MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 15 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 15 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2020-07-06 00:36:55 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Niby nigdzie się nie zgłaszali, tylko zostali wybrani losowo i wtedy oczywiście się zgodzili. Chyba nic ich nie boli, zwłaszcza dziewczynki by coś mówiły bo wrażliwe są..
Gdzie można się zgłosić na takie testy wiesz może Misia?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2020-07-06 01:08:58 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-07-06 00:12:56, Misia13 napisał(a):
Cytat:

2020-07-06 00:05:32, gosian napisał(a):
Być może. Do mojej znajomej przyjeżdża pracownik i pobiera co tydzień wymaz z nosa i gardła. Tylko za pierwszym razem mieli zrobiony test krwi. Mało tego co tydzień każdy z nich dostaje po £25 za to. Rodzina 2+2


To co opisujesz to wyglada na study.... oni musieli sie na to zglosic.
Czytalam jakis czas temu o tym...


A to co Ada opisuje... to pracownik NHS rejestruje sie przez internet... i zamawia test dla siebie I rodziny.
Testy liczone jako wydane....in capacity... nie koniecznie zrobione I wyslane z powrotem.
Taki test to nic przyjemnego, bo tym patyczkiem to przez nos trzeba az do tylu gardla (boli, powoduje reflex wymiotu). Jak nie ma wystarczajaco cells to bedzie invalid. Takie szperanie w noise to ukadza nablonek... jak ktos nie wie jak robic.... co tydzien? Ja bym robila co dwa? Niech sie troszke podgoi I zmiana nozdrza raz z lewego raz z prawego. :-(

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Misia13</i> 06-07-2020 00:31 ]




Wymóg pracodawcy, bez testów nie ma zlecen, bo pracuje z osobami, dla których zarażenie miałoby poważne ko sekwencje.

Ps to nie tylko NHS, czy opieka może te domowe testy zamawiać, na .gov jest lista osob/profesji jakie mogą mieć te testy wysłane.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2020-07-06 01:13:02 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie... Gosian.

Te badania to zaczeli jakis czas temu...w Guardian bylo chyba albo w Huffpost. Miliony przeznaczyli....iles tam tysiecy rodzin z roznych background.

Jak chcesz test to musisz miec symptoms.....inaczej nie robia. Choc teraz nie wiem czy robia ot tak na zawolanie... testow by braklo. Pewnie powiedza siedz w domu 2 tygodnie.... I na tym koniec.


Dziekuje Ada... przelecialam liste... mnie nie ma.

Cos w gardle nagle drapie.... oj to chyba obsesja...:-(

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 06-07-2020 01:28 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2020-07-06 09:18:08 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Misia, w gardle już tak drapie po tym ciągle i jak by tak się coś tam zbierało, ale da się z tym żyć 😎
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #5 Ocena: 0

2020-07-06 12:44:30 (4 lata temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

..ja zostalem wylosowany do badania, otrzymalem maila czy sie zgadzam, przyslali material do testu, zgodnie z instrukcja zrobilem wymaz z gardla i nosa, wyslalem i za pare dni otrzymalem wynik.....negatywny!. Oczekiwanie bylo dosc stresujace.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2020-07-06 12:57:13 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Moja znajoma też została wylosowana. Nigdzie się nie zapisywała. Tylko u niej w Birmingham wygląda to tak, że przychodzi pracownik z nhs i robi całej rodzinie wymaz. I tak już miesiąc czy dłużej. Nikt nie jest w grupie ryzyka i nikt nie pracuje w nhs, nie jest to wymóg pracodawcy również.

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 06-07-2020 12:58 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2020-07-06 13:04:44 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-07-06 12:44:30, grekan napisał(a):
..ja zostalem wylosowany do badania, otrzymalem maila czy sie zgadzam, przyslali material do testu, zgodnie z instrukcja zrobilem wymaz z gardla i nosa, wyslalem i za pare dni otrzymalem wynik.....negatywny!. Oczekiwanie bylo dosc stresujace.


To ile to w sumie trwało? od wymazu do wyniku? mogłeś w tym czasie wychodzić z domu, czy lockdown? pytam z ciekawości, bo znajoma będzie miała zabieg w szpitalu i kazali jej siedzieć w domu przez dwa tyg. przed :-8 a nie można by takiego testu przeprowadzić? czy jak?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #8 Ocena: 0

2020-07-08 00:51:30 (4 lata temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

...test zabral kurier po telefonicznym uzgodnieniu godziny i na trzeci dzien otrzymalem maila z wynikiem a nastepnie oficjalne pismo poczta.Myle, ze akcja ma na celu wykrycie jak wirus rozprzestrzenia sie w poszczegolnych regionach. Nie mialem zakazow, funkcjonowalem normalnie, wychodzilem po zakupy, na spacer....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #9 Ocena: 0

2020-07-08 07:26:38 (4 lata temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Cytat:

2020-07-06 13:04:44, ZlotaPerla1 napisał(a):
Cytat:

2020-07-06 12:44:30, grekan napisał(a):
..ja zostalem wylosowany do badania, otrzymalem maila czy sie zgadzam, przyslali material do testu, zgodnie z instrukcja zrobilem wymaz z gardla i nosa, wyslalem i za pare dni otrzymalem wynik.....negatywny!. Oczekiwanie bylo dosc stresujace.


To ile to w sumie trwało? od wymazu do wyniku? mogłeś w tym czasie wychodzić z domu, czy lockdown? pytam z ciekawości, bo znajoma będzie miała zabieg w szpitalu i kazali jej siedzieć w domu przez dwa tyg. przed :-8 a nie można by takiego testu przeprowadzić? czy jak?

Tak, każą siedzieć 2 tyg.zeby się nie zarazić ,a test też zrobią odpowiednio wcześniej przed operacją drive-through

Wczoraj u nas w domu opieki robiono testy ,ale nieobowiązkowe,większość zrobiła,ja nie,testy są niewiarygodne,jeżeli zachodzi podejrzenie zakażenia powinno zrobić się tez badanie krwi.To tak jak np. z testem ciążowym,pomimo tego że akurat te testy maja o niebo lepsza wiarygodność,niezależnie od wyniku to lekarz bądź test krwi potwierdzi czy to ciąża czy nie.Oczywscie w tym wypadku można nic nie robić i tak będzie się miało stuprocentową pewność jak brzuch urośnie,czego nie można powiedzieć o wirusie😜

A tu o testach jak ktoś chciałby

https://www.nhs.uk/conditions/coronavirus-covid-19/testing-and-tracing/get-an-antigen-test-to-check-if-you-have-coronavirus/

[ Ostatnio edytowany przez: kinga77 08-07-2020 07:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #10 Ocena: 0

2020-07-08 08:03:11 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

[B]2020-07-08 07:26:38, kinga77 napisał(a



Wczoraj u nas w domu opieki robiono testy ,ale nieobowiązkowe,większość zrobiła,ja nie,testy są niewiarygodne,jeżeli zachodzi podejrzenie zakażenia powinno zrobić się tez badanie krwi.


Z tego co mi wiadomo testy na przeciwciala to okolo 65% .
Dlatego niewiarygodne.... :-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 15 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,