MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaki amazon stick do polskiej tv?

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tesstickle

Post #1 Ocena: 0

2021-02-23 22:44:01 (3 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2021-02-23 22:38:24, sqlserver napisał(a):
Do renderowania obrazu hdmi np, rozumiem ze jak nie masz ekranu w laptopie to nie działa ci wifi bo antena jest w pokrywie ekranu


I tu cię zaskoczę, klapa została odłamana/usunięta ale celowo. Kabelki wydłubane i wifi działa.
ps. zero problemów z hdmi.

[ Ostatnio edytowany przez: tesstickle 23-02-2021 22:44 ]

- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #2 Ocena: 0

2021-02-24 02:55:20 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2021-02-23 18:32:13, adamsowy napisał(a):
sqlserver będę się musiał rozejrzeć bo narazie jak dla mnie najtańsza opcja jest hejo.tv które kosztuje £15 za 3 miesiące i ilość kanałów mnie zupełnie wystarcza, z tych dostawców co znam co reklamują się na fb lista m3u kosztuje £12-14 na miesiąc

tesstickle można tylko po co? Firestick to taki mini komputer


Za taką kwotę na Aliexpress możesz sobie kupić dostęp do paru tysięcy kanałów. Jak dorzucisz jeszcze parę funtów to możesz mieć dodatkową obcje z kanałami dla dorosłych. Nie namawiam oczywiście, ale co kto lubi ;)

A polskie satelity były przed brexitem [*]nullnielegalne w UK. Teraz są tym bardziej nielegalne. Nie zdziwię się jak usłyszymy kiedyś o jakiś akcjach z tym związanymi.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-02-24 08:36:34 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

tym bardziej ze nie będzie to wymagało żadnych kombinacji, idąc przez miasto polskie domy można rozpoznawać po antenach jak siódma plaga w Egipcie domy żydów po krwi owieczki na drzwiach.

Kolega przeciąga dyskusje i wpisuje kilka razy nazwę serwisu nieprzypadkowo ale niestety nie jest to nic wartego polecenia
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2021-02-24 08:46:20 (3 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Sama antena satelitarna jest legalna. To po prostu antena.
Nielegalny jest odbiór pewnych telewizji zagranicą ("ze względu na ochronę praw autorskich...";). No ale to by trzeba było sprawdzić u kogoś w domu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2021-02-24 08:48:07 (3 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2021-02-23 19:10:46, Kanonier30 napisał(a):
Tak na uboczu wątku, to zamiast dokonywać instalacji - kombinacji w systemie wtyczek z niepewnych źródeł, aby za wszelką cenę zdobyć dostęp do kanałów nielegalnie nadawanych w sieci, przy okazji nabijając kasę grupie cwaniaków, to lepiej zainwestować w dostępnie legalnie źródła do polskich produkcji.

Ze stron TVP można uzyskać dostęp do wielu seriali, filmów i to zupełnie za darmo. Do tego legalnie. Netflix - w wersji dla UK - oferuje ogromne zasoby, w tym spora ilość z napisami w języku polskim ... za opłatą, ale legalnie. Z pewnego źródła, które nagle nie zawiesi nadawania itd.
Historia trwa bodajże od 2004 roku, gdy tłumnie Polacy na Wyspy przybyli, ale rynek się już zmienił i oferta dla polskojęzycznych odbiorców w UK też jest na innym, lepszym poziomie.
Natomiast co ma wspólnego Brexit z antenami montowanymi przez prywatne osoby do odbioru telewizji satelitarnej (polskiej, pakistańskiej czy arabskiej), to już dla mnie zagadka.


Po pierwsze anteny polskich telewizji są w uk nielegalne i zawsze byly . Po drugie taki Solorz to tez cwaniaczek i majac np cyfrowy nabijasz mu kase . Po trzecie nie kazdy moze powiesic antene , ja nie moge i musialem pozbyć sie Polsatu. Po czwarte zadna telewizja z Polski nie ma pepnego pakietu ktory mnie interesuje . Chce miec canal plus I polska lige pilkarska ale jexnoczesnie kanaly polsat sport premium i Lige Mistrzow. Po piąte ceny najdrozszyxh pakietow sa delikatnie mowiac zbyt wysokie . Po szoste wspomnialas o pakietwch tvp I Netflixa. Nie interesują mnie pojedyncze seriale tvp a tym bardziej Netflix , mam wersje i polską Netflixa i angielska. Ale to zona oglada. Mnie to nie interesuje i nie bedzie interesowac .
Ja kupilem dekoder kiedys za 100 funtow od jakiegos "cwaniaczka " bo nie nialem smart tv . Jak masz smart tv to instalujesz aplikacje . Dekoder male pudeleczko podlaczasz do neta i do tv i ogladasz jak cyfrowy polsat . Jest pilot. Place £30 za 3 miesiace . Czy duzo czy malo , nie wiem , ale to nie majątek, kilka razy mniej niz razem za cyfrowy polsat i nplus w pakietqch premium. A mam ponad 200 polskich kanalow . Chyba wszystkie jak istnieją. Wszyatkie Canal plus i polsatu. PPV i kanaly Polsat Sport Premium a takze VOD . Okolo 30 kanalow sportowych a co za tym idzie wszystkie dobre ligi piłkarskie Europy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #6 Ocena: 0

