MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Praca dla mlodych ambitnych". Kiedy mniej wiecej umiera ambicja?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 7 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2020-09-03 21:26:06 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

nie stwierdzilem ze nie ma wyjatkow od reguly tylko ze w cenie sa piekni i mlodzi wystarczy wlaczyc tv

dobrze kiedys korwin podsumowal hipokryzje w tv zarzucali mu ze czepia sie niepelnosprawnych bo powiedzial ze powinno sie promowac ludzi silnych i zdr owych nie kaleki zrobil sie z tego wieli medialny szum

ale na jego argument ze po normalnej olimpiadzie trwajacej kilka dni ktora mozna ogladac w tv zadna z telewizji nie pokazuje paraolimpiady nikt juz nie mial nic do powiedzenia

chociaz uwazam go za kretyna to stwierdzil fakty mlodzi zdrowi i piekni zawsze beda na lepszej pozycji

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #2 Ocena: 0

2020-09-03 21:42:24 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-09-03 21:26:06, cris82 napisał(a):
nie stwierdzilem ze nie ma wyjatkow od reguly tylko ze w cenie sa piekni i mlodzi wystarczy wlaczyc tv



Cris ja w mojej tv widze pelno bogatych ludzi w srednim wieku po botoksie 😀

Typu Amanda Holden tak mi przyszla do glowy. Ale faceci tez po nip&tuck

Ludzie w srednim wieku rzadza swiatem! 😁

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2020-09-03 21:47:18 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Na wyjsciu masz przeswiadczenie, ze wszyscy maja takie podejscie jak ty, tylko jako jedyny potrafisz o tym glosno mowic i jako jedyny jestes z tego dumny... czasem masz poparcie innych co jeszcze bardziej utwierdza w slusznosci twojego podejscia. W jednym punkcie masz racje, potrafisz głośno mówić, ale glownie to jest prosty bełkot, szczegnie w tym temacie. Dałeś sie poznać od bardzo mało atrakcyjnej strony, co za ironia w temacie o wyższości młodych i pięknych jako jedynie atrakcyjnych dla pracodawcow i ambitnych osobach.

Jestem zwiazana z osobą która nigdy dwoch sprawnych nóg nie miala, nie mówiąc o modelowych. Nikt mu nigdy nie tłumaczył, żeby zawężał swoje horyzonty ze względu na niepełnosprawność. Nikt mu nie mówił, że nie będzie atrakcyjny dla innych, bo z pięknym manekinem nikt życia nie wiąże. Ludzie wiaza sie ze względu na wiele innych cech. Nigdy nie miał problemu ze znalezieniem pracy, był lakiernikiem samochodowym, był barmanem wiele lat, i większość życia zarabiał swoim talentem do śpiewania. Jest osoba z najlepszym poczuciem humoru i do pięt nie dorastasz mu w swojej próżności i klepkach na oczach. Mnie rodzice uczyli wrazliwosci, tępienia tych co spychaja odstajacych od ogólnego schematu piekna i sprawnosci na zaplecza, bo im osoby z niepelnosprawnoscia psuja obraz swiata.

Ps Bycie dumnym z dyskryminacyjnego podejscia do osob niepelnosprawnych jest chyba szczytem pustogłowia. A teraz nie pozosto ci nic chyba jak odkręcać szybko, co miałeś na myśli w poprzednich postach....
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2020-09-03 22:07:00 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Bycie dumnym z dyskryminacyjnego podejscia do osob niepelnosprawnych""spychaja odstajacych od ogólnego schematu piekna"

Ada ty naprawdę nie potrafisz się opamiętać... jak zwykle manipulujesz wklej mi chociaż jeden cytat w którym dyskryminuje niepełnosprawnych chociaż jeden???

