MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zmiany Klimatyczne

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 22 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 21 | 22 | 23 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Str 22 z 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

admiralbibol

Post #1 Ocena: 0

2020-02-25 11:39:47 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

O ile nie ograniczymy zuzycia plastiku (a jego recykling wciaz jest niedostepny w wielu miejscach swiata) to do 2050 w oceanach bedzie wiecej odpadow plastikowych niz ryb.
Do 2100 roku populacja nigerii wyniesie 733 mln ( z obecnych 240), dodatkowo populacja swiata wyniesie ponad 11 miliardow ludzi ( z 7,7 mld na dzis).
Wszystich madrali kablujacych na mnie do adminow serdecznie zapraszam do rzeczowej i merytorycznej dyskusji.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2020-02-27 21:54:55 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Jako, że zmiany klimatyczne to ogólnie za dużo ludzi i krów wydzielających gazy cieplarniane oraz plastik (tu ludzie ale w plastik leją krowie mleko) ostatnio do walki z oziębieniem klimatu dołączył morrisons. Idę dzisiaj szybko po cebulę bo zabrakło do dania na obiad - a tu woreczki na owoce-warzywa zastąpiono papierowym, recyklingowanym workiem. Wkładam cztery, podnoszę i sru - torebka do dalczego recyklingu. Wkładam trzy, próbuję zwinąć - sru - kolejna idzie do recyklingu (recykling to proces emitujący CO2 do atmosfery w końcu). Jako, że w życiu operuję głównie systemami zero-jedynkowymi lub ,,on-off, true or false'' (zwłaszcza zawodowo) więc dla dobra planety i klimatu wepchnąłem dwie torebki w jedną - i wytrzymało to obciążenie 3 większych cebul. Poddałem się z jabłkami, kupiłem jeszcze Pravhę (polecam te lżejszą wersję Staropramena) i skończyłem danie (pół cebuli wszamałem na surowo ze względu na dobre walory zdrowotne_, jedną przeznaczyłem na śledzika w oleju konopnym ( złe połącznie) a z reszta wydusiłem nieekologiczne danie - pokrojoną w paski wołowinkę. Tej dajemy minimum 3h na slow cooking mimo, że emitujemy CO2. Dzień nieudany, przyczyniłem się do emisji zbyt dużej ilości CO2.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2020-03-01 18:07:22 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

,,Socjolożka (Mari Kate Mycek) z Uniwersytetu Stanowego w Karolinie Północnej twierdzi, że mężczyźni wybierający wegańską lub wegetariańską dietę przyczyniają się przez to do podtrzymywania społecznych struktur nierówności, stereotypów „binarnej płci” i „białej męskości”.
Mężczyźni ci przemieniają „działania sfeminizowane” w akceptowalne męskie praktyki, tak aby sprawować władzę nad kobietami.

https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/07409710.2017.1420355?journalCode=gfof20"

Czyli jak jem beef steaka to przyczyniam sie do emisji CO2 ale jak jem warzywa to jestem meskim szowinistą... ciekawa ta socjologia.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #4 Ocena: 0

2020-03-03 09:55:53 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

W temacie walki z klimatem, klimat strikes back i daje nam piekna pogode.
Coraz wiekszym powodzniem cieszy sie climate anxiety (ogromnie licze ze w naszym ukochanym jezyku ojczystym nigdy nie bedzie trzeba tlumaczyc tego zwrotu ze wzgl na brak zapotrzebowania) ktore to sprawia ze kilkuletnie dzieci boja sie poprosic rodzicow o zapalenie swiatla w nocy w obawie ze to sprawi ze planeta umrze i nie bedzie przyszlosci.

Schemat jest przerazajacy i odrazajacy - pompowana wszedzie greta wyciaga dzieciaki (i ich durnych rodzicow) na spedy na ktorych mowi ze planeta plonie, ze nikt nic nie robi, pozniej dzieciaki wracaj do domowi powtarzajac te brednie rodzicom, rodzice sa przekonani ze to prawda (przeciez w szkole tak uczyli wiec to musi byc prawda) i z nastawieniem wlasnej misji ratowania swiata sadza ze sikanie pod prysznicem i ponowne uzywanie ktorych produktow jednorazowego uzytku moze uratowac swiat.

