MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 71 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 70 | 71 | 72 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 71 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2020-10-14 10:04:49 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28848

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2020-10-13 23:39:40, SweetLiar napisał(a):
Pełno takich sreenów na fejsie. Co tu jest fejkiem?

Klasyczne wprowadzanie w blad i szukanie sensacji. Wiekszosc nie bedzie szukac potwiedzenia informacji tylko zapamieta naglowek.

Jak ktos mi mowi, ze widzial cos na FB czy w podobnym miejscu, to nawet nie slucham. Tak samo jak nie wierze w te historie o karze 2500 funtow za skladamanie w formularzu dotyczacym powrotu do UK. Uwierze w to, jak przeczytam dokladne uzasadnienie takiej kary z wiarygodnego zrodla.

Za pare tygodni pewnie bedzie kolejny oficjalny update na ten wlepionych kar i wtedy wszystko bedzie wiadomo.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2020-10-14 14:13:18 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Pół biedy fejzbuki, gorzej jak robią to media:

Obrazek
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #3 Ocena: 0

2020-10-15 10:44:56 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3052

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ryanair wlasnie przeorganizowuje rozklady od listopada do marca (czytaj redukuje loty). Jak ktos ma bilety w tych miesiacach to niech sledzi.
Ja na szczescie nie mam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2020-10-15 12:10:14 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

To było kwestią czasu. Samolotty prawie puste latają.
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agarudii

Post #5 Ocena: 0

2020-10-15 13:10:02 (4 lata temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

Cytat:

2020-10-15 10:44:56, dominikana36 napisał(a):
Ryanair wlasnie przeorganizowuje rozklady od listopada do marca (czytaj redukuje loty). Jak ktos ma bilety w tych miesiacach to niech sledzi.
Ja na szczescie nie mam.



ja mam kilka :-8 na razie spokoj, wszystko leci

jeden zmienili tylko godzine, co akurat mi na reke, bo bede wieczorem nie w srodku nocy.

[ Ostatnio edytowany przez: agarudii 15-10-2020 13:11 ]

Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2020-10-15 14:00:25 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Mi już szkoda dzieci, młody kończy kwarantannę teoretycznie w poniedziałek ale zabieram go na swab centre jutro rano - może wyniki beda w poniedziałek i jak (-) (plus i minus to jedyne co widzę) to od wtorku wraca (duże propsy dla nauczycielki, zasypuje pracą na tym classdojo).

Ale jak na half-term wprowadzą lockdown to się wszystkim negatywnie odbije, o najmłodszym nie mówiąc. Jest jeszcze ogród a jak ktoś mieszka na flatach/ w bloku? Tragedia. Halloween nie bedzie, bonfire night nie bedzie (w okolicy co roku robią takie lekko duże ale zrobie w ogrodzie z pieczeniem kiełbasek wiec to pół biedy), Christmas markets nie będzie a zwiedzamy 2 w roku- no i bankowo Christmas sami bo ani rodzina nie przyleci ani do znajomych (bo zasada 6 osòb nie pozwala na wiele a wiekszość dobrycg znajomych to pary z dzieckiem/dziećmi).

A mnie Borys przekonał, że raz sie jako społeczeństwo poświęcimy i po lockdownie wszystko wróci do normy. Tymczasem mojej żony koleżanka ze szkoły (robi apprenticeship) dostała info od assesorki, która robi observations etc.w szkole, że najwcześniej zobaczy ją w szkole...w nowym roku. I to nie wiadomo więc myślą o zooom i obserwacji online pod warunkiem...że szkoły nie dostaną instrukcji, że strictly staff i żadnych praktykantek czy apprenticów. U mnie w pracy mimo, że część pracowała a część była na furlough to wrócili wszyscy a apprenticy dopiero od poczatku tego miesiaca choc college zaczeli na poczatku wrzesnia.

My bardzo duży nacisk kładziemy na naukę ale w czasie lockdownu tak mało dzieci przerabiało materiał, że moja 9-latka nudzi się na lekcjach - i mimo, że ma podsuwane materiały z tego roku to w wiekszosci robia recap z lockdownu. Kiedys wszyscy zapomna o lockdownie ale dzieciom olewających rodziców te zaległości kiedyś mogą się odbić.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #7 Ocena: 0

2020-10-15 14:37:32 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3052

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Obawiam sie, ze jak zamknal szkoly na half term to dzieci do szkol Wroca po nowy roku..no I mozna juz byc przygotowanym na nowy lockdown od 24, oby tylko na 3 tyg.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #8 Ocena: 0

2020-10-15 14:45:30 (4 lata temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agarudii

Post #9 Ocena: 0

2020-10-15 14:50:19 (4 lata temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

ja mieszkam w mieszkaniu i nie narzekam. przy pierwszym lockdownie praktycznie codziennie bylysmy na dworze ja i mloda( przez ulice ogromny park, a pod domem pelno trawnika itd) a wychodzic na aktywnosc fizyczna mozna bylo ;) a i polezec na trawniku na kocyku tez bylo mozna ;). las ( las nie park) mamy 10min od domu, wiec tam popoludniami uprawialismy aktywnosc fizyczna dla doroslych, na nielegalnych zgromadzeniach ;) ( nie codziennie oczywiscie :D ), nawet ognisko z kielbaskami sie trafilo.jak juz mozna bylo jezdzic, to weekendowe wypady "na dziko" w pobliskie gorki itd, takze odrobina kreatywnosci i nie taki lokdaln straszny. ale generalnie mogliby juz ten cyrk konczyc, bo juz mi sie znudzilo.
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #10 Ocena: 0

2020-10-15 15:01:17 (4 lata temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

Czy Wasze dzieci mialy juz praktyke na google classroom video ? Moja miala chyba 2tyg. temu . Niby nic , a juz pogloski poszly ,ze beda po haltermie mialy nauczanie on-line .

Dzis zrobilam zakupy w Asda na Wembley , szok caly parking pelny . W srodku sporo ludzi , ciezko bylo utrzymac chwilamu 2m . Znowu kolejki do kas *SORRY*
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 71 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 70 | 71 | 72 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,