MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 508 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 507 | 508 | 509 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 508 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

iwona38

Post #1 Ocena: 0

2021-04-28 14:05:36 (3 lata temu)

iwona38

Posty: 2214

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

Blamestorm.... celowo nie odpowiem na twoj komentarz zeby Cie nie urazic. Napisze tylko, ze komentarz, ktory przytoczylas byl w kontekscie zamykania gospodarki a nie szczepionek i w sumie to jeszcze raz bym sie pod tym podpisala.
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #2 Ocena: 0

2021-04-28 15:39:11 (3 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

W lutym miałem dwa telefony odnośnie szczepionki, na które odmówiłem argumentując, że obecnie mam covida, izoluje się. Powiedziałem, że wezmę szczepionkę ale w późniejszym czasie, gdyż nie można/ nie ma sensu szczepić się tuż po przebytej chorobie. Nie wiem czy dzwonili do mnie z NHS czy z lokalnego surgery.
Teraz postanowiłem zaszczepić się, gdyż czeka mnie kilka podróży zagranicznych. Chciałem zabukować termin szczepienia na stronie NHS. Znalazłem w moim okręgu ponad 10 miejsc szczepień ale dla mnie nie było dostępnych terminów. Dwa razy dzwoniłem do mojej przychodni i też nie chcieli mi zabukować mówiąc, że oddzwonią. Osobiście pojechałem do przychodni wyjaśnić sprawę. Powiedzieli, że odmówiłem szczepienia i zostałem skreślony z listy. Po wytłumaczeniu, że nie odmówiłem tylko powiedziałem, że ze względu na mój covid chcę zaszczepić się w późniejszym terminie łaskawie dali mi termin szczepienia w najbliższy piątek.

W działanie pozytywne czy też negatywne szczepionek nie bardzo wierzę. Jeśli mam umrzeć po tej szczepionce to ze mną wymrze większość ludzi tego świata, bo do czsu ujawnienia się efektów ubocznych tyle będzie zaszczepionych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2021-04-28 16:10:54 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Ja wiem ze uwazasz ze masz jakas specjalnie wiedze w temacie szczepien ale uwierz mi ze nie masz.
Chyba ze jestes lekarzem wirusologiem, a nawet niech bedzie newet lekarzem ogolnym? Jesli nie to nie mozesz podwazac decyzji ludzi, ktorzy podejmuja ja na podstawie porad ze swiata medycznego."

haha odezwala sie wirusolozka ...

a jak brali pandemrix na swinska grype to kierowali sie pelnia ksiezyca??czy tez poradami ze swiata medycznego?

mysle ze jednak cala armia lekarzy wirusologow itp tlumaczyla pewnie glupiemu ludowi plynace korzysci...


a jak sie maja te porady medyczne do szczepienia sie przeciwko grypie u lekarzy

zacofana lekarska spolecznosc chyba nie potrafi czytac ze zrozumieniem skoro majac do dyspozycji darmowe szczepienia niosace za soba same korzysci zadziera noska
: )))

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 28-04-2021 16:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #4 Ocena: 0

2021-04-28 16:22:46 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2021-04-28 14:05:36, iwona38 napisał(a):
Blamestorm.... celowo nie odpowiem na twoj komentarz


Na ktora czesc?
Bo napisalas tak:

Cytat:

[B]2021-04-28 11:55:58, iwona38 napisał(a):

Tak, tak, zwlaszcza rozumie to ta wiekszosc pokazywana w telewizji, o ktorej wspomnialam wczesniej. Ida bo wierza, ze nie zachoruja i nie beda zarazac. Co tam, ze to nieprawda.



I to:


Cytat:

[B]2021-04-28 12:33:46, iwona38 napisał(a):

A gdzie ja napisalam, ze nie maja prawa wyboru? Maja, jak najbardziej maja, tylko, ze jak widac czerpia wiedze z telewizji. Bo jak szczepia sie zeby nie chorowac i nie zarazac to jak myslisz, skad ta wiedze czerpia?


ty piszesz ze ludzie czerpia wiedze z telewizji ( bog jeden wie skad ja czerpie, skoro nie mam telewizji od 7 lat albo I dluzej) i szczepia sie tylko dlatego ze sluchaja TV, ja Ci tylko delikatnie zwrocilam uwage, ze moze I TV to jest nosnik informacji w tym przypadku, ale informacja pochodzi z NHS I ta droga jest do poszczegolnych jednostek komunikowana, (sama widzialas Richmond, ktora sie od telefonow NHS nie moze opedzic, to nie telewizja do niej dzwoni przeciez) . Swiat medyczny ( na calym swiecie zreszta) zaleca szczepienie, a dziennikarze tylko powtarzaja. A Ty probujesz sugerowac tu jakas decyzyjna autonomie mediow w sprawie szczepien, jakby to byla tylko telewizyjna propaganda I caly ( bez kilku sladowych wyjatkow) swiat medyczny mial oddzielne zdanie.