2021-02-24 08:54:41 (3 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2021-02-24 08:36:34, sqlserver napisał(a):
..idąc przez miasto polskie domy można rozpoznawać po antenach jak siódma plaga w Egipcie domy żydów po krwi owieczki na drzwiach.
..


Powściągliwość w sądzeniu* 6 37 Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; ..

Moi sąsiedzi (Anglicy) mają antene polsatu bo została po popszednich lokatorach dla odmiany z Pakistanu. A im zakładała polska firma i dała taką bo ... mieli taniej. Nie sądzę żeby Pakistańczycy zakładali polsat specjalnie.
Od momentu pojawienia się anteny nie mieszkał tam żaden Polak.


Cytat:

2021-02-24 08:48:07, Wielim napisał(a):
.. A mam ponad 200 polskich kanalow . Chyba wszystkie jak istnieją. Wszyatkie Canal plus i polsatu. PPV i kanaly Polsat Sport Premium a takze VOD . Okolo 30 kanalow sportowych a co za tym idzie wszystkie dobre ligi piłkarskie Europy.



Matko i córko i ty to wszysko oglądasz?!?!
Masz na to czas?*DONT_KNOW*

[ Ostatnio edytowany przez: tesstickle 24-02-2021 08:59 ]

- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2021-02-24 09:10:04 (3 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ostatnio mam duzo czasu , bardzo duzo , ogladam zazwyczaj canal plus, kanaly sportowe , historyczne i przyrodnicze a ze mam ich duzy wybor zawsze znajdzie sie cos ciekawego , polsat czesto , tvp mniej, tvn wcale , po prostu , większej oferty latwiej wybrać coś dla siebie co aktualnie leci

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #8 Ocena: 0

2021-02-24 09:20:28 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-02-24 08:54:41, tesstickle napisał(a):

Moi sąsiedzi (Anglicy) mają antene polsatu bo została po popszednich lokatorach dla odmiany z Pakistanu. A im zakładała polska firma i dała taką bo ... mieli taniej. Nie sądzę żeby Pakistańczycy zakładali polsat specjalnie.
Od momentu pojawienia się anteny nie mieszkał tam żaden Polak.



to wszystko zależny gdzie mieszkasz, moi sąsiedzi wydadzą dodatkowe pieniądze żeby mieć "normalna" siateczkowa antenę a wizyta specjalisty i tak jest niezbędna bo trzeba przestawić talerz
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #9 Ocena: 0

2021-02-24 09:40:02 (3 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2021-02-24 09:20:28, sqlserver napisał(a):
Cytat:

2021-02-24 08:54:41, tesstickle napisał(a):

Moi sąsiedzi (Anglicy) mają antene polsatu bo została po popszednich lokatorach dla odmiany z Pakistanu. A im zakładała polska firma i dała taką bo ... mieli taniej. Nie sądzę żeby Pakistańczycy zakładali polsat specjalnie.
Od momentu pojawienia się anteny nie mieszkał tam żaden Polak.



to wszystko zależny gdzie mieszkasz, moi sąsiedzi wydadzą dodatkowe pieniądze żeby mieć "normalna" siateczkowa antenę a wizyta specjalisty i tak jest niezbędna bo trzeba przestawić talerz


Już śpieszę z opisem.
Dom wolno stojący, niebo niczym nie zasłonięte. Drzew wysokich w okolicy brak. Antena na ścianie na wysokości około 2m od publicznego widoku zasłonięta przez płot.
Polska firma miała tańszą ofertę na montaż i antene.
Prawdopodobnie satelite reciver mieli swój, tak jak u mnie.
Wprowadziłem się do domu gdzie antena już była, a kable w środku. Nic tylko podłączyć diwajsa i oglądać.
ps. moja antena też jest niewidoczna z za płota ale już nowy jak się wprowadził naprzeciwko to se je..ł antena prawie na dachu.
Niech ludzie widzą że go stać :-]

[ Ostatnio edytowany przez: tesstickle 24-02-2021 09:41 ]

- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,