MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czym się raczy dzieci

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 6 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2019-03-30 18:33:10 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-03-28 04:34:12, kinga77 napisał(a):
Cytat:

2019-03-27 18:16:25, niebieskieucho napisał(a):
Cytat:

2019-03-27 18:06:36, lulilu1 napisał(a):
Dlaczego z uporem maniaka, za autorytet podawany jest gość który nie ma nawet wykształcenia medycznego, nie jest autorem żadnych badań i tak właściwie ma tyle samo pojęcia o medycynie co przeciętny Kowalski?
Tak tylko pytam, bo może następnym razem zapytam sąsiadki zamiast tłuc się do lekarza po diagnozę.


Co to ma do rzeczy, skoro ci z "wiedza" medyczna prezentuja jej zenujacy poziom. JZ powoluje sie na prace naukowe zamiatane pod dywan.

Analogia.
Jak listonosz przyniesie Ci zla wiadomosc, to masz pretensje do listonosza.

--
https://www.youtube.com/watch?v=DTN4jS2pzu0

Ma to do rzeczy ,że Zięba to zwykły biznesmen i naciągacz.Wyciaga jakieś naukowe niepowodzenia spod dywanu po to żeby wciskac ludziom kity ,że medycyna nie działa żeby zostawiali u niego kasę za wątpliwie działające pseudomedykamenty.


Reprezentujesz bezinteresowna zawisc (a moze interesowna?) i szerzysz klamstwa. Powiedz mu to w oczy, albo napisz do niego (moge pdac email). On nikogo nie zmusza do kupowania jego suplementów. Kupuj sobie medykamenty jakie chcesz. Nie mam zamiaru odpisywac na insynuacje.

--
Kto ma monopol na prawdę, szerzy kłamstwa
Those who have monopoly of truth spread lies
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #2 Ocena: 0

2019-03-30 18:45:43 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Koncze dyskusje. Nie ma sensu przekonywac nieprzejednanych (z niewiadomych mi powodów) wrogów JZ. Kazdy ma wybór szczepienia sie badz nie, zazywania leków badz naturalnych srodków, leczenia sie u lekarzy wasko wyspecjalizowanych badz holistycznych.
Bum tarara!

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 30-03-2019 18:56 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #3 Ocena: 0

2019-03-30 18:47:23 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-03-30 18:45:43, niebieskieucho napisał(a):
Cytat:

2019-03-29 06:51:27, lulilu1 napisał(a):
"Co za bzdury. To sa fakty z prac naukowych, tylko nie tej nauki glównego scieku, która kontroluja koncerny farmaceutyczne, lobbuja i przekupuja. "

Poprszę źródła- nie z youtuba- tylko naukowe opracowania,poparte badaniami.

Inaczej to można sobie pisać że ziemia jest płaska, a kosmici są wśród nas- mnóstwo źródeł na youtube tak samo wiarygodnych jak przedsiębiorca Zięba.


Nie mam zamiaru (o czym juz tu pisalem) wywazac otwartych drzwi. Zródla naukowe, oczywiscie poparte badaniami, sa podane w obu czesciach "Ukrytych terapii".
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2019-03-30 19:39:21 (5 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Możesz mi w takim razie wytłumaczyć, dlaczego swoje książki Pan Zięba opatruje klauzulą ze nie ponosi odpowiedzialności za skutki opisanych terapii, a także żeby przed ich zastosowaniem skonsultować się z lekarzem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2019-03-30 19:48:04 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Lulilu, nie zartuj. Taka formula jest standardem, zabezpieczeniem. Podobnie lekarze ostrzegaja i wymagaja podpisania papieru przed zabiegiem/leczeniem inwazyjnym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #6 Ocena: 0

2019-03-31 08:35:06 (5 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Niebieskie Ucho nikomu niczego nie narzuca. Tym bardziej z nikogo nie szydzi, ani sie nie nasmiewa przytaczajac komiczne porownania. Niektorzy mogliby sie ugryzc w jezyk odpisujac na posty Niebieskiego.

Ja nie jestem zwolennikiem JZ, nawet przez jakis czas uwazalem go za polskiego Kaszpirowskiego i naciagacza wykorzystujacego ludzka slabosc. Ale do rzeczy.

Moj tata ma RZS (reumatiodalne zapalenie stawow). Kilka lat temu stan jego zdrowia galopowal w przepasc. Niekonczacy sie bol z powodu napuchnietych stawow, problemy z poruszaniem sie. Kustykal o kulach, pozniej juz tylko lezal. Usunieto/usztywniono mu wszystkie stawy u palcow stop, wymieniono jeden ze stawow biodrowych. Ulga w bolu byla tylko chwilowa.

