MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obrazowe pytanie do kobiet

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gromak

Post #1 Ocena: 0

2020-05-06 15:51:41 (4 lata temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

W końcu mam szmal, żeby kupić sobie jakiś canvas do sypialni, bo tylko tam mam dalej gołą ścianę - z racji, że wydruk to 80 funtów to postanowiłem wybrać, coś co mi się spodoba na dłużej i spodobało mi się zdjęcie kobiecych nóg w szpilkach (czarno białe). Mieszkam sam, ale kiedyś sobie chcę tu kogoś przygruchać i stąd moje pytanie do kobiet, czy nie czułybyście się dziwnie z takim obrazem w sypialni czy to dla Was żaden kłopot? Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: +1

2020-05-06 16:05:18 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Jesli to by bylo zdjecie moich nog w szpilach to spoko( gdzies nawet jest na forum, nie pamietam gdzie) ale jrsli innej baby, to mozesz z nia spac nie ze mna ; ) :8 przyllad odwrotny: ja mam wielu kolegow kulturystow i sportmenow o bufowie supermana- czy potencjalnemu partnerowi/ chlopakowi nie przeszkadzalby plakat z takim nad moim lozkiem? ; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 06-05-2020 16:08 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2020-05-06 16:08:00 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Hehe... tak przeczytalam...
Odpowiedz... co z tymi nogami?
Kazdy jest inny... ale gdybym ja miala cos wybrac to napewno nie zdjecie... szukalabym obrazu orginalnego... w jakiejs ladnej ramie. Czasami mozna znalesc obrazy wykonane przez studentow... z bylej wystawy... nie musi byc drogie... car booth czy charity shop.
W miedzyczasie proponuje zawiesic kalendarz. Tobie sie przyda do grafiku w pracy a kobiecie do dni cyklu. 😊
To tylko moja opinia... jak myslisz?


Jak juz bedziesz w zwiazku to wtedy zadecydujecie co bedzie na obrazie.

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 06-05-2020 16:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #4 Ocena: 0

2020-05-06 16:21:14 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-05-06 16:05:18, galadriel napisał(a):y: ja mam wielu kolegow kulturystow i sportmenow o bufowie supermana- czy potencjalnemu partnerowi/ chlopakowi nie przeszkadzalby plakat z takim nad moim lozkiem? ; )


Czytajac to sie usmialam... poczatkiem mojego malzenstwa...moze rok czy dwa ... nie pamietam... bylismy na wakacjach.. a tam w sypialni wszystko w lustrze.... WTF. *STOP*

Moze niektorym to odpowiada... ale nie mi.:-(

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 06-05-2020 16:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gromak

Post #5 Ocena: 0

2020-05-06 16:47:27 (4 lata temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

@galadriel - gdybyś mieszkała sama i wpadłbym do Twej sypialni, a nad łóżkiem wisiałby czarno-biały canvas przedstawiający męski biceps, albo umięśnioną męską łydkę, to stwierdziłbym zwyczajnie, że masz trochę specyficzny gust i tyle - gdybym miał tam zamieszkać, a zbywałoby mi te 80 funtów, to poprosiłbym ewentualnie żebyśmy wybrali co innego.

@Misia13 mam sobie nad łóżkiem powiesić kalendarz metr na osiemdziesiąt, żeby (jak już się na to zdecyduje) ewentualna kobieta sobie tam krzyżyki stawiała, a teraz (chociaż do mieszkania z kobietą mi nie spieszno) mam nie kupować nic, bo (ewentualnej) kobiecie może się nie spodobać? 13 to od wieku?

[ Ostatnio edytowany przez: gromak 06-05-2020 16:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2020-05-06 16:50:41 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Jeśli to nie są nogi Twojej eks to spoko.
Bo gdyby miało w sypialni wisieć zdjęcie jakiejś konkretnej babki to mogłabym mieć z tym problem.

Urządzaj się z myślą o sobie, nie i kobietach. Jak kiedyś jakąś przeprowadzisz do domu to wtedy okaże się czy macie podobne gusta czy zupełnie inne, a przy okazji kto jest na ile wyrozumiały.

I skąd pomysł, że nowo poznana kobieta będzie chciała u Ciebie zamieszkać? Może mieć dużo fajniejsze swoje lokum, a w nim trzy koty :-8


[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 06-05-2020 16:54 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #7 Ocena: 0

2020-05-06 16:58:56 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Gromak... zadales pytanie to napisalam.... kazdy jest inny. Ja osobiscie to jestem troche zacofana... nieufna... wszedzie widze podstep. Jestem z mezem (obcokrajowiec) ponad dwie dekady.... ale na drugiej randce to juz sie dowiedzial, ze kolczyk z ucha musi zniknac. Hehe...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2020-05-06 18:56:14 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Tak jak ewa napisała. Gdyby to nie były nogi ex, to mi by nie przeszkadzało takie zdjęcie. Może dla równowagi, kobieta którą sobie przygruchasz powiesi zdjęcie pięknych, męskich pośladków? Któż to wie....
Jak już coś wybierzesz to pomożemy Ci ocenić kobiecym wzrokiem.. Oczywiście mowa o szpilkach :-8
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

VingaSandemo

Post #9 Ocena: 0

2020-05-06 19:44:02 (4 lata temu)

VingaSandemo

Posty: 535

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: Kraina Lodu

Fajny,oryginalny pomysl na gola sciane w meskiej sypialni oczywiscie jezeli bedzie to dobrze wkomponowane w styl sypialni ( mi sie podoba new modern style w tonacjach bialo- szarych z elementami czerni ;-))
Mysle ze na paru pierwszych wizytach potencjalna kobieta skupi wzrok bardziej na tobie a nie na wystroju a pozniej razem mozecie cos wybrac na te sciane a moze nawet zawiesisz kobiecy akt.;-)
Blis­kość jest w dzi­siej­szych cza­sach tak rzad­ka, że aż magiczna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #10 Ocena: 0

2020-05-06 20:23:19 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2020-05-06 15:51:41, gromak napisał(a):
W końcu mam szmal, żeby kupić sobie jakiś canvas do sypialni, bo tylko tam mam dalej gołą ścianę - z racji, że wydruk to 80 funtów to postanowiłem wybrać, coś co mi się spodoba na dłużej i spodobało mi się zdjęcie kobiecych nóg w szpilkach (czarno białe). Mieszkam sam, ale kiedyś sobie chcę tu kogoś przygruchać i stąd moje pytanie do kobiet, czy nie czułybyście się dziwnie z takim obrazem w sypialni czy to dla Was żaden kłopot? Pozdrawiam


Nie, nie czulabym sie dziwnie.
Mieszkasz sam, mozesz miec co chcesz.
Ale ja w ogole nikogo nie probuje zmieniac, a juz tym bardziej zmieniac mu wystroju mieszkania.
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,