MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Tylko nie mów nikomu”

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

Str 4 z 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2019-05-12 16:41:53 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2019-05-12 17:14:03 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-05-12 16:02:45, ZosiaS napisał(a):
Cytat:

2019-05-12 13:49:17, admiralbibol napisał(a):
Cytat:

[ z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...

to jest szajba w czystej formie :)
Na szczescie nie taki folklor walke z Kosiolem w Polsce juz podejmowal, zawsze z tym samym skutkiem :)

A wiesz chłopcze co to figura stylistyczna? Czy na wagarach wtedy byłeś?




Jak widać "suwerena" nie przekonują twarde dowody, wie swoje. Michnik ma przepraszac za brata bandyte ale Kosciol za swoich funkcjonariuszy-przestępcow juz nie. A powinien bo do deprawowania dzieci wykorzystywali swoja pozycję, utozsamiajac sie nawet z Jezusem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Maverick_foreve

Post #3 Ocena: 0

2019-05-12 17:18:47 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Taka kontynuacja filmu "Kler". Film Smarzowskiego mi się podobał i wyciągnąłem z niego wnioski. Jeden z nich to pomodlić się za ofiary księży pedofilów , a drugi to pomodlić się za tych co się dopuścili takich czynów i może miłosierny Bóg im wybaczy.

Już zapomnieliście, że Chrystus na krzyżu wybaczył złoczyńcom i umarł za nas grzeszników?

Sekielskiego lubię i lubić będę bo nic mi chłopina nie zrobił, a że w ten sposób zarabia na życie to jego sprawa. Jedni są politykami, inni prawnikami , księżmi , a jeszcze inni wygadanymi pracownikami magazynów za minimalną krajową. Wszyscy mają swoją rację Gadać każdy może .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-05-12 17:19:58 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:
Cytat:

2019-05-12 13:49:17, admiralbibol napisał(a):
Cytat:

[ z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...



to jest szajba w czystej formie :)
Na szczescie nie taki folklor walke z Kosiolem w Polsce juz podejmowal, zawsze z tym samym skutkiem :)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>admiralbibol</i> 12-05-2019 13:52 ]



hehe dokladnie za to polanski niewinny bo w tvn-nie tatak powiedzieli

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #5 Ocena: 0

2019-05-12 17:42:14 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-12 17:19:58, cris82 napisał(a):
Cytat:
Cytat:

2019-05-12 13:49:17, admiralbibol napisał(a):
Cytat:

[ z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...



to jest szajba w czystej formie :)
Na szczescie nie taki folklor walke z Kosiolem w Polsce juz podejmowal, zawsze z tym samym skutkiem :)

hehe dokladnie za to polanski niewinny bo w tvn-nie tatak powiedzieli


Znowu zabrakło argumentów i wpadł ogrzewany kotlet żeby odwrócić uwagę?
Oj słabe to Krzysiek, słabe 🤣

Prezes przemielił dokument Sekielskich na kiełbasę wyborczą...
Ten to ma tupet...

[ Ostatnio edytowany przez: ZosiaS 12-05-2019 17:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2019-05-12 17:52:33 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

zosiak wole jak piszesz do mnie krzysiu
p.s
poza tym jakich argumentow? dla pedofili kara smierci a dla tych w kosciele tortury i kara smierci

po prostu dziwi mnie ze duzo osob ktore piszcza jak male myszki o tych zlych rzeczach w kosciele gotowych jwst bronic polanskiego bo to polski wybitny rezyser

np TY nazywajac to starym kotletem dewaluujac sprawe za ktora nigdy nie odpowiedzial bo uciekl przed wymiarem sprawiedliwosci

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 12-05-2019 18:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-05-12 17:52:38 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

To nie jest odwracanie kota ogonem . Pedofile są w każdej grupie społecznej i zawodowej . Można znaleźć pedofila wśród sędziów , prokuratorów ,pewnie niejeden jest zarówno w PiS , jak i w PO , a napewno w Wiośnie. Tylko najbardziej żałośni są ci którzy o tym krzyczą po to by zbic kapitał wyborczy . Pedofilia w kościele jest od lat , ale nie tylko w katolickim , w innych wyznaniach , zwłaszcza w Islamie też jej pełno . I tu trzeba działać . Kilku pedofili nie może niszczyć całego środowiska . Komuś teraz po prostu bardzo zależy by jak najbardziej poje..c PiSowi który związany jest z kościołem katolickim , i to przed wyborami , wiadomo przecież o co chodzi . Co zrobiły inne partie gdy były u władzy ? Co zrobiło PO w 8 lat władzy ? Ilu księży skazano? Ilu celebrytów ? Ilu sędziów ? Polityków ? I dziś mądrze powiedział Kaczyński , że kary będą surowe , nawet 30 lat , nie będzie wyroków w zawieszeniu . Dla każdego . Czy księdza czy celebryty. I tu potrzeba pracy ludzi by takie rzeczy wychodziły na jaw . Kiedyś nawet jak dziecko poskarżyło się na księdza w domu to jeszcze pasem dostało lub w najlepszym wypadku ignorowano jego słowa ,bo to kościół , co sąsiedzi powiedzą i tak dalej . Dziś trzeba z tym walczyć . Słuchać dzieci . Zaangażować wykształconych psychologów . Jeżeli zostanie udowodniona wina to karać tak jak chce Kaczyński . 30 lat odpowiedniej "opieki" w więzieniu . Ale wszystkich winnych ,bo pedofilia to nie tylko ksiądz ale każdy inny może to być elektryk , ochroniarz , kasjer , czy nasz sąsiad

