MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Biologiczna Bzdura Roku 2019 - plebiscyt

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 23

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZosiaS

Post #1 Ocena: 0

2020-01-06 07:24:11 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Plebiscyt „Biologiczna Bzdura Roku” polega na wyborze absurdalnych wypowiedzi, ewidentnie niezgodnych ze współczesną wiedzą naukową, na tematy związane z chemią, biologią, biofizyką, medycyną, żywieniem, fizjoterapią, rolnictwem, psychologią i innymi, szeroko pojętymi naukami i dziedzinami przyrodniczymi czy o zdrowiu i im pokrewnymi. Cytowane zdania są autentyczne, wypowiedziane lub napisane przez osoby publiczne – np. polityków, celebrytów, publicystów. Nominowane do plebiscytu wypowiedzi są poddane powszechnemu głosowaniu, które będzie zamknięte 12 stycznia 2020 roku, a autor zwycięskiej wypowiedzi symbolicznie otrzyma statuetkę Alternatywnej Zięby. Celem plebiscytu jest przede wszystkim edukacja oraz przybliżanie wiedzy przyrodniczej, jak również zachęcenie znanych osób aby lepiej zorientowały się w danej sprawie, zanim zabiorą na jej temat głos w mediach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2020-01-06 08:41:31 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciężki wybór :-]
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2020-01-06 11:02:44 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-06 08:41:31, ZlotaPerla1 napisał(a):
Ciężki wybór :-]

Nie jest łatwo, nie tylko wybrać faworyta, ale i przebrnąć przez te rewelacje :)

[ Ostatnio edytowany przez: ZosiaS 06-01-2020 11:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #4 Ocena: 0

2020-01-12 09:57:10 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Ostatni dzień głosowania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2020-01-12 09:59:50 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2020-01-12 14:03:26 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Dla mnie powinny wygrać ,,dziewuchy" z czarnych marszów, twierdzące, że ludzki zarodek o odrebnym dna czyli człowiek na innym etapie rozwoju to ich ciało. Może nie one bo są tylko sterowane, a zabijanie nienarodzonych ludzi nazywają decydowaniem o własnym ciele tylko te autorytety stojące za tą bzdurną tezą.

Obrazek
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2020-01-12 14:54:45 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

A dla mnie nominacje powinien dostać ten, co uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym co się będzie działo z ciałem kobiety, bo uważa że można sobie kobietę zgwałcić nawet zmusić ja do trwania w traumie 9 miesięcy, bo kobieta, zwana również dziewicą, bo jak można jeszcze obrazić dodatkowo, to on myśli czemu nie, nie ma uczuć alem zarodek ma...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2020-01-13 13:30:40 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2020-01-12 14:54:45, Adacymru napisał(a):
A dla mnie nominacje powinien dostać ten (...), bo uważa że można sobie kobietę zgwałcić nawet zmusić ja do trwania w traumie 9 miesięcy, bo kobieta, zwana również dziewicą, bo jak można jeszcze obrazić dodatkowo, to on myśli czemu nie, nie ma uczuć alem zarodek ma...


Proszę podać tego wybitnego profesora lub osobę znaną która twierdzi, że kobiete można zgwałcić.

Ja np. w przyszłym roku nominuje profesora Hartmana, który uważa że kazirodztwo to jest spoko, trzeba debaty nad jej legalizacją i brat z siostrą powinni się nie wzbraniać przed seksem. Im szybciej tym lepiej, grunt to silna rodzina.

Zabawne bo obrońcy wolnych skrobanek od razu wyskakują z argumentami o gwałtach. w 2018 roku w samej Anglii i Walii dokonano ponad 200.000 tys aborcji, rekordzistki to już robią 6-7 z rzędu. Rozumiem, że to wszystko przez gwałty i zmuszanie do urodzeń a te poddające się 5 skrobance to po prostu spacerują w tym samym parku późną nocą w krótkiej kiecce.
Niby ludzi uczy się biologii od małego, już parę naście lat istnieje edukacja seksualna ale ludzie dalej - na imprezkę, drinka i róbta co chceta. Aborcja jest traktowana jako metoda antykoncepcji bo ludzie nie myślą o konsekwencjach - mimo szerokiej dostępności do pigułek wczesnoporonnych, zabezpieczeń i tej wspaniale działającej edukacji - co roku 200.000 aborcji. Byłoby pewnie jakieś 500.000 gdyby nie pigułki wczesnoporonne.

Nie uciekajmy z jednego ekstremizmu w drugi, ludzki zarodek to człowiek na innym etapie rozwoju niż np. dojrzewanie a są autorytety, które twierdzą, że to nie jest odrębne życie bo nie może samo przeżyć. Niepełnosprawny, sparaliżowany 30-latek też nie przeżyje sam. Może warto sprawdzić ile tych skrobanek było w wyniku gwałtu a ile na życzenie po zakrapianej night out?

Jestem za tym by zgwałcona przez wyrola kobieta nie musiała rodzić jeśli zajdzie w ciąże. Jestem za tym, by w razie zagrożenia życia kobieta miała prawo podjąć decyzję o aborcji. Jestem przeciwny traktowaniu aborcji jako dodatkowego narzędzia w antykoncepcji i zabicie człowieka w zarodkowej fazie rozwoju tylko dlatego, że dorośli ludzie nie wiedzą czym ,,grozi'' seks bez zabezpieczeń (mimo intensywnej edukacji, którą kasuje wszechobecna seksualizacja życia). I hope you got this i nie musisz dawać od razu przykładów skrajnych.

Nagroda też np. należy się PROFESOR Płatek, która publicznie stwierdziła, że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach heteroseksualnych. Powaga, profesor, ucząca studentów, taka nieźle odjechana na róbta co chceta.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #9 Ocena: 0

2020-01-13 13:40:34 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2202

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Jurey - taka orka w srodku zimy, cos pieknego. Gratulacje

ps.

ja nominuje tego goscia ktory postanowil sie nie wyprozniac do czasu kiedy rzad podejmie walke z globalnym ociepleniem.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2020-01-13 14:01:21 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

[LIST]
Cytat:



2020-01-12 14:54:45, Adacymru napisał(a):
A dla mnie nominacje powinien dostać ten, co uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym co się będzie działo z ciałem kobiety, bo uważa że można sobie kobietę zgwałcić nawet zmusić ja do trwania w traumie 9 miesięcy, bo kobieta, zwana również dziewicą, bo jak można jeszcze obrazić dodatkowo, to on myśli czemu nie, nie ma uczuć alem zarodek ma...


a dla mnie nominacja powinna isc do osoby ktora wymyslila prawo gdzie przy tzw "wpadce" i jednostronnej decyzji kobiety o urodzeniu dziecka mezczyzna ktory go nie chce zobligowany jest do placenia alimentow to jest dopiero zart

placic przez 18lat moze nawet do 26roku zycia na dziecko ktorego sie nie chcialo tylko dlatego ze ktos uzurpuje sobie prawo do decydowania za dwie osoby a ta druga nie ma nic do powiedzenia
zgadzasz sie ada? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,