MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2019-12-24 16:34:06 (2 miesiące temu)

PannaZMokraGlowa

Kobieta

Z nami od: 22-05-2019

Wszyscy wszystkim zycza Swiat tradycyjnych,rodzinnych, sutych. A czy sa tu osoby ktore nie obchodza w tym roku, albo nie obchodzily w poprzednich latach Bozego Narodzenia rodzinnie ani tradycyjnie i chca sie odezwac?

Ja mam szczescie byc w malej dwuosobowej rodzince w te Swieta ale ze w tym roku nikogo nie goscimy to oprocz zakupu porcji indyka na jutro oraz slodkosci, dzis zamiast karpia kupilam troche lososia. Natomiast pamietam tez moje pierwsze brytyjskie Swieta Bozego Narodzenia w 2003r gdy bylam sama i wieczorem jadac autobusem zagladalam przez okna pubow na pijacych, oraz Wielkanoc 2008r gdy na sniadanie przyszla do mnie kumpela z internetowego ogloszenia. Ktos tez sam? A moze ktos na koncu swiata?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2019-12-24 16:45:13 (2 miesiące temu)

andyopole

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Miałem tak trzy lata temu. Wygnany przez moja ex, dwa tygodnie po przeprowadzce. Nie miałem nawet jeszcze stołu. Na dodatek tydzień wcześniej zmarła moja ukochana Ciocia i Matka Chrzestna w jednej osobie. Byłem splukany i nie pojechałem na pogrzeb. Nawet nie pamiętam co miałem do jedzenia.
Dziś na Wigilii będą sąsiedzi i dziewczyna, która tu przyjechała na wymianę studencką.

Do góry stronyOffline

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2019-12-24 16:58:46 (2 miesiące temu)

PannaZMokraGlowa

Kobieta

Z nami od: 22-05-2019

No wlasnie los czesto sie odwraca. Tables turn :)

Do góry stronyOffline

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-12-24 17:08:18 (2 miesiące temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Z nami od: 30-04-2009

Ze względow osobistych, świąteczny okres jest dla mnie zawsze bardzo trudny. W tym roku z rozmaitych względów będzie jeszcze dziwniej. To będą bardzo specyficzne święta.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Strona WWW

galadriel

Post #5 Ocena: +1

2019-12-24 17:11:19 (2 miesiące temu)

galadriel

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Jako rasowy pracoholik, zwykle spedzalam swieta (i nowy rok) w pracy. A w tyn roku odpoczywam. Od wszystkich:D

Byla opcja wyskoczenia do Pl na pare dni w te swieta, ale koniec koncow doszlam do wniosku, ze tam nie odpoczne, a tu tak.

Plan B byl wyskoczyc ze znajomyni do restauracji. Pojdziemy jutro. O ile nie zmienie zdania, bo podobaja mi sie swieta w lozku.
Z przepracowania pewnie.

Tak poza tym to najlepsze swieta i wogole naj miesiac od lat. Z kasa na gorke wreszcie zamiast na minusie; ) Zupelnie sie inaczej czlowiek czuje. Psychiczny luzik.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer gadu-gadu

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2019-12-24 17:12:09 (2 miesiące temu)

andyopole

Mężczyzna

Cytat:

2019-12-24 17:08:18, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Ze względow osobistych, świąteczny okres jest dla mnie zawsze bardzo trudny. W tym roku z rozmaitych względów będzie jeszcze dziwniej. To będą bardzo specyficzne święta.

Może kutii Ci podeślę, albo karpatki?

Do góry stronyOffline

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-12-24 17:14:33 (2 miesiące temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Z nami od: 30-04-2009

Dawaj tą karpatkę Andy :-] Kutii nie lubię, ale karpatkę chętnie. W myśl zasady czekolada nie ocenia, czekolada rozumie...może z karpatką jest podobnie :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Strona WWW

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2019-12-24 17:19:59 (2 miesiące temu)

galadriel

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Jak mozna nie lubic makielek? Mnie tylko tego brakuje tu. Mam makowca instead: )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer gadu-gadu

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2019-12-24 17:23:18 (2 miesiące temu)

andyopole

Mężczyzna

Cytat:

2019-12-24 17:19:59, galadriel napisał(a):
Jak mozna nie lubic makielek? Mnie tylko tego brakuje tu. Mam makowca instead: )

W kwestii formalnej: kutia to nie makielki. :-D

Do góry stronyOffline

Maverick_2020

Post #10 Ocena: 0

2019-12-24 17:27:21 (2 miesiące temu)

Maverick_2020

Mężczyzna

Z nami od: 19-12-2019

Mnie rodzina z Polski już już olała. Zwykłe Wesołych Świąt i nie mamy czasu na rozmowę:) Uważają mnie"za wielkiego Anglika" Właśnie robię bigos , a żonka gotuje barszczyk czerwony i grzybową:) Jutro zabieram się za karpia , bo dzisiejszego wieczoru podzielimy się tylko opłatkiem. Jutro też spodziewamy się wizyty mojego syna z jego indyjską dziewczyną i zasiądziemy razem do stołu. Czasem życie płata figle .

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,