MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Skarga w miejscu pracy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZosiaS

Post #1 Ocena: 0

2020-01-22 10:10:02 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-22 09:58:01, Wielim napisał(a):
Zosia chyba nie zrozumiałaś sarkazmu...

Nie ma takiego państwa jak Angolia, jest Angola.
Nie ma obywateli Angolii, są obywatele Angoli.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #2 Ocena: 0

2020-01-22 10:50:32 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Mineło kilka dni od incydentu.
Coraz mniej ale wciaz bije sie z myslami ci zrobic. Tym bardziej iz nalezaloby podjac decyzje gdyz dzisiaj ma on miec kolejna rozmowe. Gryze sie z tym, ze jakis prostak i cham ublizyl mi tym bardziej w obecnosci kolegow swoich.
Jednak z drugiej strony jakies konsekwencje poniesie chocby wstawianie sie do menagera, rozmowa z osoba z zewnatrz, przeprosil i przyznal sie, czy to bylo szczere czy nie ,ale sam fakt ze zrobil to. Ma jakies obawy gdyz teraz grzecznie przepuszcza mnie w drzwiach, moze ma mysli "Co ten polaczek moze wykombinowac zeby sie zemscic". Wyczuwam ludzi i kiedy sie mijamy widac po mowie ciala poddenerwowanie z jego strony.
Natomiast ja skladajac skarge moge wiele stracic, pracuje o 8 m-cy, moga nie chciec pracownika z ktorym sa problemy i kiedy minie okres probny tj. w kwietniu poprostu podziekowac,a zalezy mi na tej pracy gdyz dzieki niej za rok mozemy wrocic do Polski. Moge takze po zlozeniu czuc nacisk ze strony anglikow i byc wytykany, a takze myslec "co ta osoba moze zrobic by sie zemscic".
Chyba najlepiej bedzie gdy to tak zostawie, dlatego ze musze takze zadbac o siebie, w sensie takim zeby jak najmniej stresu sobie fundowac, gdyz od jakiegos czasu jestem w ciaglym napieciu, po stracie 2 najblizszych mi osob i jestem w terapii.
Ja popelnilem maly blad, on ublizyl ale przeprosil i niewielkie ale jakies konsekwenje poniesie, a jak zglosze to ja wieksze konsekwencje poniose a nizeli on jesli to byl jego pierwszy raz.

[ Ostatnio edytowany przez: mat8621 22-01-2020 10:57 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #3 Ocena: 0

2020-01-22 12:14:54 (4 lata temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

A pomyslales, jak beda patrzec na Ciebie jak nic z tym nie zrobisz?

Nie mozna tak traktowac ludzi, nawet jak ktos jest zdenerwowany.

Takie jest moje zdanie.

Co to utraty pracy, to bardzo w to watpie, zeby tak zrobili. Ty jestes, tym poszkodowanym, wiec jestes na wygranej pozycji.

Zrobisz jak uwazasz, ale powodzenia i nie daj sie tam, nikt z nas nie zasluguje na takie traktowanie, przez to, ze jestesmy z Polski.

Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2020-01-22 12:19:40 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2020-01-22 13:30:52 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Skoro widzisz poprawę zachowania ze strony winowajcy to może odpuść . Po co Ci dodatkowe kłopoty , później koleś może się mścić , możesz być wytykany w pracy , narazie skoro przeprosił i jest ok to spróbuj z nim pogadać , może nawet będziecie mieli jako takie koleżeńskie stosunki pracownicze , jak zrobi coś jeszcze raz to wtedy myśl nad skarga i aferą . Mówi się że w UK dużo pracy , nie wiem co o tym myśleć , royal mail dał ogłoszenie na Facebooku v, szukają pracowników jako listonoszy , sprzątaczy , kierowców , od 11 na godzinę , komentarzy proszących o oferty pod oferta jest kilka tysięcy , 90% od Anglików , chyba nie jest tak super z tą pracą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2020-01-22 19:51:28 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Na prosbe Misia13:
Cytat:

2020-01-22 07:54:16, Misia13 napisał(a):
Cytat:

[B]2020-01-21 22:26:28, galadriel napisał

BTW, Od paru lat w Uk jest trend, zeby ludzi mogacych stanowic zagrozenie umieszczac w domach opieki albo w ogole wsrod ludzi, zamiast w psychiatrykach.

Dlatego bym odpuscila.
Prosze moderatora o wklejenie tego postu do watku "skarga w miejscu pracy "
Dziekuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #7 Ocena: 0

2020-01-22 21:04:42 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziekuje krajo1

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #8 Ocena: 0

2020-01-22 21:45:34 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Sorry... ze post pod postem... doczytalam wpis wyzej...
Na Facebook tez widzialam to ogloszenie kilka dni temu...
Jak juz sie wybierze gdzie... I co... to wychodzi od minimalnej w gore. Takie kwiatki...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,