MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Cofamy sie w rozwoju...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 3 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZosiaS

Post #1 Ocena: 0

2019-10-17 13:17:56 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Hmm, a mnie się ten rozwój podoba 😊

Jak dostaję pensję, to nie martwię się, że spotkam kieszonkowca, zanim wpłacę pieniądze na konto lub ukryję w skarpecie.

Podoba mi się, że nie muszę wstawać z sofy, żeby zmienić kanał w TV etc., a na dodatek nie ma ryzyka że telewizor wybuchnie.

Fakt, kupienie lodówki bez kostkarki do lodu jest trudniejsze od kupienia lodówki z kamerą wewnątrz, ale dałam radę. 😊

Zamiast malucha wolę rower elektryczny, który wciąż pozostaje w zasięgu moich marzeń, niestety.

Aaa, z perspektywy czasu doceniam, że nie muszę biegać do skrzynki na listy, żeby po dwóch tygodniach doczekać się listu od ukochanego. Niech żyje Internet!

[ Ostatnio edytowany przez: ZosiaS 17-10-2019 13:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #2 Ocena: 0

2019-10-17 13:22:07 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2019-10-17 12:02:53, Richmond napisał(a):
W jaki sposob mozna upomniec w delikatniejszy sposob? Nastapila edycja i uwaga w poscie.


Uwaga moderatora: Kolejny post z wulgaryzmami będzie zupełnie skasowany. Ada

Opinia moderatora: Post edytowany z wulgaryzmu. Konefka

Czy widzisz różnicę? Ja widzę.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 17-10-2019 13:24 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #3 Ocena: 0

2019-10-17 13:25:55 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Cytat:

2019-10-17 13:17:56, ZosiaS napisał(a):
Hmm, a mnie się ten rozwój podoba 😊

Jak dostaję pensję, to nie martwię się, że spotkam kieszonkowca, zanim wpłacę pieniądze na konto lub ukryję w skarpecie.

Podoba mi się, że nie muszę wstawać z sofy, żeby zmienić kanał w TV etc., a na dodatek nie ma ryzyka że telewizor wybuchnie.

Fakt, kupienie lodówki bez kostkarki do lodu jest trudniejsze od kupienia lodówki z kamerą wewnątrz, ale dałam radę. 😊

Zamiast malucha wolę rower elektryczny, który wciąż pozostaje w zasięgu moich marzeń, niestety.

Aaa, z perspektywy czasu doceniam, że nie muszę biegać do skrzynki na listy, żeby po dwóch tygodniach doczekać się listu od ukochanego. Niech żyje Internet!

[ Ostatnio edytowany przez: <i>ZosiaS</i> 17-10-2019 13:22 ]




lodowka, pilot, motorower - rzeczywiscie masz imponujacy dostep do najnowszych technologii :-]
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #4 Ocena: 0

2019-10-17 13:27:32 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

A na powaznie, to postep w wygodzie troszke zwolnil, biorac pod uwage rozwiazania w dziedzinie agd, lodowka,pralka, odkurzacz maja juz kilkadziesiat lat, dodawanie teraz modulu wifi o ile "fajoskie" nie wprowadza nic rewolucyjnego na miare pierwowzoru.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2019-10-17 14:07:52 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-17 13:27:32, admiralbibol napisał(a):
A na powaznie, to postep w wygodzie troszke zwolnil, biorac pod uwage rozwiazania w dziedzinie agd, lodowka,pralka, odkurzacz maja juz kilkadziesiat lat, dodawanie teraz modulu wifi o ile "fajoskie" nie wprowadza nic rewolucyjnego na miare pierwowzoru.


Na poważnie uważasz, że przez ostatnie dziesiątki lat w AGD modernizacja dotyczy tylko modułu WIFI? :-?


Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #6 Ocena: 0

2019-10-17 14:26:20 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-17 13:25:55, admiralbibol napisał(a):
lodowka, pilot, motorower - rzeczywiscie masz imponujacy dostep do najnowszych technologii :-]

Widzisz, jeszcze rok temu mieliśmy telewizor sterowany ruchem i głosem.
Nie polecam.
A motorower to jednak coś zupełnie innego niż rower elektryczny.
Lodówka? TAK, w zupełności wystarcza mi nowoczesna lodówka bez kostkarki, kamery, chłodzenia wody itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-10-17 15:09:20 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-10-17 08:33:36, Oxymoron napisał(a):
Byla komuna.
Zylo sie pieknie ....
Teraz xxx IponeXR sie nie odpala,w CRV z salonu Hondy na wyswietlaczu choinka,w telewizorze 4k nie dziala tuner satelitarny a dolby atmos w kinie domowy sie xxx(Sony)
Chce spowrotem kaszlaka i Rubina 714p.
Milego dnia.

