MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Próba samobójcza!!!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2019-11-15 22:06:36 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dzięki Zosia. Z tego co widzę to największy mają 8.1 mg. Czy są jeszcze z wyższym stężeniem? Są też tabletki. Może będą lepsze? Chodzi mi o kontrolę. Tabletkę polykasz i już. Tu musisz dozowac krople a co zamiast 3 kropli wpadnie więcej?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

NoNickname

Post #2 Ocena: 0

2019-11-15 23:29:16 (4 lata temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2019-11-15 17:40:04, gosian napisał(a):
Podajcie proszę link do sprawdzonego olejku.


Od ponad 3 lat sprowadzam olejek CBD ze Szwacarii

Laboratorium na podanej stronie publikuje wszystkie informacje na temat produkowanego przez nich oleju CBD i wyniki badań poszczególnych partii w PDF, czego nie robią żadne inne firmy, które go sprzedają.

3 lata temu zaczęłam bardzo ostrożnie od olejku 4% po 2 krople dziennie i stopniowo zwiększałam dawkę do zaleconej.

Potem przeszłam na 10% i pod koniec 2018 r. na 20%

Co mogę podpowiedzieć... jeżeli ktoś nie zażywał wcześniej olejku CBD to nie powinien zaczynać od najsilniejszego, ponieważ nie wiadomo jak zareaguje organizm np. żołądek mojej córki nie tolerował olejku w postaci płynnej, więc kupuję w kapsułkach i jest OK.

Należy więc stopniowo przyzwyczajać organizm i obserwować jak reaguje.

Wszystkie informacje na temat olejku i jego wpływu na organizm znajdziecie na podanej stronie, a z rzeczy o której nie piszą to dodam, że olejek CBD i miód Manuka uratowały mi nogę po potwornym przez płonący magnez poparzeniu... nie mam nawet śladu.
Dodam, że olejek błyskawicznie uśmierzył ból, czego absolutnie się nie spodziewałam, po prostu ratowałam się czym tylko mogłam i na szczęście, nawet nie wiem jak to się stało, że zalałam rany olejkiem i szok! noga prawie momentalnie przestała mnie boleć.

Jeszcze komuś z mojej rodziny podaje olejek, ale nie jestem gotowa o tym pisać, może jedynie to, że faktycznie pomaga.







Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2019-11-15 23:40:12 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

NNN, dziękuję Ci bardzo za stronkę. Powiedz mi tylko, który ty używasz, bo widzę że różnią się nie tylko stężeniem. Tabletki 3x dziennie to trochę często. Bardziej wydajny chyba jest olej.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

NoNickname

Post #4 Ocena: 0

2019-11-16 00:02:53 (4 lata temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2019-11-15 23:40:12, gosian napisał(a):
NNN, dziękuję Ci bardzo za stronkę. Powiedz mi tylko, który ty używasz, bo widzę że różnią się nie tylko stężeniem. Tabletki 3x dziennie to trochę często. Bardziej wydajny chyba jest olej.


Ja kupuje 20% i uważam, że jest dla Ciebie zbyt silny, ale mogę się też mylić... nie wiem, jak zareagujesz na tak silne stężenie.

Jeśli chodzi o 10% to kupowałam ten

Natomiast dla córki w kapsułkach ten, ale zaznaczam, że ona też zaczęła od 4%.

Nie brałyśmy na początku zalecanej dawki, ale mniejszą, natomiast teraz to naprawdę nie odczuwam żadnej różnicy, jak zakropię sobie (co często mi się zdarza) nawet dwie czy trzy krople więcej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że mój organizm po 3 latach już się przyzwyczaił.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2019-11-16 00:04:01 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Bosche, to oni to pija, biora w formie tabletek? Ja myslalam, ze to sie wciera, w bolace miejsca, jak stawy czy cos. Na wszystkich silowniach to takie modne z punktu jak weszlo, No, ale to wszystko tam cpuny anyway, to nie dziwi:-8



Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2019-11-16 00:09:26 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

NNN Dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi pomoglas
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

NoNickname

Post #7 Ocena: 0

2019-11-16 00:19:30 (4 lata temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2019-11-16 00:09:26, gosian napisał(a):
NNN Dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi pomoglas


Miło mi, że chociaż troszkę mogłam pomóc...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #8 Ocena: 0

2019-11-16 09:11:53 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-15 22:06:36, gosian napisał(a):
Dzięki Zosia. Z tego co widzę to największy mają 8.1 mg. Czy są jeszcze z wyższym stężeniem? Są też tabletki. Może będą lepsze? Chodzi mi o kontrolę. Tabletkę polykasz i już. Tu musisz dozowac krople a co zamiast 3 kropli wpadnie więcej?

NoNickname już napisała dość wyczerpująco, nie mam wiele do dodania.
W zależności od producenta masz podane stężenie w % lub mg, nie rozgryzałam tej drugiej wartości, bo w % łatwiej.
Jeśli chcesz się bardzo zagłębić w skład (bo to nie tylko CBD*) wejdź na wspomnianą wcześniej stronę HemPoland, tam jest mnóstwo informacji, tych istotnych.
Mnie w tym olejku przeszkadza tylko jedno, włącza mi się gastro 😜 pożeram wszystko.

Tabletki są wygodne na przykład w pracy, bo liczenie kropelek dozowanych pod język może wzbudzić ciekawość (ja się zamykam w toalecie dla niepełnosprawnych, wtedy nie mam towarzystwa przy lustrze) 😁

Jeśli zakroplisz jedna kroplę więcej nic się nie stanie. Należy zaczynać od słabszych olejków i mniejszej dawki dlatego, że organizm się przyzwyczaja. U mnie sprawdzają się przerwy, ale ja biorę te krople na przewlekły ból, w innych chorobach przerwy nie będą dobre. Wszystko zależy od tego w jakim celu chcesz je brać. Wspomniałam o Holland & Barrett, oni mają dobre olejki, ale o niezbyt wysokim stężeniu, więc nic złego się nie stanie, choć jak wspomniała NoNickname, niektóre osoby mogą być szczególnie wrażliwe.

* gwarantowane minimalne stężenie kannabidiolu oraz innych naturalnie występujących kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów (m.in.: CBC, CBG, CBDV, β-kariofilen, a także  kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2019-11-16 09:23:15 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dziękuję Zosia
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

gosian

Post #10 Ocena: 0

2019-11-16 15:08:29 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Zosia od środy Holland&Barett będą mieć 25% zniżki na olejki cbd. Na pewno kupię dla siebie dla sprawdzenia.
NN twój polecany też kupiłam, ale to dla kogoś innego.
Dziękuję
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,