MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Matka Polka zarąbista

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kik1976

Post #1 Ocena: 0

2019-07-16 09:30:27 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

hmm, ktos pisal o cieknacym kranie itp.. w domu jestem prawie jak ta pani wyzej z rekoma jak budda..moj ex uciekawl do pracy, zeby nie byc w domu z 3...z domowych, to ciezko bylo, konczylo sie tym, ze sama robilam.. a podloge mam polozona, bo sasiad kladl i moj wyczul rywalizacje.. glupia bylam, ze sasiadowi nie wspomnialam, zeby jeszcze lazienke sobie wyremontowal.. moze w koncu moja byla by skonczona :-))) w domu bylam od wszystkiego i w sumie dalej tak jest... cyz jestem zmeczona... tak , jestem i to w takim stopniu, ze zdrowie mi siada... aha i pozatym cale dnie nic nie robielam, po cichu placilam krasnolutkom.. no i o dzieciahc , szkolach i lekarzahc to juz nie wspomne..ja bym chetnie poszla na full do pracy i potem zachowywala sie jak ex..aa sorry bylam w pracy..skleroza nie boli.. podzial obowiazkow nei wypalil, bo moj ex byl pod silnym wplywem swojego ojca, ktory wlasnie zachowywal sie jak krol.. wracal z pracy i tyle.. bo on pracowal.. tesciowa tez, zeby nie bylo, plus cala reszta w domu.. potem zachorowal i przeszedl w koncu na emeryture.. w sumie to nie wiem co gorsze... *ROFL*
tylko dodam, ze moj ex ma zlote rece i serce.. umie zrobic prawie wszystko... tylko nie we wlasnym domu..*SORRY*

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 16-07-2019 09:35 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #2 Ocena: 0

2019-07-17 18:31:05 (5 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Kajro - ale z ciebie malkontent! ok
Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
Raz, ten dom budowany to w warunkach UK?

Tak.

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
Dwa, nadmiar elektroniki, urzadzen zautomatyzowanych w pewnym zakresie pomoze, w pewnym zakresie bedzie uciazliwy.

Domowe gadzety/ zabawki spisuja sie swietnie, lubie i umie je naprawiac i konserwowac, kto nie ogarnia mechatroniki przy pierwszej lepszej ustrce odstawia urzadzenia poniewaz staja sie uciazliwe - to bardzo typowe.

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
Jezdzacy kubelek bylby swietna zabawka dla zwierzatek i dlugo by nie pociagnal.
Podobnie odkurzacz samobiezny, po ktorym i tak co jakis czas trzeba porzadnie sprzatnac dom. Jezdzidelko jest niezle do codziennego odswiezenia.

Jesli chodzi o zwierzatka to koty reaguja przez pierwszy tydzien potem juz nie.
Odkurzacz samojezdny ma wiecej zalet niz Tobie sie wydaje. Nie mnie go reklamowac!

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
Bawia mnie rozwiazania sterowania z aplikacji przy panice w ramach zapodziania telefonu czy ewentualne niespodzianki w postaci wylanej wody z pralki na wejsciu do domu.

Sa juz elektrozawory i czujniki od zalania pomieszczen stosowane w lazienkach i kuchniach. W ramach zapodziania telefonu w panice, wtedy odtwarzasz aplikacje na innym telefonie musisz tylko znac login i hasło.

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
, kosiarka nie poradzi sobie z szyszkami spadajacymi z drzewa czy korzeniami i sie zawiesi.

Moja kosiarka automatyczna radzi sobie z szyszkami.Trawnik wyglądał idealnie. Automatycznie wykrywa przeszkody i przewód graniczny i bez problemu radzi sobie z miejscami z wyższą trawą. dodatkowe zalety to: jest cicha, dlatego może kosić nawet nocą, nikomu nie przeszkadzając. Wszystko to przy minimalnym hałasie – i zerowej emisji spalin.

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
Najbardziej podobalaby mi sie opcja upranych rzeczy wyjezdzajacych z pralki na sznurze i samorozwieszajacych sie ;).


To juz proces złożony, dostępny tylko w warunkach przemysłowych.

Ale moze to pomoże

Foldimate laundry folding robot



A tak poza tematem jak samochod tez jak bedziesz kupowac tez kup sobie golasa bez niczego, bez zadnego czujnika cofania, tempomatu, kamerki, navi w panelu po co tyle za to placic! z klimatyzacji tez zrezygnuj bo po co tobie dodatkowa rzecz ktora moze sie zepsuc/ lub bedzie wymagac servisu.

