MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Praca dla mlodych ambitnych". Kiedy mniej wiecej umiera ambicja?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 3 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tesstickle

Post #1 Ocena: 0

2020-09-01 10:30:13 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4139

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Bo jak pracować w miejscu gdzie go nie chcieli?
Narażać się na szykany? :-8
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2020-09-01 10:34:43 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

rece opadaja... lewica jest jak rak

jeszcze jak do prywatnych przedsiebiorcow nie mozna miec pretensji ze chca bystre silne dyspozycyjne osoby to rozwiazania systemowe to totalna patologia...

szczytem lewicowej glupoty sa parytety dla kobiet nie ublizajac tutaj nikomu nie zyjemy juz w jaskiniach czy w europie zachodniej takie podejscie nie uwlacza kobietom? to jest dyskryminacja umyslowa w "szczytnym celu"

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 01-09-2020 10:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #3 Ocena: +1

2020-09-01 10:44:26 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4139

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2020-09-01 10:34:43, cris82 napisał(a):
..

szczytem lewicowej glupoty sa parytety dla kobiet ..


Dla mnie tajemnicą pozostaje czemu parytety nie dotyczą "innych" dziedzin? Tylko ministry/ dyrekcja/katedra/sztab naczelny itd.
A co z górnikami dołowymi? hutnikami? albo chociaż śmieciarze?
(chociaż w Barcelonie widziałem sporo kobiet zamiatających ulice)
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2020-09-01 11:07:45 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dramat co?podobno kobiet rodzi sie wiecej niz mezczyzn i zyja dluzej wiec maja wiecej glosow wyborczych a mimo to w najbardziej rozwinietych krajach europy wprowadza sie parytety...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: +1

2020-09-01 11:21:07 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

W zalodze, ktora oproznia moje kubly, jest przynajmniej jedna kobieta. Nie widze powodu, dlaczego silna, zdrowa, dosc mloda kobieta nie mogla byc smieciarka. W koncu calkiem spora liczba pracuje jako sprzataczki, co moze byc bardzo wymagajaca praca. To stereotypy. Przypomina mi sie scena z mojego liceum, lata 90te. Trzy klasy byly mieszane, jedna tylko zenska. Dziewczyny mialy ogladac film, trzeba bylo przyniesc telewizor, rzecz jasna, wtedy duzy I ciezki. No to przyniosly. Szly przez korytarz z tym wielkim telewizorem i calkiem sporo ludzi, glownie chlopcow, wysmiewali sie z nich, ze dziewczyny do roboty, kobiety na traktory. Ale nikt nie zaproponowal pomocy, Czyli to oczekiwanie, ze kobiety nie powinny nosic ciezarow, ale jak ich nie nosza, to zle. I jak nosza , to tez zle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

tesstickle

Post #6 Ocena: 0

2020-09-01 11:21:22 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4139

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Już nie pamiętam kto/gdzie/kiedy, ale ktoś w takiej dyskusji zapytał czemu siłą mamy ustanawiać was na stanowiskach?
Oznacza to że jesteście słabsi? i sami nie dacie rady?
I dotyczy to wszystkich patytetów, nie tylko dla kobiet.
To tak mniej więcej jak w temacie obniżenia wymagań przy przyjmowaniu na uniwerek, w USA.:-8
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #7 Ocena: +1

2020-09-01 11:29:07 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2020-09-01 11:21:07, Turefu napisał(a):
W zalodze, ktora oproznia moje kubly, jest przynajmniej jedna kobieta. Nie widze powodu, dlaczego silna, zdrowa, dosc mloda kobieta nie mogla byc smieciarka. W koncu calkiem spora liczba pracuje jako sprzataczki, co moze byc bardzo wymagajaca praca. To stereotypy. Przypomina mi sie scena z mojego liceum, lata 90te. Trzy klasy byly mieszane, jedna tylko zenska. Dziewczyny mialy ogladac film, trzeba bylo przyniesc telewizor, rzecz jasna, wtedy duzy I ciezki. No to przyniosly. Szly przez korytarz z tym wielkim telewizorem i calkiem sporo ludzi, glownie chlopcow, wysmiewali sie z nich, ze dziewczyny do roboty, kobiety na traktory. Ale nikt nie zaproponowal pomocy, Czyli to oczekiwanie, ze kobiety nie powinny nosic ciezarow, ale jak ich nie nosza, to zle. I jak nosza , to tez zle.



Jak przyjmą kobietę do takiej pracy to ta zawsze może powiedzieć, że kubły są za ciężkie więc muszą jej dać lżejszą pracę. Jako że lżejszej pracy tam nie ma więc reszta załogi musi robić za nią.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #8 Ocena: 0

2020-09-01 11:31:22 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4139

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2020-09-01 11:21:07, Turefu napisał(a):
.. Szly przez korytarz z tym wielkim telewizorem ... Ale nikt nie zaproponowal ..


Zrobiły to? zrobiły.
Czemu zatem oczekujesz że jednak ktoś powinien im pomagać?:-8
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2020-09-01 11:55:51 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Nie widze powodu, dlaczego silna, zdrowa, dosc mloda kobieta nie mogla byc smieciarka. "

poza tym smieciarka jest juz zarezerwowana dla samochodow ktore te smieci odbieraja : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2020-09-01 12:09:13 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2020-09-01 11:31:22, tesstickle napisał(a):
Cytat:

2020-09-01 11:21:07, Turefu napisał(a):
.. Szly przez korytarz z tym wielkim telewizorem ... Ale nikt nie zaproponowal ..


Zrobiły to? zrobiły.
Czemu zatem oczekujesz że jednak ktoś powinien im pomagać?:-8


Ale Ja nie oczekuje, ze ktokolwiek powinien im pomagac! Ja oczekuje, ze nikt nie powinien sie z Nich smiac, watpic w ich mozliwosci, dokuczac im z tego powodu.
Co do argumentu, ze kobieta moze powiedziec, ze kubly sa dla nine za ciezkie, facet tez tak moze powiedziec. To nie jest wymowka. Do tej potrzebna jest okreslona sila fizyczna, wcale nie tak ogromna , kubly maja teraz kolka , pracownikow sie szkoli , jak podnosic ewektywnie I zeby nie narazac kregslupa. Jak sie te okreslona sile I zdrowie, mozna pracowac na smieciarce. Podobno calkiem niezle placa.
@Cris82, ok, pracowac na smieciarce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,