Chris jestes slodki, ale nie trafiles, ja wielokrotnie mowilam ze sie na tym nie znam, wiec jako dyletant bede robic co mi mowia experci.

[ Ostatnio edytowany przez: Blamestorm 28-04-2021 16:26 ]

If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2021-04-28 16:24:08 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Andy napisał...
Teraz postanowiłem zaszczepić się, gdyż czeka mnie kilka podróży zagranicznych.


Andy, a jaką masz pewność, że szczepienie pozwoli bez restrykcji na podróże?

Ja poczekam jeszcze rok, a potem pewnie będę zmuszona się zaszczepić. I to nie będzie mój wybór, tylko narzucenie mi czegoś wbrew sobie, tylko żeby zobaczyć się z mamą.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #6 Ocena: 0

2021-04-28 16:55:20 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"ja wielokrotnie mowilam ze sie na tym nie znam"

no przynajmniej raz musze ci przyznac racje


o pandemrixie oczywiscie cisza jak makiem zasial ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #7 Ocena: +1

2021-04-28 17:23:15 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Powinienes sprobowac, to nie takie trudne
If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #8 Ocena: 0

2021-04-28 19:07:30 (3 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2021-04-28 16:24:08, gosian napisał(a):
Andy napisał...
Teraz postanowiłem zaszczepić się, gdyż czeka mnie kilka podróży zagranicznych.


Andy, a jaką masz pewność, że szczepienie pozwoli bez restrykcji na podróże?



Nie mam pewności ale jak już pisałem ta szczepionka ani mnie grzeje ani mnie ziębi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #9 Ocena: 0

2021-04-28 19:29:52 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3055

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Cytat:

2021-04-28 19:07:30, andypolo napisał(a):
Cytat:

2021-04-28 16:24:08, gosian napisał(a):
Andy napisał...
Teraz postanowiłem zaszczepić się, gdyż czeka mnie kilka podróży zagranicznych.


Andy, a jaką masz pewność, że szczepienie pozwoli bez restrykcji na podróże?



Nie mam pewności ale jak już pisałem ta szczepionka ani mnie grzeje ani mnie ziębi.


I to jest wlasnie kwintesencja tego obledu: szczepionka jako produkt medyczny powinna byc stosowana zeby zmniejszyc ryzyko zachorowania, zlagodzic objawy, zredukowac rozprzestrzenianie sie choroby itd a nie po to zeby bylo latwiej podrozowac! To argument na prawde z d... i tylko swiadczy o podatnosci ludzi na manipulacje i presje.
I o ile moge zrozumiec osoby, kt sie szczepia bo wierza w jej skutecznosc jako srodka prewencyjnego ( kazdy ma prawo wierzyc w co chce) to juz za nic nie rozumiem osob, kt sie zaszczepia "zeby latwiej podrozowac", tudziez zeby "wszystko wrocilo do normy"i "dla swietego spokoju"- gdzie tu latwosc, spokoj i norma jesli sa okreslone sa poprzez przyjecie przypadkowego preparatu i rejestracje na podobnych zasadach jak sie bydlo rejestruje?
Nowa "normalnosc"?- no to ja jej dziekuje. Wole juz szalenstwo nazwane po imieniu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2021-04-28 20:22:57 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Wiesz dominikana, ja od kiedy tu jestem jeździłam co roku do Polski. Były lata, że nawet 2 - 3 razy w roku. Niektórzy się dziwili ze każdy urlop do Polski, bo oni wolą ciepłe kraje. No cóż, ja wolę do rodziny. Moja mama jest bardzo schorowana i od 2 lat wyjeżdżając od niej zaczęłam się zastanawiać czy to nie ostatni raz ją widzę? Ten rok będzie dla mnie ciężki, ale w następny jeżeli będzie wymog szczepienie = podróż, zdecyduje się na szczepienie niestety :-(
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 508 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 507 | 508 | 509 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,