MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Tylko nie mów nikomu”

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

Postów: 249

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2019-05-10 22:09:10 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Jutro premiera filmu T.Sekielskiego, "Tylko nie mów nikomu”, będzie
go można obejrzeć tu: youtube.com/sekielski,o 14.30. Wiem że niektórych oburzy kolejny "atak" na Święty Kościół, szczególnie tych, dla których Kler Smarzowskiego był tak obrzydliwy, że niewart obejrzenia.Ale pedofilia wśród księży to fakt, czy Kościół powinien pozostać bezkarny?

To nie jest jeszcze jedna ważna opowieść zawierająca dramatyczne relacje ofiar księży pedofilów. To dziennikarskie śledztwo, którego wyniki są druzgocące. Padają w nim oskarżenia wobec kolejnych duchownych znanych z pierwszych stron gazet. Jednak Sekielski nie tylko rzuca oskarżenia, ale także znajduje i przedstawia dowody. Fakt, że na rozmowę z nim nie zgodzili się hierarchowie kościelni, po emisji tego filmu należy uznać za skandaliczny.

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 10-05-2019 22:14 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #2 Ocena: 0

2019-05-10 22:25:08 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

A sobie ogládaj ja cié to kréci. Kolejny redaktorek chce przypomniec o sobie podczepiając się pod popularny temat. Nic nie wnosi, nic nie zmienia ,nic nie rozwiązuje.
Nie zapomnij o popcornie.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2019-05-10 22:25:53 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ale kiedy o 14.30, jutro?
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2019-05-10 22:26:29 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14710

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Interesting.

Ale czy nas to tak naprawde dziwi?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #5 Ocena: +1

2019-05-10 22:37:05 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-10 22:25:08, 4ary napisał(a):
A sobie ogládaj ja cié to kréci. Kolejny redaktorek chce przypomniec o sobie podczepiając się pod popularny temat. Nic nie wnosi, nic nie zmienia ,nic nie rozwiązuje.
Nie zapomnij o popcornie.


Coś zapiekło, jakaś trauma, że taka złośliwość zagościła w Twoim poście?

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2019-05-10 22:58:15 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2019-05-10 22:25:08, 4ary napisał(a):
A sobie ogládaj ja cié to kréci. Kolejny redaktorek chce przypomniec o sobie podczepiając się pod popularny temat. Nic nie wnosi, nic nie zmienia ,nic nie rozwiązuje.
Nie zapomnij o popcornie.


Ależ wnosi, wnosi.
A taką opinię można wygłosić pod adresem wielu filmów.
A już "oglądaj jak cię to kręci" - w stosunku do każdego.
Zaś jak temat popularny - to "redaktorkowie" powinni go nie ruszać? Powinni się brać za niepopularne?
Chciałeś się po prostu wypowiedzieć negatywnie i powiedziałeś byle co?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

4ary

Post #7 Ocena: 0

2019-05-10 23:34:48 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-10 22:58:15, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2019-05-10 22:25:08, 4ary napisał(a):
A sobie ogládaj ja cié to kréci. Kolejny redaktorek chce przypomniec o sobie podczepiając się pod popularny temat. Nic nie wnosi, nic nie zmienia ,nic nie rozwiązuje.
Nie zapomnij o popcornie.


Ależ wnosi, wnosi.
A taką opinię można wygłosić pod adresem wielu filmów.
A już "oglądaj jak cię to kręci" - w stosunku do każdego.
Zaś jak temat popularny - to "redaktorkowie" powinni go nie ruszać? Powinni się brać za niepopularne?
Chciałeś się po prostu wypowiedzieć negatywnie i powiedziałeś byle co?

No cóż , ja dlatego też nie oglądam wielu filmów bo szkoda na nie czasu. Jeśli kogoś kręci słuchanie opowieści o tym co kto komu i gdzie robił to każdego prywatne wybory.
Pan redaktor już się trochę wypalił i brak mu pomysłów więc najprościej złapać się sprawdzonego ostatnio tematu.
Jeśli ktoś mnie przekona ,że oglądanie kolejnego dzieła kinematografi coś rozwiąże w poruszonym temacie to chętnie się przyłączę dla dobra sprawy.

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 10-05-2019 23:52 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #8 Ocena: 0

2019-05-11 00:34:34 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Szczerze mówiąc to spodziewałem się takiej reakcji. Uważasz że nagłaśnianie tego problemu, zamiatanego pod dywan, jest niewłaściwe?
Uważasz że ludzie, którzy chcą oglądać dokumenty na ten temat, to niezdrowo podniecony motłoch? Uważasz że, powinno zostać tak jak jest, milczymy, przecież osoba duchowna nie może dokonywać takich rzeczy. Zwalamy winę na te małe potwory, tu zacytuje jednego z książąt Kościoła:
Cytat:
"Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" abp Józef Michalik
(wytłuszczenie moje)

Zgodnie z twoją filozofią lepiej zakpić sobie z autora filmu, wyśmiać ludzi zainteresowanych problemem. To dzięki takim jak Ty, pedofile w sutannach mają ciche przyzwolenie na to co robią.
Od rozwiązywania problemu są odpowiednie instytucje, rolą dziennikarza jest nagłaśnianie i to Sekielskiemu się dość dobrze udaje.
Cytat:
Jeśli ktoś mnie przekona ,że oglądanie kolejnego dzieła kinematografi coś rozwiąże w poruszonym temacie to chętnie się przyłączę dla dobra sprawy.


Sam się przekonaj, dorosły i myślący człowiek sam dokonuje wyboru, ale Ty już chyba wybrałeś.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #9 Ocena: 0

2019-05-11 01:00:01 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Problemy się rozwiązuje a nie o nich gada. Może jeśli użyjesz trochę własnych przemyśleń a nie cytatów i neewsów z neta będzie mi sie chciało wdawać w jakieś dyskusje.
Chetnie przeczytam co nowego wniosło do twojego spojrzenia na temat pedofili obejrzenie kolejnego reportażu.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2019-05-11 01:26:45 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Bardziej ciekawi mnie takie coś :
https://menway.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-cud-w-zeitoun-czy-tysiace-ludzi-moglo-sie-mylic,nId,2981371

Niż te wszystkie śmieszne filmiki robione dla kasy , ja w księdza nie wierzę , tylko w Boga

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 11-05-2019 01:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,