MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca we Wroclawiu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 12 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

Str 12 z 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2019-08-28 12:04:35 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Richmond ma rację ,jeżeli ktoś chce to bez problemu zarobić większe pieniądze, wystarczy pomysł na siebie , dużo dobrych chęci i wytrwałości . Gdybym miał być na magazynie w Londynie czy nawet w mojej poprzedniej pracy gdzie nie miałem tak źle chyba myślałbym nad powrotem , jednak narazie mając dobre zarobki odkładam to na "kiedyś tam" , ale nikt mi nic nie dał , sam na to zapracowałem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #2 Ocena: 0

2019-08-28 12:17:03 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-08-28 11:55:15, Richmond napisał(a):
Dlaczego uwazasz, ze wiekszosc jest skazana na prace w magazynach? Ktos broni ludziom w UK rozwoju? Jesli juz, to wiele osob sama skazuje sie na prace ponizej kwalifikacji albo nic nie robi, zeby je podniesc, bo nie wierzy w siebie lub zwyczajnie jest leniwa.


Zgadzam się, że można.
Większość z Polaków pracuje poniżej kwalifikacji, często przez lenistwo. Nie mają nowych kwalifikacji, często też przez lenistwo. Nie mówię tylko o czymś ambitnym np. podjęciu studiów w UK.Zobacz np. jak dużo Polaków żeby np. zrobić zawodowe prawo jazdy w tym celu musiało pojechać do Polski..,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #3 Ocena: 0

2019-08-28 12:35:37 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-08-28 12:17:03, daavid napisał(a):
Cytat:

2019-08-28 11:55:15, Richmond napisał(a):
Dlaczego uwazasz, ze wiekszosc jest skazana na prace w magazynach? Ktos broni ludziom w UK rozwoju? Jesli juz, to wiele osob sama skazuje sie na prace ponizej kwalifikacji albo nic nie robi, zeby je podniesc, bo nie wierzy w siebie lub zwyczajnie jest leniwa.


Zgadzam się, że można.
Większość z Polaków pracuje poniżej kwalifikacji, często przez lenistwo. Nie mają nowych kwalifikacji, często też przez lenistwo. Nie mówię tylko o czymś ambitnym np. podjęciu studiów w UK.Zobacz np. jak dużo Polaków żeby np. zrobić zawodowe prawo jazdy w tym celu musiało pojechać do Polski..,



Bo dużo jest osób mieszkających tutaj nie znających angielskiego
Znam parę osób co wszystko załatwia za nich księgowa nawet settle status
Bo dla innych to czarna magia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #4 Ocena: 0

2019-08-28 12:46:16 (5 lat temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-08-01 07:35:08, ZbyszekBurnley napisał(a):
3800 zlotych brutto jako magazynier/operator wozka widlowego. Czy za taka kwote utrzymamy sie we Wroclawiu? Czytalem, ze w ostatnim czasie ceny artykulow spozywczych oraz wynajmu bardzo wzrosly?



Pamiętaj że Polska to nie jest kraj dla biednych ludzi ;) Żeby żyć normalnie trzeba zarabiać ponadprzeciętnie. 3800 brutto bez własnego mieszkania we Wrocławiu.... nawet idac na pewne kompromisy to i tak będzie ciężko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2019-08-28 13:09:09 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2019-08-28 12:17:03, daavid napisał(a):
Zobacz np. jak dużo Polaków żeby np. zrobić zawodowe prawo jazdy w tym celu musiało pojechać do Polski..,

Wykorzystali roznice w cenie uslug, wykazali sie przedsiebiorczoscia.

Nie trzeba od razu isc na studia, zeby podwyzszac kwalifikacje. Wystarcza kursy zawodowe, w zaleznosci od zawodu. Jakies dodatkowe certyfikaty, itp. A w Polsce to daja wyzsze stanowiska na ladne oczy? Tez trzeba sie wykazac, szkolic, a nawet to moze nie pomoc.

Pamietam swoja walke ze zmiana stanowiska w polskiej (francuskiej) korporacji. Probowalam zmienic dzial i zawsze kazdy mowil, ze bedzie o mnie pamietal, a jak przyszlo co do czego, to zatrudniali kogos z zewnatrz, kto mial juz niezbedne kwalifikacje. Usiadlam, zrobilam dodatkowe papiery i powiedzialam im, zeby mnie pocalowali jak dawalam wypowiedzenie. Nagle zaczeli mnie doceniac jaki to sukces osiagnelam, itp.

Moj manager byl w porzadku, ale nie mogl zaoferowac mi innego stanowiska, bo zwyczajnie go nie bylo.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #6 Ocena: 0

2019-08-28 13:29:30 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

U mnie było podobnie zarabialam w polsce 11 lat temu 2.200 netto
Jak napisałam wypowiedzenie ze się
Zwalniam to prezes powiedział ile chcesz zarabiać zeby zostać 4.000 wystarczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #7 Ocena: 0

2019-08-28 14:37:04 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-08-28 13:09:09, Richmond napisał(a):
Cytat:

2019-08-28 12:17:03, daavid napisał(a):
Zobacz np. jak dużo Polaków żeby np. zrobić zawodowe prawo jazdy w tym celu musiało pojechać do Polski..,

Wykorzystali roznice w cenie uslug, wykazali sie przedsiebiorczoscia.

Nie trzeba od razu isc na studia, zeby podwyzszac kwalifikacje. Wystarcza kursy zawodowe, w zaleznosci od zawodu. Jakies dodatkowe certyfikaty, itp. A w Polsce to daja wyzsze stanowiska na ladne oczy? Tez trzeba sie wykazac, szkolic, a nawet to moze nie pomoc.

Pamietam swoja walke ze zmiana stanowiska w polskiej (francuskiej) korporacji. Probowalam zmienic dzial i zawsze kazdy mowil, ze bedzie o mnie pamietal, a jak przyszlo co do czego, to zatrudniali kogos z zewnatrz, kto mial juz niezbedne kwalifikacje. Usiadlam, zrobilam dodatkowe papiery i powiedzialam im, zeby mnie pocalowali jak dawalam wypowiedzenie. Nagle zaczeli mnie doceniac jaki to sukces osiagnelam, itp.

Moj manager byl w porzadku, ale nie mogl zaoferowac mi innego stanowiska, bo zwyczajnie go nie bylo.


Większość raczej przestraszyła się angielskiego.
To że duża część z nas ni w ząb nie rozumie nic po angielsku to też owoc lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2019-08-28 14:59:24 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

To jak to sie ma do bycia skazanym na magazyny? Ludzie sami skazuja sie na taka prace, przez wlasne lenistwo i brak inicjatywy. Ci co chca, ida do przodu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2019-08-28 15:02:59 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-08-28 14:59:24, Richmond napisał(a):
To jak to sie ma do bycia skazanym na magazyny? Ludzie sami skazuja sie na taka prace, przez wlasne lenistwo i brak inicjatywy. Ci co chca, ida do przodu.


Większość ludzi taka jest. U mnie pracodawca zaoferował kurs na zawodowe prawo jazdy. Na ok 200 osób zgłosiło się pięć osób.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2019-08-28 15:06:11 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Co ciagle nie zmienia faktu, ze mozliwosci rozwoju sa takie, na jakie ktos sie zdecyduje. Niezaleznie od kraju.

Jak Polakowi w Polsce nie chce sie palcem kiwnac, to jego mozliwosci rozwoju beda takie same jak Polaka w UK, ktory rowniez palcem nie kiwnie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 12 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,