MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jakie byly powody Waszego przyjazdu do UK?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 2 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kajetan03

Post #1 Ocena: 0

2007-11-03 22:39 (16 lat temu)

kajetan03

Posty: 11

Z nami od: 18-09-2007

Skąd: Rugby/Olsztyn

Wiem ze krytyki bedzie duzo ale jestem szczesliwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2007-11-03 22:58 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciesza

Post #3 Ocena: 0

2007-11-03 23:19 (16 lat temu)

ciesza

Posty: 9724

Kobieta

Z nami od: 29-08-2007

Skąd: MANCHESTER

my nie od krytykowania my od wsparcia :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magdade21

Post #4 Ocena: 0

2007-11-04 18:38 (16 lat temu)

magdade21

Posty: 11

Z nami od: 09-10-2007

Skąd: Selby

Witam serdecznie. Przyjechałam do UK miesiąc temu do narzeczonego, który zawitał na wyspach 3 m-ce wcześniej. Naszym priorytetem jest uzbieranie pieniędzy na wesele i częściowo na mieszkanie w naszym rodzinnym mieście Kołobrzeg. W Polsce miałam satysfakcjonującą pracę jednakże pragnienie zamieszkania razem okazało się silniejsze. Tęsknota za rodziną i bliskimi znajomymi czasami daje o sobie znać dlatego wiem, że nie zostaniemy tu na stałe. W bieżącym tygodniu zaczynam pracę. Zobaczymy czy los będzie przychylny i pozwoli nam zrealizować choć po części nasze cele. Najważniejsze dla nas jest bycie razem i cieszenie się z każdej wspólnie spędzonej chwili. Pozdrawiam serdecznie!!!
Madziula

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #5 Ocena: 0

2007-11-06 10:01 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2007-11-06 11:44 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

reivilo

Post #7 Ocena: 0

2007-11-06 12:35 (16 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

nuska tos mi siostra my tez w polsce mielismy ciezko - zawsze inne widzenie swiata, tutaj w tygielku kulturowym nie odstajemy za zbytnio
w polsce doskwieral nam system, ignorancja ludzi i wszechobecne chamstwo i brak kompetencji ( opryskliwosc i chamstwo wprost proporcjonalne do braku kompetencji)
wszechobecny wplyw koscila katolickiego na wszystkie dziedziny zycia ( a my nie jestesmy katolikami)
ZUS - ktory dzialal w jedna strone - jemu placic
skorumpowane sady i sedziowie( z racji specyfiki prowadzonej przez nas dzialanosci gospodarczej mielismy a nimi duzo do czynienia

a tu nie jest to raj na ziemi ale nie mamy zamiaru wracac do polski- chyba ze bedziemy musieli sie zaopiekowac stzrszymi rodzicami ale moze i oni dadza sie przesadzic?
Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ajronka

Post #8 Ocena: 0

2007-11-06 13:35 (16 lat temu)

ajronka

Posty: 97

Kobieta

Z nami od: 21-08-2007

Skąd: londyn

ja przyjechalam do Londynu na gora pol roku,a minelo juz 5 lat i nie mysle o powrocie.Zyje mi sie tutaj dobrze,na wszystko mnie stac,a w polsce to bywalo roznie,moj syn nie chce slyszec o powrocie do krajumysle ze jeszcze nie predko wroce jesli wogole wroce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2007-11-06 13:48 (16 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zawsze intryguje mnie to sformulowanie: "na wszystko mnie stac". To znaczy na co? Co to jest wszystko?
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anneczka

Post #10 Ocena: 0

2007-11-06 14:08 (16 lat temu)

anneczka

Posty: 1505

Kobieta

Z nami od: 20-09-2007

Skąd: Staffordshire

A ja przyjechałam tu ponad rok temu z w tedy 8miesiecznym synkiem. Mój chłopak p[rzyjechał 5miesiecy wczesniej aby stworzyc nam jakies warunki i spłacić długi w Polsce!! Na początku wynajmowaliśmy pokój a od marca br mamy własny domek, hmmm oczywiście wynajmowany:) Za 4 tygodnie mam termin porodu 2 dzieciaczka który się tu pczął i tu się urodzi:) Przyzwyczajam się do życia tutaj i jakoś idzie mi coraz lepiej bo miesiac temu przyjechała siostra z chłopakiem i jestesmy razem:) A dlaczego tu przyjechaliśmy, to długa historia.....mamy w polsce własne mieszkanie i.....to wszystko:-) początkowo mieliśmy sie osiedlić w Nimczech ale wylądowaliśmy tu po kilku miesiacach pobytu w niemczech !! Mój chłopak ma nieudany zwiazek za sobą i 2 dzieciaków, nie stać by nas było mieszkać w polsce, płacić alementy na tamte dzieciaki, utrzymać siebie i żyć przyzwoicie jak należy dlatego ten wyjazd!! Tak wiec wyjechaliśmy tu:-)Szkoda tylko że tamte szkraby są tak daleko i widujemy je tak żadko:/ale aby im i nam sie żyło dobrze to było jedno rozwiązanie!!! Pozdrowionka
W czym Ja kuleje TY możesz być ASEM.....i na odwrót:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,