MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2019-09-23 12:41:49 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja wole kupowac przez biuro.. nic mnie bardziej nie irytuje jak sleczenie, wyszukiwanie, zalatwianie i korespondencja z hotelami. Teraz jade na Ibize i niesetyt nie przez biuuro ( bo kolezanki wymyslily) i juz sto tysiecy problemow, a bo sie sezon konczy, hotel zamykaja, trzrba dokupic w innej miejscowosci, w innym hotelu, dojechac i wogole przejmowac sie i zalatwiac tum wszystkim, co przez biuro place i nic mnie wiecej nie interesuje. Jak jade na wakacje to nie chce sie czuc jak s pracy, ze musze jeszcze wszystko organizowac sama. To summarise, owszem sa jeszcze tacy co wola jechac przez biuro.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #2 Ocena: 0

2019-09-23 12:43:33 (5 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Skoro wyprowadzali pieniadze z firmy (zarzad) to sklanialbym sie jednak do slowa celowo.
Chyba, ze Titanic tonal to po prostu zwineli co mogli bo I tak na dno... Etyka oczywiscie nie istnieje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2019-09-23 12:44:35 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no to oni swiadczyli takie uslugi przez biuro wlasnie
widze to u siebie w miescie z lloydsem zamkneli juz 3placowki taka jest przyszlosc trzeba ciac koszty

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2019-09-23 12:56:29 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2019-09-23 12:24:05, DADAM1986 napisał(a):
150 tysiecy ludzi musi wrocic do domu I okolo 450 tysiecy wykupilo wakacje I nigdzie nie pojedzie.
To naprawde jakis obled.
Czy ktos za to beknie?
Dyrektor “przeprasza” 😂😂😂 ludzi.
A to nie wiedzial, ze to planuja? Nagle Im zabraklo milionow z dnia na dzien?
Dla mnie to niepojete.


Jak to z dnia na dzień? To trwało od jakiegoś czasu i nie było to sekretem. Thomas Cook miał problemy od lat, a w ostatnich miesiącach już konkretne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2019-09-23 13:02:26 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2019-09-23 12:41:49, galadriel napisał(a):
Ja wole kupowac przez biuro.. nic mnie bardziej nie irytuje jak sleczenie, wyszukiwanie, zalatwianie i korespondencja z hotelami. Teraz jade na Ibize i niesetyt nie przez biuuro ( bo kolezanki wymyslily) i juz sto tysiecy problemow, a bo sie sezon konczy, hotel zamykaja, trzrba dokupic w innej miejscowosci, w innym hotelu, dojechac i wogole przejmowac sie i zalatwiac tum wszystkim, co przez biuro place i nic mnie wiecej nie interesuje. Jak jade na wakacje to nie chce sie czuc jak s pracy, ze musze jeszcze wszystko organizowac sama. To summarise, owszem sa jeszcze tacy co wola jechac przez biuro.


Jak to sto tysięcy problemów? Jaka korespondencja z hotelami?
Jakie wyszukiwanie? Tzn. idąc do biura nie szukasz wcześniej wczasów, tylko zdajesz się całkiem na nich? Bierzesz co ci wcisną?
Użyłaś tu wielu wyrazów mających przez swoją mnogość stworzyć wrażenie długiego, mozolnego procesu ("sleczenie, wyszukiwanie, zalatwianie i korespondencja z hotelami";).
Tymczasem bukowanie samemu zajmuje mi tyle samo czasu. Tzn. przepraszam, mniej - nigdzie bowiem nie idę.

A jeździłem i tak i tak. Od namiotów, przez kwatery prywatne, BB, HB po All przez renomowane biuro. Z TC byłem w Gambii (choć nigdzie nie chodziłem, tylko zrobiłem to online).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2019-09-23 13:09:29 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Tak, wybiram oferte z wystawy, jedna wizyta w biurze i spokoj. Przynajmniej tak bylo jak jzdzilam przez buira. Teraz, na to yoga retreatbto juz mam 10 maila, z dwoch hoteli, bo kolezanki co wypad wymyslily to wlasnie z tych co lubia same sobie wszystko zalatwic. A ja prztz to juz jestem psychicznie zmeczona ( a jeszcze nie pojechalam!) jak ide do restauracjibto tez sama sobie nie goruje i nie przynosze do stolu, tylko zacto place, zebym wlasnie nie musiala sobie tym glowy zawracac. Juz takie podejscie. Moze potrzebuje consierge. Jak mnie bedzie stac to nieglupi pomysl w sumie.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-09-2019 13:13 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: +1

