MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Skarga w miejscu pracy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mat8621

Post #1 Ocena: 0

2020-01-19 20:03:56 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Jak Cię o obraził, to czego masz nie złożyć oficjalnej skargi?

No tak zwyzywal mnie od prickow, wankerow, itp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #2 Ocena: 0

2020-01-19 20:05:03 (4 lata temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Cytat:

2020-01-19 20:01:27, Emeryt56 napisał(a):
Ja bym nie odpuścił bo inaczej daje to przyzwolenie do dalszego "poniżania">.


Tez tak nysle ze trzeba takie zachowanie tepic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2020-01-19 20:39:42 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Myślę żeby dać spokój . Zwykle wyzwiska mało znaczące , nie obraził Cię ze względu na narodowość , po co robić z tego wielkie halo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #4 Ocena: 0

2020-01-19 20:42:30 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-19 20:39:42, Wielim napisał(a):
Myślę żeby dać spokój . Zwykle wyzwiska mało znaczące , nie obraził Cię ze względu na narodowość , po co robić z tego wielkie halo

Moze byc gorzej...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #5 Ocena: 0

2020-01-20 11:14:38 (4 lata temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

No najlepiej, schylić głowę w dół...

I potem nas tak traktują, bo wiedzą, że nic z tym nie zrobimy. Tacy są anglicy, wrogo nastawieni do Polaków, wyśmiewają się z nas. Dlaczego nie mają problemu do Hindusow, Afrykanczykow? Bo sie boją.. zaraz ich zgloszą, a nas tak mogą traktować?

Ja bym tego nie zostawił.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2020-01-20 12:12:54 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Z tego co napisałeś to dość błacha sprawa. Ty popełniłeś mały błąd, on miał zły dzień. Jednak na tyle był inteligentny by cię przeprosić. Dobrze, że zgłosiłeś do menadżera, to powinno ostudzić jego zapędy.

Ja bym odpóścił i powiedział mu, żeby panował nad swoimi emocjami, bo następnym razem jak tak się zachowa (nie koniecznie do ciebie) może to dla niego skończyć się inaczej. Bardzo ważne jak mu to powiesz. I czy na osobności, czy w obecności innych (sam musisz ocenić jak to zrobić). Możesz jeszcze zyskać w oczach jego (jeśli na tyle jest inteligentny) i innych.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 20-01-2020 12:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Crunchlee

Post #7 Ocena: 0

2020-01-21 07:35:56 (4 lata temu)

Crunchlee

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-20 12:12:54, andypolo napisał(a):
Z tego co napisałeś to dość błacha sprawa. Ty popełniłeś mały błąd, on miał zły dzień. Jednak na tyle był inteligentny by cię przeprosić. Dobrze, że zgłosiłeś do menadżera, to powinno ostudzić jego zapędy.

Ja bym odpóścił i powiedział mu, żeby panował nad swoimi emocjami, bo następnym razem jak tak się zachowa (nie koniecznie do ciebie) może to dla niego skończyć się inaczej. Bardzo ważne jak mu to powiesz. I czy na osobności, czy w obecności innych (sam musisz ocenić jak to zrobić). Możesz jeszcze zyskać w oczach jego (jeśli na tyle jest inteligentny) i innych.


Jak czytam takie rady to mi ręce opadają. Koleś go publicznie wyzwał i upokorzył, groził mu a tu rada typu "przeproś go i wszystko jest ok".
"bo następnym razem jak tak się zachowa (nie koniecznie do ciebie) może to dla niego skończyć się inaczej"-teraz Ty będziesz groził mu?
"Możesz jeszcze zyskać w oczach jego"-super pomysł, szukać sobie znajomych w osobie oprawcy.
Do założyciela tematu- To co zrobił "angol" pewnie nie jest to jego pierwszy raz. Może być natomiast ostatni w tym miejscu pracy. Miałem podobną sytuacje i wiem, że nie warto się w takiej sytuacji rozczulać nad "tubylcem".
Trochę szacunku dla samego siebie, a nie skulić ogon i udawać, że deszcz pada.

[ Ostatnio edytowany przez: Crunchlee 21-01-2020 07:48 ]

UWAGA: autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie. Wyrażona opinia jest aktualna tylko w chwili jej pisania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2020-01-21 10:23:18 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Crunchlee pomyliłeś chyba pojęcia , założyciel tematu pisał o Angliku a Ty piszesz o obywatelu Angolii , a później napisałeś, że nie ma co się rozczulać nad "tubylcem" hmmm zgubiłem się , bo co jak co "Angol" nie jest tubylcem tylko gościem tak samo jak Polak , fakt może przebywa w UK dłużej ,ale jest obywatelem Angolii , nawet jak ma brytyjski paszport to może być Brytyjczykiem angolskiego pochodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #9 Ocena: 0

2020-01-22 08:48:51 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-20 12:12:54, andypolo napisał(a):
Z tego co napisałeś to dość błacha sprawa. Ty popełniłeś mały błąd, on miał zły dzień. Jednak na tyle był inteligentny by cię przeprosić. Dobrze, że zgłosiłeś do menadżera, to powinno ostudzić jego zapędy.

Ja bym odpóścił i powiedział mu, żeby panował nad swoimi emocjami, bo następnym razem jak tak się zachowa (nie koniecznie do ciebie) może to dla niego skończyć się inaczej. Bardzo ważne jak mu to powiesz. I czy na osobności, czy w obecności innych (sam musisz ocenić jak to zrobić). Możesz jeszcze zyskać w oczach jego (jeśli na tyle jest inteligentny) i innych.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>andypolo</i> 20-01-2020 12:22 ]




Inteligencja nie ma tu nic do rzeczy, ale z ogólnym założeniem się zgadzam.
Czasem lepszą lekcją jest danie drugiej szansy bez wyciągania konsekwencji.
Jednak sam musisz ocenić czy ten człowiek wyciągnie z tego wnioski i już nie zachowa się w tak karygodny i lekceważący sposób w stosunku do drugiej osoby.
Nic nie usprawiedliwia sposobu w jaki się zachował, żaden zły dzień itp., ale fakt, że przeprosił i przyznał się do wybuchu agresji przed przełożonym jest dowodem na to, że zdaje sobie sprawę z tego co zrobił. I tu nasuwa się pytanie, czy to jego kolejne wykroczenie i boi się utraty pracy, a może nawet poważniejszych konsekwencji, czy wydarzyło się to pierwszy raz, a on stracił kontrolę na skutek osobistych problemów.
Na recydywistę złożyłabym skargę, w innym wypadku dogadałabym się i zapomniała o sprawie.

Cytat:

2020-01-21 10:23:18, Wielim napisał(a):
Crunchlee pomyliłeś chyba pojęcia , założyciel tematu pisał o Angliku a Ty piszesz o obywatelu Angolii , a później napisałeś, że nie ma co się rozczulać nad "tubylcem" hmmm zgubiłem się , bo co jak co "Angol" nie jest tubylcem tylko gościem tak samo jak Polak , fakt może przebywa w UK dłużej ,ale jest obywatelem Angolii , nawet jak ma brytyjski paszport to może być Brytyjczykiem angolskiego pochodzenia


Gwoli ścisłości:
Angol, obraźliwie o Angliku
Angola, państwo w Afryce
Angolczyk, obywatel Angoli

Wielim chyba coś pomyliłeś.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2020-01-22 09:58:01 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Zosia chyba nie zrozumiałaś sarkazmu...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,