MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Matka Polka zarąbista

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-07-15 16:13:32 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Pralke z polaczona aplikacja z komorki to mozna niedrogo kupić i ja mam, ale segregowac i zaladowac jeszcze nie umie pralka przez aplikacje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #2 Ocena: 0

2019-07-15 16:57:01 (5 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Najlepiej miec dwie pralki jedna do białego drugą do colorowego.
Segregujesz wkladajac do pralki- proste. Odpalasz z aplikacji kiedy chcesz.
______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

darraj

Post #3 Ocena: 0

2019-07-15 16:59:21 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-15 15:57:40, ROTAREDOM napisał(a):

Matka polka - To juz jakby nie aktualne.[:-}
Cytat:

2019-07-11 19:11:52, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Przeglądając neta, wpadłam na taki wpis u jednej z pań, prowadzącej bloga:
Matka Polka

Ahh reklamujesz czyjegos bloga - spoko.:-)

Nie bede opisywal swojej codziennej prozy w countryside. Ja poprostu pomyslalem wczesniej na etapie budowy domu o roznych rzeczach, ktore ulatwiaja domowy lajfstajl naszej matki polki. Duzym ulatwieniem jest odkurzacz centralny z wieloma automatycznymi szufelkami. Obok sypialni przestronna garderoba, obok kuchni spizarnia, pralnia z suszarnia, te trzy pomiezczenia uatwiaja utrzymac dom w porzadku.

Moze wspomne ze nie naleze do jednostek, które po powrocie z pracy czekaja z browarem na obiad z załozonymi nogami przed TV. Sam potrafie przygotowac 21 potraw(liczylem ostanio) jedną jest tarantula w cieście nalesnikowym. Rzadko czuje sie zmeczony lub zmęczony zyciem chyba ze zarwe dwnie nocki pod rzad - czasem trzeba cos nadrobić.

Mam zamiłowanie do automatyki i robotyki dlatego wiekszość rzczy w domu obsługuje z poziomu aplikacji w telefonie. Moge juz sterowac: piecem gazowym, nawadnianiem trawnika, klimatyzacja, roletami, pralką czy piekarnikiem, parzyć kawe będac jeszcze w łóżku.
Do sprzatania jest odkurzacz samojezdny, Imop samojezdny + frotujacy, do tego robot myjacy okna - WINBOT, ostanio zainstalowalem samojezdną kosiarkę do trawy. Do tego wszystkiego monitoring bo gdy wyjezdzam słuzbowo czy prywatnie mam kontrole nad tym wszystkim czy wszysto dobrze działa.

Tu takie zabawki przywiozłem kilka lat temu z Japoni. Teraz sa juz pewnie oglnie

Aktualnie marzy mi robot, który by mi przywiózł drinka czy kielonka zmrożonej wódki.:-]




Klasykiem sobie pojadę, a co.*ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 15-07-2019 17:01 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #4 Ocena: 0

2019-07-15 17:17:40 (5 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2019-07-15 16:59:21, darraj napisał(a):
Cytat:

2019-07-15 15:57:40, ROTAREDOM napisał(a):

Matka polka - To juz jakby nie aktualne.[:-}
Cytat:

2019-07-11 19:11:52, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Przeglądając neta, wpadłam na taki wpis u jednej z pań, prowadzącej bloga:
Matka Polka

Ahh reklamujesz czyjegos bloga - spoko.:-)

Nie bede opisywal swojej codziennej prozy w countryside. Ja poprostu pomyslalem wczesniej na etapie budowy domu o roznych rzeczach, ktore ulatwiaja domowy lajfstajl naszej matki polki. Duzym ulatwieniem jest odkurzacz centralny z wieloma automatycznymi szufelkami. Obok sypialni przestronna garderoba, obok kuchni spizarnia, pralnia z suszarnia, te trzy pomiezczenia uatwiaja utrzymac dom w porzadku.