Zawsze obracasz kota ogonem a dzisiaj możesz sobie poużywać na mnie bo się okazało że jesteś w tych moze 3% co myślą inaczej

Miałbym zmienić zdanie bo Ty jesteś wyjątkiem? W 95% jak jest niepełnosprawny i ma dziewczynę to zazwyczaj ona też ma jakąś niepełnosprawność
Widok fajnej dziewczyny przy fececie na wózku to zjawisko tak częste jak zaćmienie slonca


[ Ostatnio edytowany przez: cris82 03-09-2020 22:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2020-09-04 08:08:08 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Kwestia związku wyglądu ze sprzedażą to znany temat (nie powiem że aż dział nauki o handlu). Istnieje sporo badań na ten temat... które pewnie z czasem trzeba będzie przykryć ze względu na poprawność polityczną.
Ale to sprawy zbadane i udowodnione.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2020-09-04 08:40:03 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Oczywiście, stara sztuczka, jak ktoś wskaze twoje dyskryminujce podejście to najlepiej schować się za kurtyna wygodnej wtedy poprawności. Teraz okaże się, że naruszane są twoje prawa do segregowania ludzi mniej sprawnych/pięknych do drugoplanowych rol. Jak smie ktos z wada wzroku, niesprawnymi kończynami twierdzić, że ma predyspozycje do pracy w twoim biznesie, równe innym.

Zapedziliscie sie z Chris82 w kozi róg, wypłynęły cechy charakteru, które nie malują was w pozytywnych barwach, i za późno zeby niektóre komentarze wykasować...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: +1

2020-09-04 08:58:54 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ada nie zartuj tak nawet zamykasz dyskusje na ciekawy temat typowe dla lewicy wykluczanie i brak tolerancji dla osob z odmienna opinia

myslisz ze jak ja chce prowadzic biznes i zatrudnic najlepsza wedlug mnie osobe na stanowisko ktora ma mi przynosic dochod i nie bedzoe to osoba niepelnosprawna albo malo urodziwa to to jest dyskryminacja niepelnosprawnych?
to ty dyskryminujesz przedsiebiorcow do ich prawa wyboru pracownika

zachowujesz sie przynajmniej niepowaznie
jesli osoby niepelnosprawne maja gorszy start to powinny byc rozwiazania zachecajace pracodawcow do zatrudniania gdyby bylo np zwolnienie z zusu to w dupie bym mial przyslowiawa ladna gebe tylko zatrudnil kogos na wozku

jesli tego nie ma to dlaczego nie mialbym zatrudnic ladnej dziewczyny jak ide do sklepu to bardzo mi to odpowiada wiem co jest lepsze dla klienta bo o niego tu chodzi a nie o pracownika

nie ladne cechy?
ty mi zarzucasz proznosc? byly czasy przed wirusem ze co 3 twoj wpis byl o restauracji w ktorej bylas pol afryki mozna byloby za to wykarmic jestes taka sama jak ja myslisz o sobie przede wszystkim : P

wiem richmond ale to jest robienie biznesu na niepelnosprawnych ja mowie o ulgach
no bo jak to jest ze w pl w branzy ochroniarskiej jest cala masa osob niepelnosprawnych a w innych juz nie?

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 04-09-2020 09:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2020-09-04 09:03:57 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie wiesz, ze wiekszosc ochroniarzy w Polsce ma stwierdzona niepelnosprawnosc? Taka fikcja zatrudniania osob niepelnosprawnych w zakladach pracy chronionej. Ale osoby na wozku to pewnie nie znajdziesz w wielu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2020-09-04 09:14:43 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Nikt się nigdzie nie zapędził i co za bzdury z tym "wypłynęły cechy charakteru"... to są po prostu fakty, udowodnione naukowo.

Ty zaś Ada zachowujesz się nie jak ktoś, kto kończył kierunek opierający sie na logice (przynajmniej tak się twierdzi, choć praktyka bywa różna...), ale jak nawiedzony ideolog.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2020-09-04 09:21:05 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Dodam jeszcze dykcję, sposób wysławiania się, ubiór (tak, to szata zdobi człowieka).
Flejtuchy z waszego lokalnego Tesco z opadającymi portkami i w rozczłapanych butach to obraz spotykany, ale to słaby wyznacznik sylwetki idealnego sprzedawcy. Tam biorą wszystko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 7 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,