A ja myślę, że teraz też żyje się pięknie. Każdy teraz ma to co lubi, wtedy należało lubić co się ma...

W Polsce w salonach z telefonami, obok najnowszych modeli, są w gablotach poczciwe Nokie 3310, rozkładane motorole i inne modele do wyboru dla każdego kogo weźmie na sentymenty.
W Holandii prężnie działa funclub Fiata 126p, a jego miłośnicy co rok jeżdżą do Polski tymi cudami techniki o spotykają się na zjazdach z innymi fanami tych zabytków.
Dla chcącego nic trudnego
:-)




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2019-10-17 15:59:01 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Cytat:

2019-10-17 14:07:52, ZlotaPerla1 napisał(a):
Cytat:

2019-10-17 13:27:32, admiralbibol napisał(a):
A na powaznie, to postep w wygodzie troszke zwolnil, biorac pod uwage rozwiazania w dziedzinie agd, lodowka,pralka, odkurzacz maja juz kilkadziesiat lat, dodawanie teraz modulu wifi o ile "fajoskie" nie wprowadza nic rewolucyjnego na miare pierwowzoru.


Na poważnie uważasz, że przez ostatnie dziesiątki lat w AGD modernizacja dotyczy tylko modułu WIFI? :-?



Dokladnie tak, chyba ze podasz mi jakies urzadzenie kuchenne ktore jest tak fantastycznym jak pralka upgrejdem w porownaniu do prania recznego/gotowania lumpow.

[ Ostatnio edytowany przez: admiralbibol 17-10-2019 16:02 ]

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2019-10-17 17:03:23 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja chetnie cofnelabym sie tak z 20 lat wstecz, gdy wifi nie atakowalo z kazdego urzadzenia, firmy nie chcialy zbierac o nas danych z kazdego kichniecia, itp. Byli tez ludzie, ktorzy nie mieli telefonow komorkowych, nikt nie spodziewal sie, ze odbierzesz telefon natychmiast, nie bylo paniki, ze komus cos sie stalo, itp.

Moze nawet 25-30 lat wstecz. Jakos nie wspominam zle tych czasow i nie odczuwalam braku technologii. Pojscie na poczte, zeby zaplacic rachunki, nie bylo takie ciezkie. A teraz nawet nie mam poczty w miasteczku, bo zamkeli.

Internet niby daje taki niesamowity dostep do wiedzy, a ludzie nie wydaja sie szczegolnie madrzejsi czy oczytani. Na dodatek materialy kiepskiej jakosci i nie wiadomo nawet co jest opisem faktow, a co jest czysta fantazja.

Urzadzenia AGD to staly sie glownie bardziej energooszczedne. Nie odnotowalam jakis szokujacych postepow w ich funkcjonalnosci. W wynajmowanym mieszkaniu w Richmond mialam 15-20 letnie urzadzenia AGD (czyli gdzies z poczatku lat 1990) i byly bardzo dobre i skuteczne. Lodowki, ktore szpieguja i tego typu bajery nie uwazam za potrzebna funkcjonalnosc. Mam nadzieje, ze moja z 2002r wytrzyma jeszcze dlugo i nie bede musiala jej zmieniac.

Cytat:

2019-10-17 13:17:56, ZosiaS napisał(a):
Aaa, z perspektywy czasu doceniam, że nie muszę biegać do skrzynki na listy, żeby po dwóch tygodniach doczekać się listu od ukochanego. Niech żyje Internet!

Gdzie ten romantyzm? Teraz przychodza listy od instytucji, z reguly mowiace, ze uslugi czegos pogorsza sie albo zmieniaja warunki umowy ... Listy od ukochanego moznaby trzymac na pamiatke i wspominac na starosc :-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2019-10-17 17:34:21 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ziemia jest plaska.

Bog stworzyl swiat.

Za grzechy na ziemi wyladuje sie po smierci w piekle.

Biala rasa jest lepsza od wszystkich innych.

Edukacja seksualna jest zbedna.
Przeciez jest internet...

:-8

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,