MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MOJE NIEPOKOJE...KORONAWIRUS

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 102 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 101 | 102 | 103 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

Str 102 z 1206

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

camilius

Post #1 Ocena: 0

2020-12-04 14:03:52 (3 lata temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Pierwsza w dziejach ludzkości epidemia,podczas której rządy muszą terrorem zmuszać ludzi,aby w nią uwierzyli !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #2 Ocena: 0

2020-12-04 14:05:08 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Cytat:

2020-12-04 13:57:44, Kanonier30 napisał(a):
po 23. beda pokazywac jego stolce...

Myślę, że to może chodzić o Prezesa. Nie o Premiera. Przynajmniej w Rzeczpospolitej. Było 'ucho Prezesa' - będzie ...

:-]


Jak zamykasz oczy to tez widzisz Prezesa ? *THUMBS UP*
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2020-12-04 14:15:44 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@admiral... nie dałeś mi dokończyć. W Wielkiej Brytanii, to powinna być EIIR. Stolec monarszy był publicznie oglądany - swego czasu - jako dowód dobrego zdrowia Miłościwie Panującego / Panującej.

Nie trzeba od razu 'wracać na drzewo'... Wystarczy do średniowiecza. Poniżej wyprzedaż w Primarku:

Obrazek

*THUMBS UP*

a tu polski Lidl na żywo...

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 04-12-2020 14:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #4 Ocena: 0

2020-12-04 15:00:01 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Kanonier masz absolutna racje, im chodzilo o Prezesa :). W Pl to chyba duzo osob go widzi jak zamyka oczy :)
A z crocs'ow sie nie smiej: z mojego doswiadczenia wynika , ze te z Lidla nie maja sobie rownych:) tylo plastikowe flip flops z Primark moga stawac w konkury- w obu wypadkach moje egzemplarze przezyly po 10 lat ze spora gorka :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Unre4L

Post #5 Ocena: 0

2020-12-04 16:18:15 (3 lata temu)

Unre4L

Posty: 193

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 13-03-2020

Skąd: Cambridge

Ja bym sie nie zdziwił gdyby na dniach sie zaczepili Boris i Hancock na "wizji" ,żeby pokazać wszystkim ,że to nie takie "straszne " tak samo jak mieli niby wirusa , rozczachronił włosy pocharkał i 90% brytoli uwierzyło , teraz mu mogą wstrzyknąć nawet witaminki ,zamiast szczepionki też w to uwierzą. Konsupcyjne dziw*** ,ża to ,żeby iśc to pabu , primarka , do restauracji albo lecieć do hiszpanii dadzą sobie zrobić kuku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2020-12-04 16:44:51 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Tiaaa, już pisałem jak się szczepią. Burmistrz Lindka od terrorystów jako czesci życia w wielkim mieście zachęcał do szczepień na grypę z plastikową nakładką na igle. Wszyscy bili brawo z wrażenia o 19, nie tylko nhs i key workers ale także dzielnemu i nieustraszonemu khanowi:

Obrazek

No i faktycznie - jak sie zaszczepi Borys to ja się też zaszczepię hue hue. Nie ma innego motywatora by uchronić swoje życie? Może jak sie zaszczepi jakis celebryta to znaczyć bedzie, że jest bezpieczna?

Ja w ogóle chcących się szczepić twardzieli uważam za megaodważnych - bezpieczna szczepionka po potwierdzeniu u 90 zdrowych osób i ze skutecznoscia 95% (dlatego trza wziac dwie, jak sie bierze na grype 2) na chorobe, gdzie przeżywalność to 99.7% a te 0.3% to z reguły schorowane osoby 70+.

Czy stanislawski zaszczepil sie na swine flu w szczycie pandemii i dlaczego sie nie szczepiąc wyznawał płaskoziemskość?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-12-04 17:30:53 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/39395/Rzad-UK-zabezpiecza-interesy-firm-farmaceutycznych

W swietle powyzszego mam nowa teorie dotyczaca brexitu.

Hegemonia Anglo Amerykanska ( z kontynentem Australia z Nowa Zelandia) oparta na tech- science- bio i biznes. Z post kolonialnymi panstwami tzw rozwijajacymi sie jako dostawca taniej sily robczej (do wszelkiej tzw low skills, bo nie oszukujmy sie, opieka, ochrona i kelnerzy zawsze beda potrzebni, przynajmniej dopoki nie zastapia ich roboty).

Stad byl potzrebny Brexit z perspektywy Borysow. Bo to w sumie konkurencja dla konstrukcji jaka miala byc w zalozeniu Unia.

Wrog- pewnei Chiny z Rosja. Choc z Rosja jakos nie wierze, ze tam jest taka wrogosc. W koncu Rosja ma historie i zapedy totalitarno imperialne, (jakkolwiek by cccp nazywac), a wiec w sumei dla nich to bardziej "nasi" niz "oni". Chiny natomiast, czy ktos wie czym tam sie szczepia? Czy wogole, czy juz sa zmutowanymi AI wszyscy tam?

W miejsce wizy dla obywateli gorszego swiata, cos wlasnie a'la paszport WHO. Jeszcze nei wiadomo jaki to wszystko przybierze ksztalt, ale tez bedzie wazne, czy jest sie na syntetykach z pierwzego swiata (a wiec Pfizer) czy z drugiego/ trzecieg- Astra Zeneca. Na czym bedzie polegac roznica, jeszcze nie wiadomo, ale pewnie za jakies x lat zrozumiemy.

:-8

P.S tzn my nei wiemy, enigmatyczni "oni" juz to dawno wiedza; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 04-12-2020 17:33 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #8 Ocena: 0

2020-12-04 17:42:41 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

A tymczasem w Walii:
www.independent.co.uk/news/health/covid-vaccine-wales-id-cards-immunity-passports

No dobra, koniec czytania Indpendent na dzis, zanim mnie prz piatku szlag trafi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2020-12-04 17:51:10 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Gal, Chiny Japonia NZ i Australia oraz inne państwa regionu podpisały umowę o wolnym handlu. Najjwieksza umowa obejmujaca 1/3 światowego pkb. Nie ma tam Rosji.

Jak chodzi o interesy to nie ma sentymentów i chiński reżim nie przeszkadza
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iwona38

Post #10 Ocena: 0

2020-12-04 18:10:14 (3 lata temu)

iwona38

Posty: 2214

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

Najlepsze jest to, ze zaszczepienie sie nie bedzie zwalniac z kwarantanny jesli bedziemy miec kontakt z zarazonym bo.... szczepionka moze nie chronic przed wirusem hahahaha :)
To ja sie pytam czy rzeczywiscie nie lepiej napic sie wody*ROFL*
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 102 z 1206 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 101 | 102 | 103 ... 1204 | 1205 | 1206 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,