MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zmiany Klimatyczne

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Str 2 z 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nEUROn

Post #1 Ocena: 0

2019-08-31 16:44:53 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Gdybys wystawil nos dalej niz twoj zapiecek socjalny to wiedzial bys co robi slomka i inne smieci zwierzetom na swiecie.

Ale jak to widac u prawicowcow skrajnych- po nas tylko potop.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #2 Ocena: 0

2019-08-31 18:14:59 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Plaze i oceany pelne sa slomek ! 😂

Biedron byl prezydentem slupska
Domki w slupsku
Pewnie maja kanalize jak ta lala
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2019-08-31 19:42:16 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2019-08-31 16:44:53, nEUROn napisał(a):
Gdybys wystawil nos dalej niz twoj zapiecek socjalny to wiedzial bys co robi slomka i inne smieci zwierzetom na swiecie.

Ale jak to widac u prawicowcow skrajnych- po nas tylko potop.


Pretensje zgłoś do tych, co śmiecą oceany najbardziej. Czaskoski zatruwa rzekę i Bałtyk nie tylko odchodami ale i śmieciami wrzucanymi do kanalizy.

Gdybyś wystawił nos dalej niż swój zamknięty cykl pis-lodówka-pis to wyraziłbyś swoje ubolewanie. No ale to wina pisu, rurki w Pacyfiku też pis podrzucił gangesem.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #4 Ocena: 0

2019-08-31 20:07:50 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Ja już napisałem ze źle się dzieje z tą awarią.
Napisałem też żebyś podał gdzie winię pis za to, kłamczuchu.
Napisałem że przed budową kolektora nie było bólu dupy w pisie.
Dla mnie większym zagrożeniem jest plastyk niż kupa która podlega rozkładowi szybszemu.
Mogę się mylić.
Ale to ty jesteś ekspertem.
Od wszelakiego gówna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2019-09-12 21:57:39 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

No i kupa dopłynęła do Gdańska. Bakterie kałowe zamiast rozpuścić się w wodzie dopłynęły do Bałtyku i sobie hulają.

Mam pomysł neuron, skocz na kąpiel nad zatokę gdańską, tak blisko ujścia wisły. Zobaczymy czy szybciej udlawisz sie plastikowa słomką czy zatrujesz po kapieli w kupie. 90% plastiku w oceanach pochodzi z ubogich krajów azji czy ameryki południowej. Udzial Polski to jakies 0.1% w skali świata.

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #6 Ocena: 0

2019-09-12 22:10:12 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Zmiany klimatyczne spowoduja nowa fale uchodzcow tzw Menstrual refugees.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: 0

2019-09-13 15:17:05 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ale jakie dorsze urosną. Jak to mówi neuron kupa się rozpuści, a skoro na kupie rośnie zdrowe żyto (i ciekła forma) to i dorsze będą zdrowe. Nie wiem tylko czemu inne kraje bałtyckie łapią nerwa, przecie to czaskoska łekologia
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2019-09-21 20:00:03 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Jestem ogromnie podbudowany fantastyczna postawa uczniow, ktorzy wbrew rezimowi wyszli na ulice i protestuja za uzdrowieniem klimatu. Blokuja przy tym miasta powodujac smog (szczescie w nieszczesciu, ze to oni sami wdychaja wiecej spalin w tym okresie).

Ludzkosc ma nowego wroga, ktorego pokonac moze jedynie niespuszczanie wody w kiblu i wymiana samochodu na elektryczny.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2019-09-22 10:34:05 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

null
Cytat:

2019-09-12 21:57:39, Jurny_Jurek napisał(a):
No i kupa dopłynęła do Gdańska. Bakterie kałowe zamiast rozpuścić się w wodzie dopłynęły do Bałtyku i sobie hulają.

Mam pomysł neuron, skocz na kąpiel nad zatokę gdańską, tak blisko ujścia wisły. Zobaczymy czy szybciej udlawisz sie plastikowa słomką czy zatrujesz po kapieli w kupie. 90% plastiku w oceanach pochodzi z ubogich krajów azji czy ameryki południowej. Udzial Polski to jakies 0.1% w skali świata.





Nie wiem czy wiesz, ale USA i kraje Europy zachodniej eksportują swoje śmieci do np. Azji, więc do końca nie wiadomo czyje śmieci pływają po wodach.


A tak w temacie. Widzę wiele hałasu, ale ile za bardzo widzę rozwiązania a one często istnieją. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego np. w UK nie skupuje się opakowań szklanych i plastikowych, tak jak jest np. w Niemczech. Prostym rozwiązaniem wyeliminowali tony śmieci. Oczywiście to też koszta, ale płacą je zainteresowani a więc firmy sprzedające towary w opakowaniach a nie np.budżet państwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #10 Ocena: 0

2019-09-24 08:36:57 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Prezydent francji polecil protestujacym przeciw zmianom klimatycznym przyjechac do Polski i w Polsce protestowac, bo Polska jest odpowiedzialna za blokowanie zmian w Europie.

Jakos nie dziwi mnie jego nieprzejednana chec ratowania lodowcow, one maja juz bardzo wiele lat, a on uwielbia wszystko co stare :)
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,