Cytat:

2019-07-15 18:48:21, karjo1 napisał(a):
Im cos jest bardziej skomplikowane, tym szybciej i latwiej nawala.
Prawo Murphy'ego :)


:-)
______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2019-07-17 18:41:38 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

ROTAREDOM zazdroszczę pasji i umiejętności ogarniania tego wszystkiego i też tak chcę, ale... 😜 NIE używaj kosiarki nocą ze względu na jeże 🦔

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #4 Ocena: 0

2019-07-17 18:49:08 (5 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2019-07-17 18:41:38, ZosiaS napisał(a):
ROTAREDOM zazdroszczę pasji i umiejętności ogarniania tego wszystkiego i też tak chcę, ale... 😜 NIE używaj kosiarki nocą ze względu na jeże 🦔


Kosiarka JD traktuje jeza jako przeszkode i zawsze go ominie, wróci w to miejsce jak go juz tam nie bedzie.

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2019-07-17 19:09:13 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Skladak do ubran fajny, ale jednak chce podawania. Jak juz bedzie opracowany taki cudak, co pierze, suszy, prasuje i sklada/wiesza na wieszaki, to sie pisze natychniast.

Zazdraszczam umiejetnosci i cierpliwosci budowy domu w UK. Zapytalam, bo robilismy podejscie i odejscie po kontakcie z urzedem gminy.

Z racji ograniczonego czasu, niecheci do napraw i frywolnych zwierzatek/mlodziezy w uzywaniu sprzetow domowych preferuje cos prostego, mniej wrazliwego na uszkodzenia.
Co nie oznacza, ze w niektorych domach beda sie one swietnie sprawdzac i ulatwia zycie.

Kosiarka, ogarniajaca temat szyszek, to ciekawostka, moge prosic typ?
Na razie wszystkie ogladane nijak nie mialy szans w naszym ogrodzie, za dziko, za nierowno, korzenie, patyki i te nieszczesne szyszki.
Przewod graniczny tez musisz ukladac, by nie pojechala za daleko, czy na zasadzie programowania zakresu?

Co do jezy, to nie tyle chodzi o omijanie, co nieploszenie, zostawienie pola do dzialania i zerowania :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #6 Ocena: 0

2019-07-17 20:36:40 (5 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Kajro odnośnie twojego zapotrzebowania na sprzet do prania i prasowania to jest to proces złozony pisalem wczesniej dostepny tylko w w warunkach przemyslowych. chcesz to stworz sobie takie, kto bogatemu zabroni.
Twojej determinacji w sprawie budowy domu poprostu nie skomentuje w tym temacie.
JD-JohnDeree tylko tego sprzetu uzywam do koszenia trawy. A to moj model automatyczny:

Kosiarka John Deere Tango E5 seria II



______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wembley27

Post #7 Ocena: 0

2019-07-18 11:58:08 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Znam sporo malzenstw co wszystko robi maz
Pranie wieszanie zmywanie malowanie
Sprzatanie
Spytalam sie dlaczego wszystko robisz to odpowiedzial ze na univerytecie sie nauczyl I tak juz zostalo
A zona nic nie robi...nawet brudnych naczyn nie wsadzi do zmywarki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2019-07-19 00:05:34 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

FoldiMate juz nie tylko na warunki przemyslowe. Za 725 funtow mozna miec to cudo w domu: https://www.which.co.uk/news/2018/01/would-you-pay-725-for-a-machine-that-folds-your-laundry/

Swietna sprawa, ja nie lubie prasowania, ale jeszcze bardziej skladania po prasowaniu. Nastepny krok, to prasowanie w takiej maszynie przed skladaniem, w sumie to nie powinno byc skomplikowane polaczenie tych dwoch funcji, prasowanie parowe np mogliby wprowadzic. Wtedy ta maszyna bedzie moja. :-)
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #9 Ocena: 0

2019-07-19 00:18:56 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Do kompletu dokup kosiarkę którą(podobno) posiada i użytkuje Odwrócony, za jedyne £2130 i pełnia rodzinnego szczęścia gwarantowana:-]

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 19-07-2019 00:33 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #10 Ocena: 0

2019-07-19 01:03:37 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-07-18 11:58:08, Wembley27 napisał(a):
Znam sporo malzenstw co wszystko robi maz
Pranie wieszanie zmywanie malowanie
Sprzatanie
Spytalam sie dlaczego wszystko robisz to odpowiedzial ze na univerytecie sie nauczyl I tak juz zostalo
A zona nic nie robi...nawet brudnych naczyn nie wsadzi do zmywarki



Ja znam chyba tego gościa...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,