Lekarze przepisywali tylko leki sterydowe i twierdzili, ze w tym wieku i przy tym schorzeniu nic wiecej nie da sie zrobic. Po drodze jeszcze dowalila mu sie cukrzyca T2.

Mama rowniez miala problemy ze zdrowiem. Z powodu nadczynnosci, tarczycy, mame skierowno do szpitala i gruczol zostal wypalony radio-jodem. Bylo zle, ale problemy tak naprawde dopiero wtedy sie wlasnie zaczely. Zaczela tyc i zaczela miec problemy z sercem i trzustka (czeste skoki cukrow).

To bylo dobrych kilka lat temu. Droga, ktora sugerowali lekarze dla obojga, byla tylko jedna. Wiecej lekow, sterydow, wszystko coraz mocniejsze i wiekszych dawkach.

Mama zaczela czytac, sluchac, ogladac JZ i dolaczyla do jakiejs tam grupy na FB.

Bardzo sie balem, ze tylko sobie zaszkodza i efekt bedzie tragiczny. Ale nie marudzilem, sluchalem co ma do powiedzenia. Obserwowalem, jak sie sytuacja rozwija.

Rodzice zaczeli sie leczyc witaminami i mikroelementami. Od JZ nie kupowali prawie nic. Jakas jedna witamine, ktorej nie mozna bylo dostac w takim stezeniu na rynku. Nikt im niczego nie narzucal. Zaopatrywali sie gdzie chcieli czerpiac z grupy FB i wkazowek JZ inormacje, ktorych potrzebowali.

Bol ustawal, obrzek stawow ustepowal, kolatanie serca zniklo. Kondycja rodzicow poprawiala sie powoli, ale systematycznie. Nadal chodzili do lekarza i wykupywali leki, jak to mama powiedziala, z obawy ze oni wszystko wiedza. Czy pacjent leki przyjmuje, czy nie :-]

Mama pozbierala sie w miare szybko. Schudla, wyniki krwi ma teraz bardzo dobre. Kolatanie serca ustapilo calkowicie. Po zmianach w kuchni, rowniez uspokoily sie cukry. Lekarz rodzinny nie moze sie nachwalic i twierdzi, ze takiego pacjenta to do gablotki za wzor do nasladowania. Nie wie jednak, ze to tylko dzieki mamie.

Tatusiowi zajelo troche dluzej. RZS puszczalo na chwile pozniej znowu atakowalo stawy. Jednak nie bylo juz to tak bolesne i mogl chodzic. Stopniowo bylo coraz lepiej. teraz nie boli prawie wcale, stawy sa tylko troszke powiekszone, a bylo juz tak, ze reka byla jedna wielka kula, gdzie nie bylo widac, gdzie konczy sie dlon a zaczynaja palce. Tato chodzi na zakupy, na ryby, pomaga w domu. Pare lat temu czekal go tylko wozek.

Ostatnio mial badanie gestosci kosci i okazuje sie ze gestosc sie poprawia, co jest ewenementem gdyz powinna malec w tym wieku i isc w osteoporoze. Sam lekarz jest w szoku.

Mama powiedziala, ze nie chce wojny i nie powiedza w przychodni jak to wszystko osiagneli. Recepty na paski do mierzenia cukru czy tabletki zbijajace cukier dla taty sa nadal potrzebne.


Ktos by powiedzial, ze moze to samo osiagneliby stosujac sie do zalecen lekarza. Moze i tak, jednak skutki uboczne sterydow, na pewno nie pozostalyby niezauwazone a tak, lecza sie tylko i wylacznie naturalnymi substancjami.

Osobiscie jestem troche skolowany i choc nie wierze w teorie masowej depopulacji stosowana przez koncerny farmaceutyczne, to czesto zastanawiam sie dlaczego naturalne metody leczenia sa tak malo doceniane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #7 Ocena: 0

2019-03-31 09:39:46 (5 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Nie wiem do jakich ty lekarzy Karjo chodzisz, skoro nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa i terapie które Ci zalecają.
Współczuje w każdym razie i trochę bardziej rozumiem strach przed medycyną i zafascynowanie czarami szamańskimi.
Bo różnicę, pomiędzy poinformowaniem o ryzyku którym obarczone są zabiegi medyczne, a całkowitym odcięciem się od brania za nie odpowiedzialności wszyscy rozumiemy prawda?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mela1984

