MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2019-11-11 19:30:01 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-11 10:15:05, SweetLiar napisał(a):
Ja jak jestem poza UK to brakuje mi Anglii, a jak jestem w UK to tęsknie za Polską. Moja koleżanka podsumowała to kiedyś tak, że ja sama nie wiem czego chce, ale ona nigdy nie mieszkała na emigracji i nie wie jak to jest kiedy człowiek jest ”rozdwojony” :-]
Też jesteście ”rozdwojeni”?

Ja tak. Wlasnie wrócilem 9-go. Latam po kilka razy w roku tam i z powrotem. Super polaczenie Folkestone - Luton. Od startu pociagu po dwóch godzinach jestem juz po odprawie - jak nie ma wielkiego ruchu.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

PannaZMokraGlow

Post #2 Ocena: 0

2019-11-11 20:50:49 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-11 10:15:05, SweetLiar napisał(a):
Ja jak jestem poza UK to brakuje mi Anglii, a jak jestem w UK to tęsknie za Polską. Moja koleżanka podsumowała to kiedyś tak, że ja sama nie wiem czego chce, ale ona nigdy nie mieszkała na emigracji i nie wie jak to jest kiedy człowiek jest ”rozdwojony” :-]
Też jesteście ”rozdwojeni”?





Ja nie jestem. Po probie przeniesienia sie do Polski i klopotach z praca wyleczylam sie z tesknoty. Presja swiatopogladowa w Polsce tez mnie nie inspiruje.

Nowe kolezenstwo zarazilo mnie angielska herbata.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2019-11-11 21:13:55 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-11-11 20:50:49, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Presja swiatopogladowa w Polsce tez mnie nie inspiruje.

Presja nigdy nie inspiruje. Żadna. Ja nigdy nie miałam w Polsce problemów z innością wszelaką, nikt nie wywierał na mnie presji i nie mówił co mam myśleć. Tutaj ta presja jest wręcz ogromna. Trzeba płynąc z głównym nurtem światopoglądowym inaczej można otrzeć się o sąd, a nawet wiezienie. I nie trzeba przy tym za dużo mówić czy pisać, wystarczy milczeć, a już znajdą się tacy co wywęszą odstępstwo od jedynie słusznego nurtu

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2019-11-11 21:49:46 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

W Polsce jestem nieudacznikiem:-8
plus w moim wieku to juz najlepiej miejsce na cmentarzu zabukowac.
A tu jakos; ) sobie radze.

Co nas wyroznia? Tak sie jakos skromnie, mniejsze lub wieksze przygody i doswiadczenia w kategrii milf:-8

Tez mnie bezrobocie wyleczylo z tesknoty za PL; )

@niebieskieucho, twoje wyroznianie sie to taka troche lista zakupow. No, ale przynajamniej jestes lojalnym konsumentem:) bezglutenowo, pewnie tez bez gmo? ; )

Mnie to sie zawsze wydawalo, ze sie nie wyrozniam wcale. Myslalam, ze wszyscy tacy sa. I zdziwiona bylam jak mnie znajomi opisuja. Albo jak obcy odbieraja. So what; ) [:-}
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #5 Ocena: 0

2019-11-12 09:35:03 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-11 20:50:49, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Cytat:

Ja nie jestem. Po probie przeniesienia sie do Polski i klopotach z praca wyleczylam sie z tesknoty. Presja swiatopogladowa w Polsce tez mnie nie inspiruje.

Ja nie tyle jestem rozdwojony, co rozkraczony. Trudno wywazyc, gdzie sa wieksze przyjaznie, wyglada na to, ze pól na pól.
Ponadto, z jednej strony ciagnie tu, a z rugiej tam. Polityke eliminuje, bo to sa takie sq......., które moga zniechecic do powrotu. Trza wiec miec nadzieje, ze sie to zmieni, a wtedy bedzie mozna rozkwisc. A jak sie wkurze, to zamieszkam w Nepalu.
O tych dylematach puszcze piosenke na "Wideoteka z wyspy czowieka"
Cytat:

Nowe kolezenstwo zarazilo mnie angielska herbata.

A jakaz ona jest? Mleczona? Moja ulubiona herbata jest w pierwszej kolejnosci chinska Yunnan. W dalszej, Ceylon.

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 12-11-2019 09:39 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #6 Ocena: 0

2019-11-12 10:00:10 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-11 21:49:46, galadriel napisał(a):
W Polsce jestem nieudacznikiem:-8
plus w moim wieku to juz najlepiej miejsce na cmentarzu zabukowac.
A tu jakos; ) sobie radze.

Tzn. w tak mlodym wieku nieudacznikiem? Zwisaj to. Jeszcze przyjdzie czas na PL.
Cytat:

Co nas wyroznia? Tak sie jakos skromnie, mniejsze lub wieksze przygody i doswiadczenia w kategrii milf:-8

Milf jest OK
Cytat:

Tez mnie bezrobocie wyleczylo z tesknoty za PL; )

Jak jezdzisz motorcykielem, to mozesz przeciez zostac kierowczynia autobusu.
Cytat:

@niebieskieucho, twoje wyroznianie sie to taka troche lista zakupow. No, ale przynajamniej jestes lojalnym konsumentem:) bezglutenowo, pewnie tez bez gmo? ; )

Gluten niekiedy - nie da sie uniknac, bo przeciez od tego slowa wywodzi sie gluttony. Zero GMO (chyba, ze nieswiadomie).
Cytat:

Mnie to sie zawsze wydawalo, ze sie nie wyrozniam wcale. Myslalam, ze wszyscy tacy sa. I zdziwiona bylam jak mnie znajomi opisuja. Albo jak obcy odbieraja. So what; ) [:-}

No niestety. My sie widzimy w krzywym zwierciadle.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Turefu

Post #7 Ocena: 0

2019-11-13 20:40:32 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

1. Obsesyjnie interesuje sie epoka Wazow, szczegolnie zyciem codziennym zwyklych ludzi tego okresu. Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie napisal ksiazki o krolewskim romansie Zygmunta III I jego zon.
2. Umiem wyginac palce w figure przypominajaca szpagat.
3. W dziecinstwie balam sie psow, a teraz mam w jednego w domu I chetnie zabieram ja na spacer :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

damier

Post #8 Ocena: 0

2019-11-14 09:04:17 (4 lata temu)

damier

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 14-11-2019

Skąd: londyn

siemka :) świetny temat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #9 Ocena: 0

2019-11-14 18:09:35 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Jeszcze mi sie przypomnialo. Gdy pije cos mocniejszego, np. wódke, whisky, dżin, żubrówke, uzo, itp. - to zawsze w czystej postaci. Nigdy nie mieszam z sokami, tonikiem, czy coca cola.
Nie jem też niczego co pochodzi z morza.
:-|
To juz wiecie, czym mnie czestowac i nieczestowac jak zloze komus wizyte.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2019-11-14 22:56:16 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Te twoje nawyki sa arcy niezdrowe. Jedzenie na stojaco, alkohole zamiast carbs i cukru, plus niechec do najzdrowszej diety (owoce morza).

A czy ty przypadkowo nie masz nadwagi albo jakis powaznych problemow zdrowotnych w zwiazku z tym niezdrowym zywieniem?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,