MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co byście robili w czasie wolnym bez internetu?

« poprzednia strona

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 7 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2019-11-03 11:48:08 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Zajelabym się drutami, szydełkiem, rozwiązywaniem sudoku, czytaniem (żeby nie było bez internetu większość sklepów wróciła by do centrów miast i miasteczek, nie byłoby potworka w postaci zakupów internetowych wiec kupienie materiałów czy książek nie byłoby problemem), spacerami, wyjazdami, gotowaniem.
Nie sadze żebym miała więcej kontaktów z ludźmi niż do tej pory, nie potrzebuje tłumów w moim życiu.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2019-11-03 12:08:39 (4 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2019-11-03 11:04:52, stanislawski napisał(a):
Ja myślę, że sex. Tak, tojest chyba dobra opcja.

Dawniej rodzilo sie wiecej dzieci , bo nie znano skutecznej antykoncepcji z jednej strony, a z drugiej sex byl jedna z latwo dostepnych rozrywek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ROTAREDOM

Post #3 Ocena: 0

2019-11-03 12:24:38 (4 lata temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2019-11-02 17:57:00, staryznajomy napisał(a):
Pytanie dość prowokacyjne.
Nie chodzi mi o brak neta przez chwilę. Powiedzmy, że wiecie, że neta nie będzie miesiąc...może dwa. I nie działa nigdzie darmowe wi-fi


Internet glownie wykorzystuje w sprawach biznesowych. Nie mam FB wiec z czasem jestem do przodu. Ale do meritum skoro wiem ze mam nie miec neta przez miesiac lub dwa to wszystkie sprawy przerzucamy na droge Faxu. W moim przypadku brak internetu nie wygenerowałby wiecej czasu.

Takich pytan mozna wygenerowac tysiace:, co byscie robili gdyby nie bylo samochodu, samolotu, roweru, telewizora itd itp. Jak ktos chce wybrac sie do zycia na drzewie lub w jaskini to chyba moze bez pytania. :-)

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

staryznajomy

Post #4 Ocena: 0

2019-11-03 13:00:51 (4 lata temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-03 12:24:38, ROTAREDOM napisał(a):

Cytat:

2019-11-02 17:57:00, staryznajomy napisał(a):
Pytanie dość prowokacyjne.
Nie chodzi mi o brak neta przez chwilę. Powiedzmy, że wiecie, że neta nie będzie miesiąc...może dwa. I nie działa nigdzie darmowe wi-fi


Internet glownie wykorzystuje w sprawach biznesowych. Nie mam FB wiec z czasem jestem do przodu. Ale do meritum skoro wiem ze mam nie miec neta przez miesiac lub dwa to wszystkie sprawy przerzucamy na droge Faxu. W moim przypadku brak internetu nie wygenerowałby wiecej czasu.

Takich pytan mozna wygenerowac tysiace:, co byscie robili gdyby nie bylo samochodu, samolotu, roweru, telewizora itd itp. Jak ktos chce wybrac sie do zycia na drzewie lub w jaskini to chyba moze bez pytania. :-)


ciekawość...to tylko ciekawość
...no i może trochę obserwacji na temat tego, że miało być łatwiej, więcej wolnego czasu...a chyba trochę nie wyszło.
To co wymieniłeś raczej nas aż tak nie pochłania...może dlatego, że nauczyliśmy się już żyć ze starymi wynalazkami?*DONT_KNOW*
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-11-03 15:00:25 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Internet nie jest znowu aż tak nowym wynalazkiem... dostępny dla zwykłych zjadaczy chleba od 20 lat, chociaż wtedy jak ktoś miał to nie bardzo było wiadomo co z tym robić.
Dużo bardziej nieznośne byłoby życie bez pralki, cieplej wody w kranie czy elektryczności bo wtedy nasz czas wolny byłby bardzo uwarunkowany nie tyle pomysłowością, ale przede wszystkim porami dnia i nocy.
Także chyba internet z jakichś powodów jest demonizowany bo nie tyle internet jest tutaj winien ile srajfony, z którymi ludzie się budzą i zasypiają
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,