MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jedzenie al desco, czyli co wypada jesc w pracy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

malben1

Post #1 Ocena: 0

2019-07-10 10:33:18 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

...rzadko przy biurku, chyba ze kawka i ciastko;

jak duza Korporacja to zwykle maja swoja restauracje (np. GE Stafford)
jak nie, to na miasto: Subway, Wetherspoons, 'chinczyk'...
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-07-10 15:14:36 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-10 00:00:34, Adacymru napisał(a):


Przypomnialo mie sie jak sie na wycieczki jechalo ze szkoly i kanapki i inny prowiant wychodzil pol godziny po starcie, taki wycieczkowy autobus to musial "pachniec".


Ja i dzieciaki, jadąc na kolonie obowiązkowo dostawaliśmy jako prowiant jajka na twardo i pomidory :-) Przy jajkach też był super zapach w autobusie. Natomiast wspomnienia z takich wycieczek bezcenne :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-07-10 18:20:03 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj kolezanka z pracy zawojowala zapachem wszystkich. Wyszlismy na chwile z pokoju a po powrocie ona juz po lunchu byla, a pachnialo tak smacznie, ze wszyscy zazdroscili. Okazalo sie, ze to zupa gotowiec byla, wloska pomidorowa ponoc. Dobrze, ze moglam isc do domu, bo szybko glodna bylam od tych zapachow.

Tak a'propos al desko jedzenia, to przy okazji u nas zawsze jest krotka dyskusja, czasami zaciekawieni widokiem danego lunchy, czasem zapachem, i ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec o tradycjach, wynalazkach kulinarnych, albo poprostu posmiac. Cokolwiek nie przniose, to zawsze mi mowia ze wyglada i pachnie smacznie, i wszyscy mysla ze to sa zawsze tradycyjne polskie potrawy, a ja ich za bardzo z bledu nie wyprowadzam. :-] Nowa kolezanka, ktora warzywa mowila omijala z daleka (co nota bene nie przeszkadzalo jej miec swietna kondycje przez jej 20 lat w wojsku), zaczela eksperymentowac przy nas i codziennie prawie jakies warzywo albo owoc przynosi.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #4 Ocena: 0

2019-07-10 20:26:54 (5 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2019-07-09 19:45:13, Wielim napisał(a):
Ja zazwyczaj biorę kanapki lub sałatki zrobione przez żonę . Dziś było i to i to , sałatka z tuńczyka , sałaty , marchewki , pomidorków , rzodkiewki , czerwonej cebuli i innych warzyw . Czasami zatrzymam się to na pizzy , to spaghetti carbonara , to jakiś chinczyk z Soho , to sałatka z Tesco , czasem nawet Mc Donalds albo KFC .
Co mnie zszokowało w lunch boxie? Kiedyś lata temu kolega przyniósł 4 piwka , inny małpkę wódki ;)


Wielim, ale teraz to Ty mozesz wszystko, przeciez przy biurku nie siedzisz...
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,