Post #8 Ocena: 0

2019-03-31 09:52:21 (5 lat temu)

mela1984

Posty: 211

Kobieta

Z nami od: 21-08-2013

Skąd: uk

pozwolę sobie wkleić link,dużo czytania https://szczepienia.wybudzeni.com/2019/01/19/prawda-o-szczepionkach-odcinek-1-historia-szczepionek/?fbclid=IwAR3Jk4wLygNth_DTGHC0EVTFG6RNByniohxHLEdI6AIInam1YQuQ_bdKGIg

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2019-03-31 16:34:06 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Lulilu, jaka fascynacja czarami szamanskimi?
Zejdz na ziemie i doczytaj wypowiedzi, prosze.
A o odpowiedzialnosci lekarza za bledy, to juz zupelnie inna historia.
Jako kolejna ciekawostka, nikt z medykow nie odwazyl sie dac na pismie gwarancji/wziecia odpowiedzialnosci (w tym prawnej) za ewentualne powiklania poszczepienne dziecka. Przy prosbie o pismo wycofywali sie z negowania skutkow ubocznych i ryzyka.

Bardzo podoba mi sie wypowiedz Radzik77, dajaca do myslenia szerszego, niz zdanie sie na wiedze lekarza jako jedynie sluszna.
Przy okazji, moze warto podsunac rodzicom info o DMSO m.in. na problemy stawowe?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #10 Ocena: 0

2019-03-31 18:05:49 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2019-03-30 19:48:04, karjo1 napisał(a):
Lulilu, nie zartuj. Taka formula jest standardem, zabezpieczeniem. Podobnie lekarze ostrzegaja i wymagaja podpisania papieru przed zabiegiem/leczeniem inwazyjnym.



Tak wymagają ale żaden lekarz nie każe pacjentowi podpisać klauzuli ze „skontaktuje się z innym lekarzem bo ten prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za prowadzona terapie”.
Co do zabiegów to i owszem, pacjent podpisuje zgodę bo czesto jest tak ze pełen obraz sytuacji ma się dopiero wtedy kiedy się człowieka, kolokwialnie mówiąc otworzy. Plus zawsze może coś pójść zle. Krwotok, infekcja, czy po prostu jakaś inna nieprawidłowość.
Nie twierdze ze lekarze to sami geniusze bo zdarzają się wśród nich konowaly. Ale stwierdzenie ze osoby z wiedza medyczna prezentują jej „żenujący” poziom jest stwierdzeniem na wyrost. Niesprawiedliwym w stosunku do tych, których wiedza i autorytet jest udowodniony. Czy ktoś powiedziałby tak o sp prof Relidze?
Szczepienia są trochę inne. To nie bardzo jest terapia to jest prewencja.
W UK bardzo podejrzane jest, moim zdaniem, ze nikt, absolutnie nikt z lekarzy nie wypowie się jasno szczepić czy nie. Pytałam już chyba kilku i żadnej jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałam. Szczepienia dzieci pozostawione są w decyzji rodziców co sprawia ze są oni wystawieni na krytykę zewsząd. Nie szczepisz? Narażasz dziecko. Szczepisz? Narażasz dziecko. A rodzice są z ta decyzja zostawieni sami sobie. Owszem, jest internet ale odsiewanie ziaren od plewow jest trudne dla kogoś kto nie posiada wiedzy medycznej.
Dlatego jak ktoś twierdzi ze szczepionki są złe i generalnie wymysłem szatana to ja bardzo proszę o linki do badań medycznych. Merytorycznych i wykonanych jak należy z opisaniem warunków w jakich zostały przeprowadzone z wyszczegolnieniem grupy porównawczej, liczby osobników na jakich zostały one przeprowadzone i z wyróżnieniem wszystkich innych czynników które by mogły mieć wpływ na wyniki badań. Nie czepiam się ale jako rodzic chce mieć możliwość świadomego podjęcia decyzji opartej na FAKTACH. Przemowa biznesmena mnie nie przekonuje. Będę potrzebować rady jak otworzyć własna firmę to jakiegoś znajdę i zapytam. Potrzebuje rady nt szczepionek idę do lekarza, pielęgniarki. Potrzebuje podkuc konia idę do kowala/podkuwacza.
Podałam córce póki co wszystkie szczepionki poza MMR. Bo na chwile obecna znajduje sprzeczne ze sobą informacje które nijak nie pomagają w podjęciu decyzji ani w jedna ani w druga stronę. Raz się czyta ze lepiej szczepić bo Odra jest okropna choroba. Drugim razem znajduje się opinie ze świata lekarskiego ze lepiej te trzy choroby przejść w sposób naturalny bo powikłania po nich są niewielkie lub żadne. Natomiast podanie trzech chorób w jednym może być ryzykowne. I już nie chodzi o ten cały autyzm ale generalnie.
Tak wiec nadal nie wiem szczepić ja tym MMR czy nie.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,