MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2019-09-25 12:01:08 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-09-25 10:23:34, SweetLiar napisał(a):
Neckermann w Polsce też ogłosiło upadłość


Komunikat Neckermanna z 23.09.2019:

Neckermann Polska, reprezentujący biuro Thomas Cook, uspokaja turystów. "Spółka w stabilnej kondycji"
I dalej:
Obrazek

A dzisiaj:

Cytat:
Z ogromną przykrością informuję, że w dniu dzisiejszym działając w zgodnie z przepisami polskiego prawa, a w szczególności z art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych w związku z niewypłacalnością Neckermann Polska Biuro Podroży sp. z o.o. ("Spółka", "Neckermann Polska";) złożyłem stosowny wniosek do Marszałka Województwa Mazowieckiego o uruchomienie gwarancji ubezpieczeniowych [...] w celu pokrycia roszczeń klientów Neckermann Polska oraz w celu sprowadzenia do kraju wszystkich klientów Neckermann Polska pozostających obecnie zagranicą.
- oświadcza prezes Maciej Nykiel.


Myślę że komentarz jest zbędny.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2019-09-25 13:39:03 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Jak rząd kraju płaci innemu 50.000$ za akcję ratowania jakiegoś wspinacza to urr durrr to sprawa wspinacza - wlazł niech złazi. Jak upada biuro podróży i akcję ratowania wypoczętych, napasionych i opitych turystów także sponsorują podatnicy - a to już tak, tu nie ma nic złego.

Ludzkość w najbliższych latach czekają znacznie większe kataklizmy niż bankrutujące biuro podróży. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że na tydzień przestaje działać np. fejsbuk widząc jak ważnym jest elementem w życiu większości młodych brytyjczyków. Cook to będzie pestka w porównaniu z fejzbu-insta kataklizmem.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #3 Ocena: 0

2019-09-25 15:07:52 (5 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Jurek gdzies Ty kupil ta szklana kule? :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2019-09-25 15:28:54 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Każde biuro podróży jest ściśle powiązane z soszjal midia - jak jacyś nowocześni jadą to zaczyna się od odliczania, potem piwa na lotnisku, 100+ zdjęć z wypoczynku i smuteczków z powrotu. Takie czasy, jak zabraknie biur albo soszjal midia to życie straci sens.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2019-09-25 18:42:04 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Dlaczego? Przecież można jechać bez biura i zrobić dokładnie to, co w poście powyżej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

malben1

Post #6 Ocena: 0

2019-09-25 21:43:00 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2019-09-24 14:47:47, Kanonier30 napisał(a):
... coraz częściej będziemy mieć do czynienia z likwidacjami i krachami dużych korporacji, fabryk.
Z tych ostatnich, to przenosiny w branży motoryzacyjnej Land Rover/Jaguar, Ford, Nissan, Opel/Vauxhall...


...Wrightbus / BorisBus
:-[

[ Ostatnio edytowany przez: malben1 25-09-2019 21:49 ]

Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-09-25 22:58:21 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja tam nie płaczę za takimi biurami, nie lubię płacić za pośrednictwo, chyba że muszę.
Dotąd jeśli nie musiałam to nie płaciłam i nigdy nie miałam problemów/ utrudnień, ale też jestem typem osoby, która ma zwyczaj czytania wszystkiego co jest napisane drobnym druczkiem i może dlatego nikt dotąd niczym mnie nie zaskoczył?

Ale, tak na dobrą sprawę, drobny druczek należy czytać także w biurach organizujących wakacje i w ogóle wszędzie chyba... takie czasy







[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 25-09-2019 23:01 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: +1

2019-09-25 23:04:43 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja byłam na wyjeździe z TC, z Thomsonem i z First Choice (ten nalezy do Thomsona, a kupilam przez stronę Cooka). We wszystkich przypadkach Egipt, bo do Egiptu najtaniej wychodzi z biurem. Sprawdzalam kiedys opcje lotu za mile (BA) i hotel za punkty (Hilton) i z doplatami i podatkami wychodziło niewiele mniej niz z biura za gotówkę.

Wszystkie wyjazdy udane i bez problemow.

Czesto przegladalam strony powyzszych, zeby zobaczyc czy nie ma jakiegos taniego last minute.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2019-09-26 00:27:34 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A juz do tych wzystkich Egiptow, Tunezji czy Maroka to wogole bym sie bala bez agencji (biura) jechac. Turcji tez jakos nie ufam.

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2019-09-26 09:50:28 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Zgadza się - częściowo - tzn. nie jechałbym tam na kwaterę prywatną (może za wyjątkiem Turcji) ani pod namiot.
Ale hotel już mogę mieć zarezerwowany przez siebie.

Przerabiałem ten temat w przypadku Gambii. Tam wielu jeździ własnym przemysłem. Inna sprawa, że jest grzeczniej niż w Egipcie albo u innych Arabów (zaś kościół stoi nieopodal meczetu i... świenie sobie w okolicy spacerują).

Nota bene - ten biedny kraj to dopiero dostanie w plecy po upadku TC...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,