Moze wspomne ze nie naleze do jednostek, które po powrocie z pracy czekaja z browarem na obiad z załozonymi nogami przed TV. Sam potrafie przygotowac 21 potraw(liczylem ostanio) jedną jest tarantula w cieście nalesnikowym. Rzadko czuje sie zmeczony lub zmęczony zyciem chyba ze zarwe dwnie nocki pod rzad - czasem trzeba cos nadrobić.

Mam zamiłowanie do automatyki i robotyki dlatego wiekszość rzczy w domu obsługuje z poziomu aplikacji w telefonie. Moge juz sterowac: piecem gazowym, nawadnianiem trawnika, klimatyzacja, roletami, pralką czy piekarnikiem, parzyć kawe będac jeszcze w łóżku.
Do sprzatania jest odkurzacz samojezdny, Imop samojezdny + frotujacy, do tego robot myjacy okna - WINBOT, ostanio zainstalowalem samojezdną kosiarkę do trawy. Do tego wszystkiego monitoring bo gdy wyjezdzam słuzbowo czy prywatnie mam kontrole nad tym wszystkim czy wszysto dobrze działa.

Tu takie zabawki przywiozłem kilka lat temu z Japoni. Teraz sa juz pewnie oglnie

Aktualnie marzy mi robot, który by mi przywiózł drinka czy kielonka zmrożonej wódki.:-]




Klasykiem sobie pojadę, a co.*ROFL*




Lamusie złotym zegarkiem kawy nie zrobie:-D


[ Ostatnio edytowany przez: ROTAREDOM 15-07-2019 17:36 ]

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2019-07-15 18:13:26 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Raz, ten dom budowany to w warunkach UK?
Dwa, nadmiar elektroniki, urzadzen zautomatyzowanych w pewnym zakresie pomoze, w pewnym zakresie bedzie uciazliwy.
Jezdzacy kubelek bylby swietna zabawka dla zwierzatek i dlugo by nie pociagnal.
Podobnie odkurzacz samobiezny, po ktorym i tak co jakis czas trzeba porzadnie sprzatnac dom. Jezdzidelko jest niezle do codziennego odswiezenia.
Bawia mnie rozwiazania sterowania z aplikacji przy panice w ramach zapodziania telefonu czy ewentualne niespodzianki w postaci wylanej wody z pralki na wejsciu do domu.
Wszystkie te urzadzenia wymagaja przelozenia przez np. rame okienna, kosiarka nie poradzi sobie z szyszkami spadajacymi z drzewa czy korzeniami i sie zawiesi.
Najbardziej podobalaby mi sie opcja upranych rzeczy wyjezdzajacych z pralki na sznurze i samorozwieszajacych sie ;).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-07-15 18:33:31 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):

Bawia mnie rozwiazania sterowania z aplikacji przy panice w ramach zapodziania telefonu czy ewentualne niespodzianki w postaci wylanej wody z pralki na wejsciu do domu.



Przypomniał mi się ten filmik *ROFL*

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-07-15 18:44:02 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-07-15 18:13:26, karjo1 napisał(a):
Najbardziej podobalaby mi sie opcja upranych rzeczy wyjezdzajacych z pralki na sznurze i samorozwieszajacych sie ;).


Jesteś zdecydowanie zbyt mało wymagająca. Ja bym chciała jeszcze mieć to pranie wyprasowane i poukładane na miejsce. To samo ze zmywarką
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2019-07-15 18:48:21 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Im cos jest bardziej skomplikowane, tym szybciej i latwiej nawala.
Prawo Murphy'ego :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #9 Ocena: 0

2019-07-15 18:52:24 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

To co wam się marzy, już istnieje i prezentuje się tak:

Obrazek

Prace nad udoskonaleniem trwają:-]

Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2019-07-15 18:54:41 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No przeciez to modele z pierwszego wpisu Ewy :).
Teraz dyskutujemy nad robotyka, na ile da sie spacyfikowac i dostosowac do idealu czlowieczego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,