MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co cie dzis... zszokowalo?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-10-26 00:12:32 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

"Piewcą "...słownik na komórce. Jak więc ma się twoja emigracja do tych oskarżeń?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2019-10-26 07:56:31 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-10-26 00:12:32, Adacymru napisał(a):
"Piewcą "...słownik na komórce. Jak więc ma się twoja emigracja do tych oskarżeń?

Tak właśnie, piewcą *THUMBS UP*
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #3 Ocena: 0

2019-10-26 16:42:00 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

(((2019-10-24 11:16:42, malben1 napisał)))
((2019-10-23 17:34:47, malben1 napisał))
(2019-10-23 14:10:58, malben1 napisał)
ciezarowka... -z: Bulgarii -naczepa / Irlandii Pln -ciagnik
kierowca..... -z Irlandii Pln
39 cial...... -z Wietnamu (??Chinskie paszporty??)
port docelowy -Purfleet (London) -naczepa / (Holyhead...)
port 'zrodlowy' -Zeebrugge -naczepa
*DONT_KNOW* :-o

[ Ostatnio edytowany przez: <i>malben1</i> 23-10-2019 17:35 ]

Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #4 Ocena: 0

2019-10-26 17:38:11 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

... współodpowiedzialność czerpią wszelacy piewcy przyjmowania imigrantów. W końcu skądś Ci ludzie czerpią te bodźce i tą inspiracje do wyjazdu i utonięcia w morzu lub śmierci w naczepie, nie?
Gratulacje, zachęcajcie ich dalej, biedy to nie zmniejszy, ale wasz współudział w handlu ludźmi owszem, zwiększy *THUMBS UP*


Zatkalo mnie!
Nie wiem jak można pomylić lub zrównać imigracje z handlem ludźmi ?!
Tak dla wyjaśnienia jesli ktos ma watpliwosci..

Handel ludzmi
Handel ludzmi

Organizacje walczące ze współczesnym niewolnictwem są zawsze na pierwszym miejscu mojej listy wsparcia.
Choc przyznam, ze wydawalo mi sie (złudnie jak widac) iż ogromna większość rozumie jak działa mechanizm współczesnego niewolnictwa/handlu ludźmi.

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 26-10-2019 17:40 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-10-26 18:49:25 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-10-26 17:38:11, Fisolka napisał(a):
Cytat:

... współodpowiedzialność czerpią wszelacy piewcy przyjmowania imigrantów. W końcu skądś Ci ludzie czerpią te bodźce i tą inspiracje do wyjazdu i utonięcia w morzu lub śmierci w naczepie, nie?
Gratulacje, zachęcajcie ich dalej, biedy to nie zmniejszy, ale wasz współudział w handlu ludźmi owszem, zwiększy *THUMBS UP*


Zatkalo mnie!
Nie wiem jak można pomylić lub zrównać imigracje z handlem ludźmi ?!
Tak dla wyjaśnienia jesli ktos ma watpliwosci..

Skoro Cię zatkało i nie widzisz związków pomiędzy migracje ludzi i handlem ludźmi to może niewystarczająco zagłębiłeś temat. ”Handel ludźmi w bezpośredni sposób łączy się z zagadnieniami związanymi z integracją cudzoziemców i szerzej, z tematyką migracyjną. Ofiary handlu ludźmi często są migrantami, którzy opuścili kraj pochodzenia w celu poprawienia swoich warunków życia.”
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #6 Ocena: 0

2019-10-26 19:08:47 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2019-10-25 23:34:54, SweetLiar napisał(a):
... uwazam, że współodpowiedzialność czerpią wszelacy piewcy przyjmowania imigrantów. W końcu skądś Ci ludzie czerpią te bodźce i tą inspiracje do wyjazdu i utonięcia w morzu lub śmierci w naczepie, nie?...

oj... namieszalas *STOP*
wiekszosc z nas szuka lepszego zycia...
tylko niektorzy sa duuuzo bardziej zdesperowani :-[
i nie zmienia tego zadne zakazy,
wrecz przeciwnie...
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-10-26 19:14:50 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-10-26 19:08:47, malben1 napisał(a):
tylko niektorzy sa duuuzo bardziej zdesperowani :-[

