MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Tylko nie mów nikomu”

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

Str 3 z 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Fisolka

Post #1 Ocena: +2

2019-05-12 08:48:00 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Raczej rzadko sie wypowiadam na tym forum tak dla wlasnego zdrowia psychicznego i fizycznego...ale czesto czytam.

Ludzie co z Wami jest nie tak???
Czy wy wogole obejrzeliscie ten film zanim zaczeliscie szkalowac sama idee powstania tego dokumentu i jego autora?
Kosciol w Polsce jest potwornie zepsuty moralnie zas czytanie wypowiedzi niektorych obroncow kosciola jest policzkiem dla ofiar pedofilow!

Ten film wnosi wiele, chocby obnaza totalny brak reakcji kosciola, ukrywanie faktow i milczenie swiadkow tych przestepstw co jest jednoznaczne z byciem wspolwinnym!

Gdzie jest zwykla ludzka przyzwoitosc i wrazliwosc na krzywde???



,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-05-12 09:39:51 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wydaje mi się że w tym wątku krytyka sensacyjnego materiału, w odróżnieniu do materiału wrażliwego w odniesieniu do ofiar, odbierana jest jako obrona prześladowców. Nie sądzę że ktoś chce bronić pedofilii na MW, ale używanie przeżyć ofiar dla podbicia sensacyjnego materiału nie czyni z autora obrońcy moralnego. Dokument dokumentowi nierówny, aż oglądnę żeby się przekonać czy interesy ofiar czy swojego konta w banku autor dokłada.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2019-05-12 10:02:50 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-12 04:47:30, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2019-05-12 00:38:24, SweetLiar napisał(a):

Cytat:

2019-05-11 01:00:01, 4ary napisał(a):
Problemy się rozwiązuje a nie o nich gada


Aha, czyli rozwiazujemy problemy nie rozmawiając o nich i ufając że ich nie ma. Może poda pan 4ary przykład jakiegoś spektakularnego problemu, który udało mu się rozwiązać, udając że tenże nie istnieje?



...cholera albo ja ślepy jestem albo czytać nie umiem bo nie dopatruję się w wypowiedzi 4ary stwierdzenia że problem nie istnieje *DONT_KNOW*


Jest gorzej, 4ary wie, że problem istnieje, ale woli udawać, że go nie ma.
Nie rozmawiamy, nie pokazujemy, nie myślimy o tym,... więc jest spoko, nic nam nie zaprząta umysłów, nie ma problemu.
W niedzielę uklękniemy (ja nie!) przed zboczeńcem lub nie (przecież nigdy tego nie wiadomo, bo zwyrodnialców przenosi się z parafii do parafii) i z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #4 Ocena: 0

2019-05-12 10:29:04 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Gdzie jest zwykla ludzka przyzwoitosc i wrazliwosc na krzywde???


To nie o to chodzi, nie brak ludziom wypowiadającym się w tym wątku przyzwoitości i wrażliwości, tu chodzi o autora tego wątku( czyli mnie). Nazywanego czasami mądro-głupkiem, ogólnie nielubianego, któremu trzeba i można dokopać ale,

Obrazek

Cytat:
interesy ofiar czy swojego konta w banku autor dokłada.
Ada


Ty zapewne nie pobierasz wynagrodzenia za swoją prace i wykonujesz ją pro publico bono?

A teraz trochę statystyki,

"Tylko nie mów nikomu”
premiera, 11/05/2019,
Liczba wyświetleń na YT-2 572 077
Liczba komentarzy na YT-13 032

I na koniec mojej wypowiedzi:

Obrazek





"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #5 Ocena: +1

2019-05-12 13:49:17 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Cytat:

[ z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...



to jest szajba w czystej formie :)
Na szczescie nie taki folklor walke z Kosiolem w Polsce juz podejmowal, zawsze z tym samym skutkiem :)

[ Ostatnio edytowany przez: admiralbibol 12-05-2019 13:52 ]

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2019-05-12 13:57:32 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antek77

Post #7 Ocena: 0

2019-05-12 14:10:51 (5 lat temu)

antek77

Posty: 690

Mężczyzna

Z nami od: 11-01-2007

Cytat:

2019-05-12 08:48:00, Fisolka napisał(a):
Raczej rzadko sie wypowiadam na tym forum tak dla wlasnego zdrowia psychicznego i fizycznego...ale czesto czytam.

Ludzie co z Wami jest nie tak???
Czy wy wogole obejrzeliscie ten film zanim zaczeliscie szkalowac sama idee powstania tego dokumentu i jego autora?
Kosciol w Polsce jest potwornie zepsuty moralnie zas czytanie wypowiedzi niektorych obroncow kosciola jest policzkiem dla ofiar pedofilow!

Ten film wnosi wiele, chocby obnaza totalny brak reakcji kosciola, ukrywanie faktow i milczenie swiadkow tych przestepstw co jest jednoznaczne z byciem wspolwinnym!

Gdzie jest zwykla ludzka przyzwoitosc i wrazliwosc na krzywde???






Kościół ukrywa a Nadzwyczajna Kasta nawet jak ma delikwenta to nic z tym nie robi zazwyczaj *DONT_KNOW*
Polanski scigany za pedofilie jest w porządku dla Kasty

Ale wiadomo "Pies psa nie ugryzie"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2019-05-12 15:34:48 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #9 Ocena: +1

2019-05-12 16:02:45 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-12 13:49:17, admiralbibol napisał(a):
Cytat:

[ z jego jeszcze pachnących zapachem dziecka brudnych rąk przyjmiemy komunię...

to jest szajba w czystej formie :)
Na szczescie nie taki folklor walke z Kosiolem w Polsce juz podejmowal, zawsze z tym samym skutkiem :)

A wiesz chłopcze co to figura stylistyczna? Czy na wagarach wtedy byłeś?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #10 Ocena: 0

2019-05-12 16:36:09 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Przed obejrzeniem filmu zakładałem, że jest to wyolbrzymiony, podkolorowany dokument na faktach ogòlnie wszystkim znanych z małą ilością dowodòw, czy też nieudokumentowanymi tezami. Myślałem: "O, Sekielski chce przypomnieć się, pare osòb zaistnieć czy taż na tym zarobić, bo temat kontrowersyjny". Bardzo zdziwiłem się, a dokument mnie wciągnął. W tym filmie księża przyznają się do winy. I nie tylko oni są winni. Podana, a znana polskiemu episkopatowi, liczba winnych księży jest przerażająca. Myślę, że film rozpęta narodową debatę.
Co mi nie podobało się w tym filmie to insynuacja, że Jan Paweł II o wszystkim wiedział i nic nie zrobił. Ja uważam, że nasz papież mógł nie wiedzieć.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 12-05-2019 16:37 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,