MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciekawe i śmieszne off topy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-08-22 13:29:13 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczesniej nie mogłam, teraz przenoszę całość o sygnaturkach

Cytat:

2019-08-22 11:02:29, andypolo napisał(a):
Cytat:

2019-08-22 10:21:46, galadriel napisał(a):

btw. Nie moge sie opanowac, musze spytac: niezla sygnatura @andy..:D o co chodzi, ktos ci cos proponowal na forum, czy skad taki statement? :-8

Zauważyłem, że jest moda na takie sygnatury na forum MW ("Wiem co jem...", "Wiem co piję...";) to i ja sobie pozwoliłem na chwilę szczerości.


Cytat:

2019-08-22 11:44:08, Rozrabiaka napisał(a):
Sygnaturka to takie miejsce, by pokazać jak ktoś jest "głęboki" i ze tak naprawdę nikt cię nie rozumie, bo twoje rozumowanie świata jest pond plebs, ponad zwykły poziom.
Coś w stylu:
"...Jesienny liść, mgła wokół i ja wśród otchłani trosk codziennych, o wołam cię, o wołam tęsknoto, ...przemijanie.
Czyli "ckliwe" pierdoły bez ładu i składu, by pokazać "bogactwo" wewnętrzne :-)


Cytat:

2019-08-22 12:37:00, andypolo napisał(a):

2019-08-22 11:44:08, Rozrabiaka napisał(a):
Sygnaturka to takie miejsce, by pokazać jak ktoś jest "głęboki" i ze tak naprawdę nikt cię nie rozumie, bo twoje rozumowanie świata jest pond plebs, ponad zwykły poziom.
Coś w stylu:
"...Jesienny liść, mgła wokół i ja wśród otchłani trosk codziennych, o wołam cię, o wołam tęsknoto, ...przemijanie.
Czyli "ckliwe" pierdoły bez ładu i składu, by pokazać "bogactwo" wewnętrzne :-)


Ale ubawiłem się twoim wpisem. *ROFL*
Chyba w sygnaturach to prym wiodą Koneffka i Galadriel. :-]


Cytat:

2019-08-22 12:45:17, ZlotaPerla1 napisał(a):
Cytat:

2019-08-22 11:44:08, Rozrabiaka napisał(a):
Sygnaturka to takie miejsce, by pokazać jak ktoś jest "głęboki" i ze tak naprawdę nikt cię nie rozumie, bo twoje rozumowanie świata jest pond plebs, ponad zwykły poziom.
Coś w stylu:
"...Jesienny liść, mgła wokół i ja wśród otchłani trosk codziennych, o wołam cię, o wołam tęsknoto, ...przemijanie.
Czyli "ckliwe" pierdoły bez ładu i składu, by pokazać "bogactwo" wewnętrzne :-)


Hm? to jak się ma do tego to:

"Wiem co bzykam: Jeśli sex to tylko z małżonką."

Albo to:

"Wiem Co Jem: jeśli majonez to tylko kielecki"

*ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL*


Cytat:

2019-08-22 13:23:32, Rozrabiaka napisał(a):
@zlotaperla1
To co napisałaś to wyjątki, krótka informacja, czasami zabawna, czasami mniej, zależy od gustu odbiorcy
Ja nie mówiłem o sygnaturkach MW, zauważcie na innych forach, gdzie jest możliwość dodania takiego wpisu, czasami są tak żenujące, że odechciewa się rozmowy z autorem, bo masz przedsmak tego, kto jest po drugiej stronie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2019-08-22 15:05:41 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Dobrze, ze istnieje ten temat, przynajmniej nie przepadla odp na moja ciekawosc:D

:-]
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2019-08-23 10:13:26 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-08-22 15:05:41, galadriel napisał(a):
Dobrze, ze istnieje ten temat, przynajmniej nie przepadla odp na moja ciekawosc:D
:-]


Hahaha, a mnie po tym wyznaniu o bzykaniu czegoś, wciąż siedzi w głowie "Sexy Doll" Republiki :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,