MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bedzie wstyd przyznawać się do swojej narodowości.

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2021-04-06 08:09:34 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

W sumie jak to mawial Wolodyjowski, jak sie nie beda ciebie bali, to sie...” wiec moze wlasnie dobrze dziala takie epizody furii/ szalenstwa. W sensie na postrzeganie przez osoby trzecie. W odniesieniu do tytulu tematu.

Kiedys ogladalam taki program rozrywkowy, gdzie robili sobie zarty z ludzi, jakies przyklejanie sie znienacka do plecow przechodnia na ulicach Londynu. No taki durny humor. No i zrobili podejscie do takiego byczka/ pakera w koszulce z orzelkiem. Lysy.

Lysy paker ich pogonil, o malo nie dostali z piesci. Jakie byla ich konkluzja? Nie zadzieraj z Polakami. Na tej samej zasadzie dzialaja akcje jak ta tytulowa. Kiedy uwazaja cie za szalenca, szanse sa, ze beda woleli sie nie zaczepiac.

If this makes sense.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2021-04-06 08:12:17 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

To jeszcze dodam jakby ktos nie zrozumial. Chodzi o to, ze jest dokladnie odwrotnie niz w tytule. Nie wstyd, a wlasnie attitude typu: “ u talkin to me” ? :8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-04-06 09:19:44 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

z za kogo się wstydzić w tym przypadku, na pewno wiele osób uważa ze to dobrze



Prawdziwy zamordyzm w UK dopiero nadchodzi. Nieprzypadkowo chcą na siłę przepchać teraz ustawę o zwiększeniu uprawnień policji oraz surowych kar za udziały w protestach ulicznych. Gdyby powrót do normalności był tuż za rogiem żadna władza nie zawracałaby sobie teraz głowy takimi ustawami.
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #4 Ocena: 0

2021-04-06 10:25:50 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5122

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

W sobotę byłem się powłóczyć po okolicy na rowerze to widziałem na własne oczy. Camping area na 19 domków. 5 wozów policyjnych likwidowało nielegalną rekreację.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-04-06 10:29:22 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

najśmieszniejsze jest to ze cala pandemia zrobiła taka sieczkę w głowach ze rzeczy wydawało by się nie możliwe w demokratycznym kraju przechodzą z pełna akceptacja ludzi, poczytajcie komentarze pod takimi filmami
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2021-04-06 11:45:33 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2021-04-04 14:47:00, tesstickle napisał(a):

Zakładam że ten krzykacz przeżył tylko dlatego że kanadyjska policja jest miła.


I to jest najlepsze podsumowanie - policja powinna go "zaszczelić", po "zaszczeleniu" założyć maseczkę i od razu zrobić test PCR elimunując kolejne zagrożenie w postaci mutacji białostockiej. Straszna zbrodnia.

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #7 Ocena: 0

2021-04-06 12:34:34 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5122

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2021-04-06 10:29:22, sqlserver napisał(a):
najśmieszniejsze jest to ze cala pandemia zrobiła taka sieczkę w głowach ze rzeczy wydawało by się nie możliwe w demokratycznym kraju przechodzą z pełna akceptacja ludzi, poczytajcie komentarze pod takimi filmami

Tak więc nawet gdyby ktokolwiek zapewniał, że wszystko wróci do stanu sprzed, to jest to niemożliwe. Niewiele osób zachowało niezakazona mentalność. Dlatego przez całą resztę odbierani są jak dziwacy. Dużo to trzeba? Wystarczy wypowiedzi na forum przeanalizować.
A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.
I jak w tej opowieści; dlaczego nie reagujesz? Bo mnie to nie dotyczy. Kilka dni temu zabrali się za długowłosych, nie reagowałem, później za wąsatych, nie reagowałem, przedwczoraj brodaczy się czepili, a ja nie reagowałem, wczoraj przyszli po łysych, też nie zareagowałem. Dziś przyszli po mnie. Nikt nie zareagował, nikogo już nie ma.

Opinia moderatora: Dwa posty poniżej poleciały jak off topy. Konefka

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #8 Ocena: 0

2021-04-06 21:06:20 (3 lata temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2021-04-06 08:09:34, galadriel napisał(a):
...
ogladalam taki program rozrywkowy, gdzie robili sobie zarty z ludzi, jakies przyklejanie sie znienacka do plecow przechodnia na ulicach Londynu. No taki durny humor. No i zrobili podejscie do takiego byczka/ pakera w koszulce z orzelkiem. Lysy.

Lysy paker ich pogonil, o malo nie dostali z piesci. Jakie byla ich konkluzja? Nie zadzieraj z Polakami. Na tej samej zasadzie dzialaja akcje jak ta tytulowa. Kiedy uwazaja cie za szalenca, szanse sa, ze beda woleli sie nie zaczepiac.

If this makes sense.

...does NOT to me...
podkresle... to byl program rozrywkowy

jedyne wnioski z tego:
-nie mamy dystansu do siebie,
-nie mamy luzu,
-jestesmy agresywni,
-bo jestesmy zbyt dumni,
-i bardzo zakompleksieni...
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2021-04-06 21:25:28 (3 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

Lysy paker ich pogonil, o malo nie dostali z piesci. Jakie byla ich konkluzja? Nie zadzieraj z Polakami.


Cytat:

jedyne wnioski z tego:
-nie mamy dystansu do siebie,
-nie mamy luzu,
-jestesmy agresywni,
-bo jestesmy zbyt dumni,
-i bardzo zakompleksieni...

Coś w tym jest. Najdobitniej o tym świadczy jak wiele osób obawia się bycia postrzeganym jak ten łysy paker. Przecież żadne z was nim nie jest, nie jesteście nawet z nim spokrewnieni.

Znałam kiedyś osobę, która przy stole zachowywała się jak, najdelikatniej mówiąc, prosiaczek. W życiu jednak nie wpadłabym na to, żeby cały jego naród w ten sposób postrzegać.

Tytuł tego wątku, moim zdaniem, wynika z kompleksów.


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #10 Ocena: 0

2021-04-07 07:37:39 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5122

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

To są stereotypy. Nikt nie postrzega, ocenia innych na podstawie ich zalet lecz wad właśnie. I to wad występujących u nielicznych. Przecież nie każdy cygan to złodziej, nie każdy Rosjanin to pijak, nie każda blondynka to .... Itd, a jednak tak to funkcjonuje bo tak wygodnie.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,