MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaki amazon stick do polskiej tv?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 28

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mat8621

Post #1 Ocena: 0

2021-01-07 16:19:47 (3 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Witam. Zdecydowałem siè wykupić abonament hejo.tv, narazie oglądam za pomocą laptopa, będę chciał kupić amazon fire stick i podlączyć do tv, którą generację najlepiej kupic by można było wgrać najnowszą wersję apk Kodi? Posiadam tv box android m8s i niestety nie mogę oglądac hejo.tv

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #2 Ocena: 0

2021-01-07 16:29:28 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5730

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

W necie jest dużo poradników jak zainstalować kodi na fire stick. Pomyśl teś o vpn-e bo te wszystkie serwisy yupu hejo.tv są nielegalne.

Po Brexicie nie wiadomo czy nie bedziemy mieć problemów z legalnością polskiej tv jaką ogląda wielu z nas.

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 07-01-2021 16:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adamsowy

Post #3 Ocena: 0

2021-02-23 11:24:24 (3 lata temu)

adamsowy

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 22-02-2021

Skąd: Aberdeen

jak znajdziesz jak wrzucić hejo.tv na firesticka to daj znać, ja na razie jestem na etapie poszukiwań, jeśli sam coś znajdę jak to zrobić dam znać

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2021-02-23 11:44:23 (3 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ja mam to wszystko na Firesticku (również).
Oraz radia - ostatnio słucham głównie Rock Radio z W-wy, no i Talk FM.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-02-23 11:47:37 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

hejo jest słabe i dystrybuuje tylko rosyjskie strimy
lepiej zapłacić u źródła za rosyjskie czy chińskie pakiety 300 polskich kanałów zapłacisz dużo mniej, możesz tam kupić każdą telewizje świata są dostępne np na alli
do odbioru dużo lepiej sprawdza się raspberry pi z zainstalowanym LibreELEC
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adamsowy

Post #6 Ocena: 0

2021-02-23 16:44:51 (3 lata temu)

adamsowy

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 22-02-2021

Skąd: Aberdeen

Już rozkminiłem i u mnie hejo.tv działa, najpierw instalujesz kodi, później instalujesz wtyczkę mbebe (tutaj jest poradnik https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-sportowatv-do-kodi-18-poradnik/) z tym że na końcu zamiast SportovaTV z listy wybierasz hejo.tv i reszta instalacji tak jak w poradniku i cieszysz się oglądaniem hejo.tv na firesticku.

stanislawski
Jaki masz dodatek żeby radia słuchać?

sqlserver
rasperypi nie wchodzi w grę bo z firesticka jestem zadowolony i nie będę już zmieniał, mówisz że można kupić lepsza ofertę z Ali ale to pod iptv?

pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #7 Ocena: 0

2021-02-23 16:56:05 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Pod wszystko, kupujesz listę m3u, która jest źródłem tv dla wszystkich tych tworów.


Ale na wszelki wypadek, jeżeli ta rozmowa jest sponsorowana
hejo nie jest niczym interesującym, to byle co na którym ktoś chce zarobić
A w internecie są tańsze i lepsze rozwiązania

[ Ostatnio edytowany przez: sqlserver 23-02-2021 17:01 ]

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #8 Ocena: 0

2021-02-23 17:27:52 (3 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

A nie można podłączyć kompa do Tv?
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adamsowy

Post #9 Ocena: 0

2021-02-23 18:32:13 (3 lata temu)

adamsowy

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 22-02-2021

Skąd: Aberdeen

sqlserver będę się musiał rozejrzeć bo narazie jak dla mnie najtańsza opcja jest hejo.tv które kosztuje £15 za 3 miesiące i ilość kanałów mnie zupełnie wystarcza, z tych dostawców co znam co reklamują się na fb lista m3u kosztuje £12-14 na miesiąc

tesstickle można tylko po co? Firestick to taki mini komputer

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2021-02-23 19:10:46 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak na uboczu wątku, to zamiast dokonywać instalacji - kombinacji w systemie wtyczek z niepewnych źródeł, aby za wszelką cenę zdobyć dostęp do kanałów nielegalnie nadawanych w sieci, przy okazji nabijając kasę grupie cwaniaków, to lepiej zainwestować w dostępnie legalnie źródła do polskich produkcji.

Ze stron TVP można uzyskać dostęp do wielu seriali, filmów i to zupełnie za darmo. Do tego legalnie. Netflix - w wersji dla UK - oferuje ogromne zasoby, w tym spora ilość z napisami w języku polskim ... za opłatą, ale legalnie. Z pewnego źródła, które nagle nie zawiesi nadawania itd.
Historia trwa bodajże od 2004 roku, gdy tłumnie Polacy na Wyspy przybyli, ale rynek się już zmienił i oferta dla polskojęzycznych odbiorców w UK też jest na innym, lepszym poziomie.
Natomiast co ma wspólnego Brexit z antenami montowanymi przez prywatne osoby do odbioru telewizji satelitarnej (polskiej, pakistańskiej czy arabskiej), to już dla mnie zagadka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,