2019-09-23 13:33:09 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-09-23 13:02:26, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2019-09-23 12:41:49, galadriel napisał(a):
Ja wole kupowac przez biuro.. nic mnie bardziej nie irytuje jak sleczenie, wyszukiwanie, zalatwianie i korespondencja z hotelami. Teraz jade na Ibize i niesetyt nie przez biuuro ( bo kolezanki wymyslily) i juz sto tysiecy problemow, a bo sie sezon konczy, hotel zamykaja, trzrba dokupic w innej miejscowosci, w innym hotelu, dojechac i wogole przejmowac sie i zalatwiac tum wszystkim, co przez biuro place i nic mnie wiecej nie interesuje. Jak jade na wakacje to nie chce sie czuc jak s pracy, ze musze jeszcze wszystko organizowac sama. To summarise, owszem sa jeszcze tacy co wola jechac przez biuro.


Jak to sto tysięcy problemów? Jaka korespondencja z hotelami?
Jakie wyszukiwanie? Tzn. idąc do biura nie szukasz wcześniej wczasów, tylko zdajesz się całkiem na nich? Bierzesz co ci wcisną?
Użyłaś tu wielu wyrazów mających przez swoją mnogość stworzyć wrażenie długiego, mozolnego procesu ("sleczenie, wyszukiwanie, zalatwianie i korespondencja z hotelami";).
Tymczasem bukowanie samemu zajmuje mi tyle samo czasu. Tzn. przepraszam, mniej - nigdzie bowiem nie idę.




Nigdy nie korzystam z biur - 1. lot - porównanie opcji hotel + sam lot i sam hotel, jak jest już lot to hotel się bookuje w 5 min ;-) bez żadnych korespondencji, niby po co i o czym mam z nimi "gadać" - o pogodzie? :-]

Nigdy nie spotkały nas jakieś "niespodzianki" wszystko tip top.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2019-09-23 13:39:41 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Juz teraz po zawodach, zaplacone to jade ( choc juz przeczuwam ze i na miejscu tez beda jakies nowe niespodzianki) . I wiecej sie nie dam nabrać na to ich tip top. :/ tak jak pisalam wczesniej. Koniec sezonu, hotel zamkniety, ale spoko to sie tip top zabukuje inny., tez sie potem okazalo, ze cos nie tak, wiec jeszcze cos. Biuro by z pubktu nie wymyslilo tej daty. No ale to tskie tip top no przeciez spoko, luz. Prxygoda. Bosche..

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-09-2019 13:43 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2019-09-23 13:43:33 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Co do kupowania w "żywych" biurach, spotkałem się też z takim uzasadnieniem wśród polskich klientów" "Bo gdzie w razie czego pójdę, jak się coś stanie" (znaczy jak np. firma padnie).

No też nigdzie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2019-09-23 14:02:42 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sa klienci, to sa biura. Bedzie ich coraz mniej, bedzie mniej biur. U mnie w wiosce jest Thomson / TUI. Nie wiem czy widzialam tam kiedys klientow, moze za rzadko chodze albo w zlych godzinach.

Z ciekawostek, klienci z Majorki wroca A380 Malaysia Airlines. Niektorzy co prawda nie do miejsca skad wylecieli. Koszt sciagniecia A380 z Kuala Lumpur musial byc wysoki.

Kiedys lecialam czarterem Itaki z Pyrzowic do Omanu, bylam jedyna osoba na pokladzie, ktora nie byla na wycieczce zorganizowanej. Niektorzy pasazerowie nie mogli tego zrozumiec, dlaczego sama, dlaczego w jakims innym hotelu, itp. Z UK nie ma bezposrednich lotow do Salalah, a z przesiadka sa drogie. Tani czarter last minute byl jak znalazl.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,