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #8 Ocena: 0

2019-05-12 18:11:18 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Cytat:

2019-05-12 17:19:58, cris82 napisał(a):
Cytat:
Cytat:

2019-05-12 13:49:17, admiralbibol napisał(a):
Cytat:

[ z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...





to jest szajba w czystej formie :)
Na szczescie nie taki folklor walke z Kosiolem w Polsce juz podejmowal, zawsze z tym samym skutkiem :)

hehe dokladnie za to polanski niewinny bo w tvn-nie tatak powiedzieli



Co do kościoła w Polsce też tak uważam.
Nie straszna mu w swoich szeregach pedofilia, malwersacje, dojenie z kasy państwa, nawet nie straszna mu zakonnica w ciąży póki stoi na wątpliwych moralnie fundamentach

I nadal pewne osobniki nie załapały że nie chodzi o karanie przez sądy w tym filmie a wykorzystanie zaufania które było ślepe i ukrywanie z premedytacją tych czynów przez biskupów.

Co dalej szukać, flaszka stwierdził że byle czego nie ogląda.

W tych złych Niemczech kościół potrafił wyłożyć tajne akta komisji do rozliczenia.
W Polsce nadal są tajne.

Opinia moderatora: Na prośbę uzytkownika post edytowany. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2019-05-12 18:19:08 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Uwaga moderatora: Post edytowany z wypowiedzi nic nie wnoszącej do dyskusji i obrażliwej. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #10 Ocena: 0

2019-05-12 18:25:44 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-05-12 09:39:51, Adacymru napisał(a):
Nie sądzę że ktoś chce bronić pedofilii na MW

Ada bardzo chcialabym w to wierzyc ale sadze, ze problem jest bardziej zlozony. Wiele osob nadal nie dopuszcza kategorycznie mysli, ze ksiadz moze byc zdegradowanym moralnie pedofilem. Dla wielu nadal ksiadz rowna sie sam Bog... Wiec bronia zboczencow stygmatyzujac ich ofiary.

Darraj ...
Bardzo bym chciala rowniez wierzyc, ze polska zasciankowosc nie zagniezdzila sie na MW ale rozum podpowiada mi, ze plyne z watkiem wlasnej naiwnosci.
Krotko mowiac kto mysli inaczej lub ma inne zdanie jest wrogiem i trzeba go zaszczuc.

'Nie mow nikomu'
Jestem osobiscie wstrzasnieta tym dokumentem z powodu bardzo osobistych doswiadczen...Nie, nie jestem ofiara ksiedza pedofila jesli ktos tak to zrozumie. Niemniej jednak do dzis na widok sutanny dostaje obrzydzenia!
Zostalam wychowana w religijnej rodzinie gdzie ksiadz byl niemal Bogiem, ktory w niezrozumialy dla mnie sposob podlegal w oczach ludzi jakies dziwnej boskiej amnestii za kazdym razem kiedy dopuszczal sie demoralizujacych czynow. Nigdy nie zaakceptowalam i nie zaakceptuje tego stanu rzeczy!

Ponadto wczoraj po obejrzeniu tego dokumentu runely dwa wazne dla mnie autorytety, chociaz ich fundamenty kruszyly sie stanio znaczaco. Mowie o Walesie i Papiezu Janie Pawle.
Dla mnie osobiscie to wszystko burzy resztki mojej wiary w ludzi!

Dzisiejsze komentarze Glodzia pokazaly, ze kosciol jest jeszcze bardziej zepsuty niz ktokolwiek sadzil. Zniszczyl caly pozytywny aczklwiek pewnie tylko PRowy wydzwiek wczesniejszych przeprosin episkopatu.

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 12-05-2019 18:32 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Strona 4 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,