MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 5 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Fisolka

Post #1 Ocena: 0

2020-03-30 10:26:17 (4 lata temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Mam wielka mieszanke uczuć goniących w mojej głowie i zupełnie nie wiem jak sie odnalezc w tej sutuacji...pewnie jestem jedna z wielu.
Mam pozostać w izolacji od świata zewnętrznego ze względu na grupę ryzyka a to wydaje mi się być jak czarna dziura powiększająca się w skali czasowej.
Sama nie wiem czy bardziej martwi mnie zdrowie fizyczne czy psychiczne...zapowiada się, ze zwariuje zanim to się skończy!
Jak wiele innych osób straciłam dochody w 3 dni chociaz mial to byc wyjątkowo korzystny finansowo sezon. Moja branża to śluby - wszystkie odwołane lub przeniesione.
Wielu z moim znajomych wykazuje sie duza wrazliwoscia i troska ale wielu zachowuje sie cholernie samolubnie - mowa tylko o zwykłym kontakcie jako, że sama sobie zawsze dawalam rade i nie prosiłam nikogo o pomoc, najpierw użyje wszystkich dostępnych oficjalnych dróg uzyskania pomocy. Fajnie jak ktoś czasem zapyta czy wszystko ok ale moje problemy to pewnie nie są najwieksze dylematy z jakimi ludzie sie mierza.
Nawet nie czuje się specjalnie załamana bo to raczej zagubienie.
Dziwnie jest....
Jest jedna dobra wiadomosc - moja kolezanka zarazona coronavirusm wlasnie wraca do zdrowia!!!

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 30-03-2020 10:29 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Misia13

Post #2 Ocena: 0

2020-04-02 23:57:55 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie specjalnie wypada.... ale chcialam zwrocic uwage mezczyzn... nie chce nikogo urazic....

Facial hair!! Broda, wasy.... dobrze by bylo usunac... chyba, ze ktos siedzi w domu. Na wlosach osadza sie wszystko i virusy tez. W naglym wypadku to ciezko dopadowac maske z tlenem.


Prosze usunac jak niezgodme z regulaminem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2020-04-03 00:32:27 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Nie po to w nosie mamy włosy by teraz golić brody i wąsy! Zwłaszcza wąsy - atrybut Marianów! Jak się odpowiednio walnie 50-tkę to się włosy i tak odkażą. A te w nosie to nie wolno wręcz!
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #4 Ocena: 0

2020-04-03 00:36:04 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-04-03 00:32:27, Jurny_Jurek napisał(a):
Nie po to w nosie mamy włosy by teraz golić brody i wąsy! Zwłaszcza wąsy - atrybut Marianów! Jak się odpowiednio walnie 50-tkę to się włosy i tak odkażą. A te w nosie to nie wolno wręcz!



Dobrze, ze dopisuje Ci humor. Trzymaj sie...*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #5 Ocena: 0

2020-04-25 20:17:06 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ja zaczynam sie obawiac o to , kiedy zobacze moja rodzine I wszystko co mam w PL. Bo narazie 2 tyg kwarantanny sa dla mnie nie do przeskoczenia- nie byloby by problemu gdybym tylko ja byla objeta, moge 2 tyg nie wychodzic z tzw podworka tym bardziej, ze ma 10h, tylko niestety moi rodzice tez by byli udupieni- a to juz nie przejdzie , a na pewno nie w sezonie letnim :(.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #6 Ocena: 0

2020-04-25 21:23:56 (4 lata temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2020-04-25 20:17:06, dominikana36 napisał(a):
Ja zaczynam sie obawiac o to , kiedy zobacze moja rodzine I wszystko co mam w PL. Bo narazie 2 tyg kwarantanny sa dla mnie nie do przeskoczenia- nie byloby by problemu gdybym tylko ja byla objeta, moge 2 tyg nie wychodzic z tzw podworka tym bardziej, ze ma 10h, tylko niestety moi rodzice tez by byli udupieni- a to juz nie przejdzie , a na pewno nie w sezonie letnim :(.


Nie martw się na zapas*THUMBS UP* Kwarantanna powinna zniknąć na przełomie maja i czerwca najpóźniej !!! Wczorajsze i dzisiejsze protesty mieszkańców przygranicznych miejscowości pracujących w Niemczech lub Czechach to początek niezadowolenia społecznego...
Poza tym jak rząd zamierza otwierać gospodarkę,to jak można sobie wyobrazić zagranicznych gości w podróżach służbowych do Polski poddawanych 2 tygodniowej kwarantannie...?:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2020-04-25 22:57:34 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

2020-04-25 20:17:06, dominikana36 napisał(a):
Ja zaczynam sie obawiac o to , kiedy zobacze moja rodzine I wszystko co mam w PL. Bo narazie 2 tyg kwarantanny sa dla mnie nie do przeskoczenia- nie byloby by problemu gdybym tylko ja byla objeta, moge 2 tyg nie wychodzic z tzw podworka tym bardziej, ze ma 10h, tylko niestety moi rodzice tez by byli udupieni- a to juz nie przejdzie , a na pewno nie w sezonie letnim :(.

Nie musisz odbywac kwarantanny w domu, lokalu, gdzie mieszka rodzna. Jest platna/bezplatna oferta urzedowa, sa miejscowki do wynajecia m.in. pod kwarantanne.
To tak w razie czego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #8 Ocena: 0

2020-04-26 15:05:48 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Cytat:

2020-04-25 21:23:56, camilius napisał(a):
Cytat:

2020-04-25 20:17:06, dominikana36 napisał(a):
Ja zaczynam sie obawiac o to , kiedy zobacze moja rodzine I wszystko co mam w PL. Bo narazie 2 tyg kwarantanny sa dla mnie nie do przeskoczenia- nie byloby by problemu gdybym tylko ja byla objeta, moge 2 tyg nie wychodzic z tzw podworka tym bardziej, ze ma 10h, tylko niestety moi rodzice tez by byli udupieni- a to juz nie przejdzie , a na pewno nie w sezonie letnim :(.


Nie martw się na zapas*THUMBS UP* Kwarantanna powinna zniknąć na przełomie maja i czerwca najpóźniej !!! Wczorajsze i dzisiejsze protesty mieszkańców przygranicznych miejscowości pracujących w Niemczech lub Czechach to początek niezadowolenia społecznego...
Poza tym jak rząd zamierza otwierać gospodarkę,to jak można sobie wyobrazić zagranicznych gości w podróżach służbowych do Polski poddawanych 2 tygodniowej kwarantannie...?:-]:-]:-]


Niestety wyglada na to, ze nie dosc , ze Pl przedluza okres kwarantannowy przynajmniej do polowy maja, to jeszcze UK tez zamierza zafundowac ta radosc, tyle, ze oni dopiero od poczatku maja zaczna.

Kajro, ja wiem, ze mozna kwaranranne odbyc poza miejscem zamieszkania tylko mi jednak chodzi o spedzenie czasu u siebie :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2020-04-26 15:42:00 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Mialam na mysli dluzszy wypad, skoro 2 tygodnie kwarantanny nie sa problemem.
Potem mozna pospedzac czas u siebie :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #10 Ocena: 0

2020-05-08 03:29:40 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-27 10:52:05, Wielim napisał(a):
, ale mój , nasz , jedyny syn ma astmę, żona by już nie przeżyła jakby cokolwiek się mu stało ... Miejmy nadzieję że minie to chociaż przez następny miesiąc max dwa




Nie wierzylam....co napisales, ze specjalnie placiles gotowka na stacji i jeszcze ta kawa...

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 08-05-2020 03:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,