jakiegos nieporozumienia.

Ja pojechalam szukac pokoju dla kolezanki w innym miescie, zobaczylam jakis polski sklep, weszlam zapytac sie ekspedientki czy nie wie gdzie oglaszaja pokoje i ona mi powiedziala, ze wie o wolnym pokoju i tak w 2h znalazlam pokoj dla kolezanki w miescie, w ktorym nigdy nie bylam. Ona przyjezdzala nastepnego dnia i miala juz gdzie mieszkac na start. Na kioskach i roznych innych malych sklepach sa czesto prywatne ogloszenia o pokojach.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

indieb

Post #5 Ocena: 0

2016-06-15 11:49:42 (8 lat temu)

indieb

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 13-06-2016

Skąd: Oxford

No właśnie jakby coś, to zarezerwowałam sobie pokój w jakimś hostelu na kilka nocy, tak na wszelki wypadek.
Jeszcze za nic nie płaciłam. I nie zapłacę.

Z natury jestem opanowaną osobą i raczej rzadko się martwię i do tej pory wydawało mi się, że z każdą sytuacją sobie poradzę. Teraz już niczego nie jestem pewna.

Ile powinnam wziąć pieniędzy na start?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2016-06-15 12:54:08 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

indieb

Post #7 Ocena: 0

2016-06-15 13:00:45 (8 lat temu)

indieb

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 13-06-2016

Skąd: Oxford

Czyli mniej więcej ile kasy potrzebuję na te 2 tygodnie?
Boże, gdybym jakąś kasę dostała po dwóch tygodniach, byłam szczęśliwa.

Bilet w jedną stronę, nie zamierzałam szybko wracać :D a teraz to już nie wiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

UnclePockets

Post #8 Ocena: 0

2016-06-17 12:36:18 (8 lat temu)

UnclePockets

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 17-06-2016

Skąd: Northampton

Cytat:

2016-06-15 13:00:45, indieb napisał(a):
Czyli mniej więcej ile kasy potrzebuję na te 2 tygodnie?
Boże, gdybym jakąś kasę dostała po dwóch tygodniach, byłam szczęśliwa.

Bilet w jedną stronę, nie zamierzałam szybko wracać :D a teraz to już nie wiem.




Nie załamuj się, głowa do góry! Też miałem nieciekawą sytuację przyjeżdżając do UK (8 miesięcy temu) i wylądowałem koniec końców w obcym mieście Bristolu "w ciemno" bez pracy, na jakimś obskurnym pokoju, ale jak widać 8 miesięcy dalej żyję i mam się dobrze. Nigdy nie wiesz co Ci się przytrafi, traktuj to jak przygodę. Co jest najgorsze co Ci się może przytrafić? Ja tak myślałem wtedy i nadal tak myślę. Oczywiście wtedy było trochę stresu, stres jest rzeczą ludzką zupełnie zrozumiałą, ale nie można go przyjmować w zbyt dużych dawkach, kontroluj to :) Najważniejsze to nie poddawać się, cokolwiek Ci się tutaj przytrafi - złego czy dobrego (tego drugiego na pewno więcej), to będzie nieocenione w przyszłości doświadczenie, które będziesz z uśmiechem na ustach wspominać za kilka lat.

Jaka jest teraz Twoja sytuacja? Kiedy wyjeżdżasz?

Jeśli chcesz jakąś poradę, pisz śmiało na priv. Założyłem konto specjalnie po to żeby podnieść Cię na duchu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mela551

Post #9 Ocena: 0

2016-07-01 09:54:53 (8 lat temu)

mela551

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 01-07-2016

Skąd: None

Cześć,właśnie dostałam telefon od Pani z tej agencji. Oferta pracy oczywiście taka jak u wszystkich, ale co do mieszkania, Pani twierdziła, że owszem może być zapewniony, ale również mogę mieć nocleg na własną rękę.

Interesować się tym dalej, pytać ją o te opinie które tutaj czytam?

I pytanie do koleżanki, która tak stresowała się wyjazdem- jesteś już tam? Jak to wygląda, masz pracę, mieszkanie, wszystko ok?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #10 Ocena: 0

2016-07-01 17:12:27 (8 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2016-06-15 13:00:45, indieb napisał(a):
Czyli mniej więcej ile kasy potrzebuję na te 2 tygodnie?
Boże, gdybym jakąś kasę dostała po dwóch tygodniach, byłam szczęśliwa.

Bilet w jedną stronę, nie zamierzałam szybko wracać :D a teraz to już nie wiem.




Jesteś w Anglii? Znasz angielski?
Poszukuję właśnie pracowników do restauracji.
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,