MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 543 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 542 | 543 | 544 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 543 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2021-05-12 19:25:07 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-05-11 17:24:38, sqlserver napisała:

Wbrew lekarzom i medycynie. Hindusi leczą się z koronawirusa... krowimi odchodami

źródło

Hindusi zawsze mieli niesamowite pomysly. A w linku ponizej, sposób pewnej Japonki na wystrzelenie z organizmu wszystkich koronawirusów:
https://i.postimg.cc/nzkyXJ5R/tubgirl.jpg/


[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 12-05-2021 19:26 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2021-05-12 23:21:22 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ciag dalszy parodii ?:
'GPs told to screen patients online first
Face-to-face appointments should be discouraged, says NHS guidance'
Gdzies sie przewinelo przez oczy, ale jakos szybko zniklo z mediow.
Powyzsze bodajze z Telegraph.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2021-05-13 07:10:10 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Gdyby ta online czy telefoniczna rozmowa należała do prostych to nawet nie miałabym nic przeciwko. Np dzwonię do recepcji, mówię że chce rozmawiać z doktorkiem a miła pani łączy mnie z GP. Ale u mnie połączyć się z recepcją to już tragedia. Muzyczka i jak jesteś szczęściarz to słyszysz... Jesteś 20 w kolejce.. I tak sobie czekasz.. Jak już się doczekasz ze ktos odbierze telefon (zdarzyło mi się parę razy ze byłam pierwsza w kolejce 40 minut) to miła pani z recepcji informuje cie, że dzisiaj lekarz już nie może zadzwonić, nie mają nic wolnego. Zapisać na następny dzień też nie może i prosi żeby zadzwonić jutro o 8 rano. A jutro rano to samo.. Muzyczka i czekanie itd.... :-M]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #4 Ocena: 0

2021-05-13 07:31:11 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dokladnie tak jest z tymi telefonami calkowity paraliz sluzby zdrowia

a podatki dalej trzeba placic...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-05-13 07:45:02 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

uwierz ze tu jest bajka, w Polsce to zakrawa o zbrodnie przeciwko społeczeństwu, mam kolegę który padł w czerwcu i miał operacje bajpasów. Po operacji miał tylko jedna wizytę w szpitalu, do specjalistycznej przychodni stara się dostać od listopada, jak słuchasz to nie wierzysz, facet po operacji, coś go tam boli coś mu się sączy a oni go zapisali na październik.
Jest jeszcze opcja prywatna a ceny wzrosły 4 krotnie bo duże ryzyko dla pana profesora teraz
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2021-05-13 07:47:25 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cris, w ten sposób próbowałam przez 5 miesięcy doprosić się o zwykle badanie krwi. W końcu się udało i miesiąc leżały złe wyniki u nich i nikt się nie pofatygował mi zadzwonić. Ja próbowałam kilka razy i pani z recepcji widząc moje wyniki tylko powtarzała musisz rozmawiać z lekarzem ale dzisiaj już nie mamy nic wolnego, dzwoń jutro o 8 rano. Szok i nie dowierzanie jak przez pseudo virusa to wszystko działa. I nikt mi nie wmówi że restrykcja zamknięcia GP jest słuszną decyzją
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2021-05-13 09:00:21 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja ja bym miala problem, to bym zwyczajnie zaplacila za badanie krwi, a potem za lekarza. Zdrowia nikt nie odda.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2021-05-13 09:12:04 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Bardzo ciekawy watek poruszlo niezawodne BBC.

"At a Covid vaccine appointment, you will probably be warned of possible side effects - fever, headache, a sore arm for a day or two afterwards. Changes to the menstrual cycle will not appear on the list.

But women online around the world have started asking if early, heavy or painful periods might be an unlisted reaction to the jab."

Okazuje sie ze moze byc jeszcze jeden z efektow ubocznych (ktorych nikt nie wymienil), ale sa napewno niegrozne, a szczepionka skuteczna, tania i do tego smaczna !

Opinia moderatora: Post częsciowo edytowany z off topu. Konefka

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2021-05-13 09:16:13 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2021-05-12 23:21:22, karjo1 napisał(a):
Ciag dalszy parodii ?:
'GPs told to screen patients online first
Face-to-face appointments should be discouraged, says NHS guidance'
Gdzies sie przewinelo przez oczy, ale jakos szybko zniklo z mediow.
Powyzsze bodajze z Telegraph.

Jest kilka artykulow dzisiaj:

https://www.telegraph.co.uk/news/2021/05/12/exclusive-gps-told-stop-seeing-patients-face-to-face/

"Doctors have been told to discourage patient appointments in person to promote the use of virtual consultations.
(...)
The advice, first issued in April last year, and updated last September, as a short-term measure, has now been formalised into annual NHS operational planning guidance, which came into force last month."

https://www.birminghammail.co.uk/news/midlands-news/gps-discourage-face-face-appointments-20585559

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9573177/GPs-told-screen-patients-online-total-triage-continues-lockdown.html

Szwecja na prawde wygrala. Wczoraj byl artykul o tym, ze Szwecja mogla uniknac 2000 zgonow, gdyby wprowadzili lockdown. Ale nikt nie liczy ile osob nie zabili nie wprowadzajac lockdownu. Ile osob nie zmarlo, bo mialo dostep do sluzby zdrowia i bylo normalnie leczone. Szczegolnie, ze w Szwecji, mieli w 2020r mniej zgonow niz w poprzednich latach.

Mysle, ze w kolejnych latach czeka nas mnostwo nadprogramowych zgonow, ludzi ktorym odmowiono leczenia lub ktorzy bali sie sami isc do lekarza.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2021-05-13 09:31:06 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2021-05-13 09:00:21, Richmond napisał(a):
Ja ja bym miala problem, to bym zwyczajnie zaplacila za badanie krwi, a potem za lekarza. Zdrowia nikt nie odda.


Teoretycznie masz rację. Wydać kilkaset funtów i po sprawie. Zdrowie najważniejsze. Tylko może o to im chodzi żeby ludzie chodzili prywatnie? Ale z drugiej strony z jakiej racji? Płacę pieniądze na nhs za to żeby GP odciążyć i mógł nadal pobierać nie małą pensje a ja mam chodzić i tak prywatnie?? Nie idąc do pracy, nie mam pieniędzy to jak mam zapłacić za prywatne wizyty? Nie każdy jest w takiej sytuacji jak ty Rich i to trzeba brać pod uwagę
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 543 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 542 | 543 | 544 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,