Dlatego należałoby się skupić na tym, żeby byli mniej zdesperowani zamiast zachęcać ludzi ustami Angeli Merkel do podejmowania takich decyzji bo przemytnicy, handlarze, sutenerzy i inni tylko zacierają ręce
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #8 Ocena: 0

2019-10-26 19:30:04 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Jeśli totalnie zignorujesz fakt, że w wypadku handlu ludźmi ofiary są werbowane przez organizacje przestępcze a ich trudne położenie życiowe lub ubóstwo jest jedynie czynnikiem który czyni z nich łatwe ofiary i uzależnia...
...to pewnie wyjdzie Ci, że to imigracja dobrowolna dla polepszenia bytu. Zapewne w twoim świecie ofiary najpierw emigrują dobrowolnie a potem stają się ofiarami handlu. Oczywiscie brak znajomości języka i zastraszenie ułatwia im integracje.
W jaki sposob handel ludźmi wiąże się z integracja cudzoziemcow???
No chyba, że mowa o międzynarodowej integracji kryminalistów działających w tej branży.

Handel ludźmi to najszybciej rozwijająca się zbrodnicza działalność na świecie, generująca bilionowe zyski.
Nielegalna migracja to co najwyżej przemyt a nie handel ludźmi.
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2019-10-26 20:23:50 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-10-26 19:30:04, Fisolka napisał(a):
Zapewne w twoim świecie ofiary najpierw emigrują dobrowolnie a potem stają się ofiarami handlu.

Bardzo często się tak zdarza bo są wtedy łatwiejszymi ofiaramii i nie, nie jest to mój świat, ani tym bardziej Twój, mimo wpłacania datków, jesteś ofiarą psychomanipulacji

Cytat:

W jaki sposob handel ludźmi wiąże się z integracja cudzoziemcow???

W oczywisty. Znają lepiej język, miejscowe prawo, wiedzą gdzie pójść po pomoc.
Zacytowałam Ci tylko fragment konferencji międzynarodowej jednej ze znalezionych na szybko, ale możesz poszukać zapisów audio, wystarczy poszukać. Migracje, poszukiwanie pracy, lepszego życia i handel ludźmi, przemyt ludzi jak worków z ziemniakami, zmuszanie do prostytucji, przemytu narkotyków to jest wszystko że sobą powiązane






[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 26-10-2019 21:06 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2019-10-26 23:44:39 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dużo czytałem o tym tragicznym wydarzeniu . Tym biednym ludziom wmawia się , że w UK pieniądze , złoto , leżą na ulicy , rodziny wysyłają swoje dzieci jak mniemają po lepsze życie , i poprawę życia całej rodziny , to smutne jak przemytnicy to wykorzystują . Kierowca który odebrał kontener został oskarżony o 39 nieumyslnych spowodowan śmierci , angielska policja , prokuratura idzie na łatwiznę , nawet jak koleś był związany z gangiem przemytników to nie on przyczynił się do ich śmierci , dlaczego nie poszukują kierowcy który dostarczył kontener do belgijskiego portu ? Są doniesienia że te 39 ofiar to tylko część z około 100 imigrantów w trzech grupach , reszcie się udało . I te zdjęcie pięknej młodej dziewczyny z Wietnamu która miała pomoc rodzicom , naprawdę łzy same się cisna , ponoć jej podróż miała być w klasie "VIP" i kosztowała 3 razy więcej niż "zwykły" przemyt do UK ... Niestety na miejscu okazuje się że UK to nie kraj gdzie są ulice ze złota , dużo dziewczyn z Azji robi za prostytutki na brudnych flatach , jestem taksówkarzem w Londynie i znam takie miejsca gdzie klient za 50-100 funtów może mieć wszystko . Policja czy inne służby starają się tego nie widzieć , nie wierzę , że nie wiedzą , łatwiej znaleźć kozła ofiarnego w postaci kierowcy ktory tylko zabrał kontener z portu w Purfleet niż rzeczywiście próbować zmierzyć się z problemem , na lotnisko scyzoryka nie wniesiesz za to w ciężarówce czy kontenerze możesz bombę atomową na teren UK wwieźć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,