MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 12 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 12 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2020-05-21 09:04:02 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

wczoraj rozmawialem z kolega przez telefon to mowil ze u niego zwalniaja 250osob w firmie i to juz pewne robia silniki rolls royce-a dla airbus-a

galadier poki co to oni odwoluja loty na lipiec lekka przesada chyba? przeciez mogliby sie tym podeprzec jest kwarantanna rezygnujcie ale my lecimy bo bilety juz oplacone

taka pewnie maja strategie juz sie o tym slyszy ze co drugie miejsce w samolocie puste? to bylby chyba szczyt glupoty i stwarzania pozorow ale rzadowi to moze odpowiadac bo czyms musi nakarmic masy

pokazac ze dzialaja a ze kazdemu juz kielkuje mysl w glowie czy to jest wszystko potrzebne? teraz juz za pozno na to :-]

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 21-05-2020 09:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2020-05-21 09:19:25 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Na czerwiec ale nie wszystkie sa Odwolane, bo juz wlasnie wpadli na ten pomysl zeby jednak nie odwolywac. I tez nie bedzie tego co drugie miejsce, chyba tyle ze maski beda obowiazkowe. Przynajmniej w Ryanie;) ps jesli na lotnisku nie przejdziesz przez test kamery termalnej to po prostu nie polecisz;) i znow- to nie wina linii, ze jestes choru i nie mozesz leciec , wiec wciaz nie musza kasy oddac. Pewnie tak to wlasnie zrobia.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 21-05-2020 09:21 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2020-05-21 10:23:28 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-05-21 08:55:35, ZlotaPerla1 napisał(a):
... że słabo ze wszystkim ...

Mam chyba już depresję jak stąd do Chin :-/

Rozterki, rozterki, co robić, nie wiadomo, praca - dwa miesiące postoju u mojego, otwarli na tydzień i chyba zamkną znowu na dwa miesiące, bo nie mają żadnych nowych zleceń, tylko dokańczają sprawy sprzed lockdown. Nas ten furlough słabo urządza, do fabryki ma iść?

Lecieć, nie lecieć? czy loty będą? jechać może? może tylko na tydzień - to szkoda chyba zachodu ...

Ja też już nie wiem jak sobie radzić z bólem, zmęczona jestem, nie mogę prochów, bo mi jest okropnie niedobrze.


Tak jestem opalona na mahoń, bo to jedynie sprawia mi w tym wszystkim przyjemność, a jak słyszę od ludzi teraz "wróciłaś z wakacji?" to po prostu już nie wiem, jak taki człowiek mógł przeżyć tyle i tyle lat z brakiem szarych komórek?




O Boze... wspolczuje Ci... ja tez nie specjalnie...
Jak mialam pierwszy atak paniki... to myslalam ze mi cukier spadl tak nisko...:-(
Tak sie zleklam, co ze mna... musialam sie pozbierac... pilnuje sie teraz by nie dopuscic do kolejnego... (mialam 2.... wystarczy)
Wiem, ze nie jest latwo... nie planuj lotu.... nie mozecie autem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2020-05-21 10:37:47 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Gal, obowiązkowe maski na pokładzie wprowadza większość linii i żadna nie ma zamiaru blokować środkowego miejsca. W tej chwili robi to jedna linia w USA, ale tylko tymczasowo, bo ma niską ilość pasażerów.

Qantas ogłosił, ze u nich maski będą zalecane i będą je rozdawać pasażerom, ale nie obowiązkowe.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2020-05-21 12:17:20 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....



Czy ktos nie dawno jechal autem do Polski Eurotunelem ?
Chodzi mi dokladnie czy Francuzi nie robia problemu z wjazdem ? Jak na innych granicach po drodze, w miarę bezproblemowo?

Moj maz chce jechac 1 czerwsca , dodam ze jest kierowca HGV .
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2020-05-21 12:20:14 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A będzie jechał ciezarowka czy osobówką? Bo to ze jest kierowca HGV nie ma znaczenia przy jeździe osobówką.

Cargo jeździ bez przeszkod, jest zwolnione z ograniczeń.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2020-05-21 12:26:03 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Osobówka
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

dominikana36

Post #8 Ocena: 0

2020-05-21 12:28:15 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Sama nie jechalam ale mam znajomych, kt jezdza od marca vanami. Ale nie na dzialalnosc, prywatnie.Problemu zadnego, tranzyt jest dozwolony, kontrole to rutynowe pytania gdzie jedziemy, na opusczenie Francji I Niemiec 24h. Najwiekszy problem to brak toalet I biezacej wody bo wszystko pozamykane na stacjach. No I byla kwarantanna w PL, tam juz sprawdzali czy uslugi transportowe czy nie. Nie znam nikogo kto wjechal jadac z UK po zniesieniu kwarantanny dla pracownikow transgranucznych, wiec nie wiem czy to przechodzi czy nie. Bo pracownik transgraniczny to taki, kt mieszka w jednym kraju a pracuje w innym, Polacy mieszkajacy na stale w UK I tu pracujacy z cala pewnoscia nimi nie sa.. a czy to beda sprawdzac I jak to nie wiem.

[ Ostatnio edytowany przez: dominikana36 21-05-2020 12:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #9 Ocena: 0

2020-05-21 13:03:55 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Misia, jak utrzymają kwarantanny to wszystko bez sensu.
Samochodem nie możemy, mój jest mały sportowy i nie wygodny dla pasażerów z tyłu na tak długą podróż, a mojego to już relikt przeszłości.

Opinia moderatora: Część postu edytowana. Wpis przeniesiony do wątku Giełda tematów wakacyjnych. Konefka

Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2020-05-21 13:17:28 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Nie chodzi o kwarantanne , bo kierowcy hgv sa zwolnieni tylko o wjazd danego kraju , czy sa przypadki ze bez podania powodu podrozy mogą zawrocic ?

Opinia moderatora: Część postu edytowana. Wpis przeniesiony do wątku Giełda tematów wakacyjnych. Konefka

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 12 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,