Nastepnie brednie ktore sa pompowane do glowy dzieciakom sa wykorzystywane jako paliwo do zmian. Ciekawe ze nikt nie bierze pod uwage tego, ze dzieci trzeba chronic. Nie mowi im sie np ze wszyscy kiedys umra, nie mowi im sie ze ulubiony Macdonald jest z zarznietej krowy, ze skorzane buciki za ktore mamusia zaplacila ekstra, aby jej pociecha szczycila sie niesmierdzacymi stopami jest wykonana ze skory.

Te wlasnie ochrone odbiera sie dzieciakom pompujac do ich biednych glow szajs. Obawiam sie ze wytworzy sie tym samym mase sierot, ktore zamiast spedzic dziecinstwo na zabawie beda brac psychotropy na nieistniejace problemy. Ciekawi mnie kiedy padnie argument ze skoro dzieci sa takie madre i tak martwia sie o planete (duzo bardziej odpowiedzialnie niz dorosli ktorzy ich zawiedli) to powinny dostac prawa wyborcze.

Musze przyznac ze z mojego punktu widzenia jest to przeobrzydliwa manipulacja.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #5 Ocena: 0

2020-03-31 21:55:34 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Stalo sie, swiat zapomnial o Grecie i modli sie o piekne, ciepla wiosne i upalne lato.

Czy ekoswiry wybacza te sterty maseczek, fartuchow i wszystkich innych produktow jednorazowych ?
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #6 Ocena: 0

2020-04-04 15:36:20 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Aby nie pduc watku o coronawirusie napisze tutaj, ze moim zdaniem ida ciezkie czasy dla ekoswirow. Czy ktos przypuszcza ze jak ta zaraza sie skonczy to swiat wciaz bedzie chvial polegac na dostawach z 2. czesci globu ? Sadze ze era globalizacji odejdzie do lamusa i produkcja wroci do europy, tak aby w raxie czego zamykac granice i nie patrzac sie na innych przeczekac beda mozliwie samowystarczalnym.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #7 Ocena: 0

2020-04-08 12:32:41 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Link

to sie ekoswiry wkurza ze 3,5 miliona sztuk na smietnik trafi.
Tylko czy ktorys z nich wie jak wyglada 3,5 miliona czegokolwiek ? :)
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2020-04-29 14:22:10 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Jest dla mnie osobista potwarza, ze w ramach walki z koronawirusem temat zmian klimatycznych i niezbednych poswiecen zostal calkowicie porzucony. Chinski wirus zabija tylko ludzi, a zmiany klimatyczne zabijaja wszystkie formy zycia, dlatego apeluje o opamietanie

Aby wzbogacic Nasza wiedze pozwole sobie polecic film Michael'a Moore'a ktory przedstawia jak ogromym zagrozeniem sa dzialania ekoswirow

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #9 Ocena: 0

2020-10-04 12:18:51 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Kto sie smieje ostatni ? :)
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: 0

2021-01-31 13:18:55 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Zbawca świata, ekspert od szczepionek bierze się za zbawianie świata poprzez ochładzanie klimatu:

,,Bill Gates miliarder i założyciel firmy Microsoft wspiera finansowo rozwój technologii "przyciemniania" słońca, która potencjalnie wywoływałaby efekt ochłodzenia klimatu. Eksperyment pod nazwą Stratospheric Controlled Perturbation Experiment (SCoPEx) został zainicjowany przez naukowców z Uniwersytetu Harvarda i ma na celu zbadanie tego rozwiązania poprzez rozpylanie do atmosfery nietoksycznego pyłu węglanu wapnia (CaCO3) - aerozolu, który może zrównoważyć skutki globalnego ocieplenia, "blokując" światło słoneczne w drodze na Ziemię."

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/szwecja-przyciemnianie-slonca-bill-gates-wsparl-eksperyment/9vhgz5r.amp?__twitter_impression=true

Zaczną od Szwecji by dalej rujnować dzieciństwo Grecie. Troche to wesołe bo rozpylą nad Szwecją a prądy powietrza zwieją aerozol nad Polskę i powrócą zimy.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 22 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 21 | 22 | 23 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,