MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Netflix lub nie netflix

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 113 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 111 | 112 | 113 ] - Skocz do strony

Str 7 z 113

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2020-05-09 19:50:24 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Crisu, a to oglądałes? Bo nie pamietam, a nie chce mi się szukać

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2020-05-09 21:26:34 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2020-05-09 18:52:26, danielb napisał(a):
Nie wiem ile z nich widziałeś, ale:

Netflix
1. Breaking Bad
2. Mindhunter
3. Narcos
4. Making a Murderer
5. The Staircase
6. Evil Genius
7. When They See Us
8. Don’t F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
9. Mad Men

nie Netflix
1. Succession
2. Chernobyl
3. Escape at Dannemora
4. The Marvelous Mrs. Maisel

[ Ostatnio edytowany przez: <i>danielb</i> 09-05-2020 18:55 ]



A to są filmy czy seriale? W tym wątku przeważają raczej fani seriali, a szczerze mówiąc, nie żebym serialami gardziła, ale wolę filmy. Wczoraj zaczęłam oglądać Hush
z 2016 roku (nie na netflixie), ale że względu na późną porę musiałam przerwać i będę dziś kontynuować. Fajny, trzymający w napięciu.


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2020-05-09 22:07:21 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ja tam po kolejnym etapie czegoś ważniejszego niż tv zacząłem niechcący The Last Kingdom i daje radę. 2 serial w życiu nie licząc Klanu :D

Generalnie nie lubie seriali bo jak sie podoba to można w nieskończoność, tak było z grą o tron, czekałem aż skończą się wszystkie odcinki sezonu, dwie nieprzespane noce i koniec.

Choć niektóre filmy też całkiem, wczoraj poszedł o porwanym synu handlarza w Indiach i już myślałem, że wreszcie normalne zakończenie aż tu nagle młody wypływa z basenu a ten stoi.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2020-05-09 22:17:36 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Zaczelam tez ogladac "Medici The Magnificent". Trzecia I ostatnia seria, W moim guscie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #5 Ocena: 0

2020-05-09 22:35:08 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

wlasnie obejrzalem last kingdom 1.5 odcinka i tez nie jestem przekonany chociaz na filmweb chwala mega ten serial ze lepszy od vikingow nawet

chyba po prostu nie mam teraz weny na zadne historyczne klimaty obejrzalbym cos wspolczesnego ale po ozark poprzeczka jest wysoko : P

znslazlem na netflix mega dokument o wietnamie juz od pierwszego odcinka wrecz mnie oczarowal ale nie moge go ogladac z zona bo ja nudzi... a sam moge dopiero pozna noca cos obejrzec : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #6 Ocena: 0

2020-05-10 09:41:08 (4 lata temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Ja powiedziałam sobie koniec z serialami, wkurza mnie to uzależnienie co dalej co dalej itp. Po kilku, co ledwo mogłam wyczekać do następnego odcinka powiedziałam sobie no more. Wole takie, które można obejrzeć z doskoku, bez poświęcania czasu, którego mi szkoda na nadrobienie fabuły co było 3 sezony temu w 15 odcinku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #7 Ocena: 0

2020-05-10 10:24:59 (4 lata temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Z tel jakoś mi nie wychodzi z klikanym

"Den of thieves"



Wczoraj w tv leciał. Tak byłem. Padnięty, że nie dotrwałem do końca. Muszę gdzieś go znaleźć.

Opinia moderatora: Filmik poprawiony. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2020-05-10 11:12:51 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pogoda mi się zepsuła i zamiast roweru będzie to na Netflixie

Lata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Czym bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowy rojst - bagno, z którego trudno się wydostać.


Obrazek

Zobaczymy, czy da sie obejrzeć
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #9 Ocena: 0

2020-05-10 12:46:12 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Serial
The rain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2020-05-10 13:27:08 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Last Kingdom kiedys lecialo w tv, na bbc. Dobre, ale nie lepsze od Vikingow; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 113 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 111 | 112 | 113 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,