MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Temat do Obgadania

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-03-14 11:49:28 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciekawe czy tez bedziesz na luzie podczas siedzenia w celi policyjnej, i nie udawaj, ze o uzycie olejku w celach medycznych ci chodzilo jak pisales w poprzednich postach. Olejek mozna a H&B kupic legalnie. Posiadanie narkotykow o jakich ty piszesz, Class B controlowanej substancji, jest nielegalne w UK.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Banitaaa

Post #2 Ocena: 0

2019-03-14 12:03:48 (5 lat temu)

Banitaaa

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2019

Skąd: Newton Aycliffe

ciekawe jest to co tutaj piszesz, nie wiem dlaczego jesteś tak wrogo nastawiona ale widocznie musisz być pesymistką, w celi policyjnej możesz się znaleźć również ty każdego dnia, bo życie bywa przewrotne a z takim podejściem to jest nie wykluczone, nawet w Polsce posiadanie przy sobie jednego grama jest dozwolone, i nie rozumiem twojego toku myślenia, jeżeli ci się temat nie podoba lub czegoś nie lubisz to tym bardziej o tym nie wiele będziesz wiedzieć, dlatego po co się wypowiadasz skoro widzisz że każdy podchodzi do tego z dystansem to musi być osoba taka jak ty która nic w zasadzie nie wnosi do życia a tylko ostrzega lub grozi, pozdrawiam :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2019-03-14 12:29:27 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Trochę straciłem wątek. Powrócę więc do tematu dyskusji - to jaki jest ten "temat do obgadania" Gdzie można dostać dragi, czy coś?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

andypolo

Post #4 Ocena: 0

2019-03-14 12:32:15 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

No teraz to Banitaa pojechał z Adą. :-)
Ale rzeczywiście temat niepotrzebnie zjechał na inny tor.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 14-03-2019 12:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #5 Ocena: 0

2019-03-14 12:59:49 (5 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Mnie też ten wątek budzi mieszane uczucia.
Bagatelizowanie zakazanych i niebezpiecznych używek ?
Pormowanie ?
A może szukanie nowej klienteli?

Hmm... wpadnie tu ktoś co zaczął mały biznesik np księgowości i na forum próbuje po cichu się zareklamować to od razu dostanie bana.

Do autora wątku : piszesz, cytuję ;" najgorsze na pewno jest tutaj to nie jak u siebie w Szczecinie, że nie mogę sobie zapalić jakiegoś jointa" koniec cytatu.

Czy to jest prośba o polecenie jakiejś kliniki "odwykowej" ?
Czy szukasz źródła zaopatrzenia ?

hmm... są inne fora w tej tematyce

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Banitaaa

Post #6 Ocena: 0

2019-03-14 15:55:59 (5 lat temu)

Banitaaa

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2019

Skąd: Newton Aycliffe

a twoja prośba to jest może taka że potrzebujesz zaopatrzenia w inteligencje, widzę co nie którzy to wielcy filozofie, pisząc tutaj myślałem że znajdę może znajomych przede wszystkim którzy nadają na tej samej fali,a nie pouczają i wypisują jakieś śmieci, widzę same za przeproszeniem staruchy tutaj,nie napisałem nic co nie jest nie zgodne z regulaminem, a to że są tu ludzie nie umiejący rozmawiać o wszystkim a tylko wciskający swój parszywy nos wszędzie gdzie się da, to już nie moja w tym broszka, palić lubię i będę palił nie potrzebuje odwyku czy nie wiadomo czego tam potrzebują ćpuny bo nie ogarniają życia,trenuje od wielu lat sporty siłowe,sztuki walki i jakoś mi to nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu na co dzień, jeżeli jesteś emerytem i wszystko ci przeszkadza i denerwuje, to nie zaglądaj tu i nie udzielaj swoich spoconych rad,nie są mi one potrzebne. bardziej zachęci mnie luźna rozmowa o wszystkim,która może zaowocuje fajną znajomością :)

[ Ostatnio edytowany przez: Banitaaa 14-03-2019 16:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #7 Ocena: 0

2019-03-14 16:04:05 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Uuu, kochany, przesadziles…
Gdybys mnie zobaczyl na koncercie Camel (srednia wieku 65+), to zrozumialbys jaka ze mnie mloda dziewczyna :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Banitaaa

Post #8 Ocena: 0

2019-03-14 16:08:36 (5 lat temu)

Banitaaa

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2019

Skąd: Newton Aycliffe

to nie jest skierowane do wszystkich,nie ujmując nic starszym ludzią,jestem ze swoją kobietą u jej dziadków i są szczerze mówiąc mega zajefajni, ale jak widzę tych starszych ludzi którzy obnażają się tylko szarością i negatywem to puszczam lejce i odwzajemniam to, skoro ktoś nie kieruje szacunku dla mojej osoby ponieważ takie posty piszę,to i ja nie będę bez względu na to kto w jakim wieku jest, a Pani Zosia ma racje, w każdym wieku można się bawić, i wówczas szukam właśnie takich ludzi bo wiem że tylko u nich znajdę poczucie własnej wartości i się dogadam :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2019-03-14 17:11:44 (5 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2019-03-14 15:55:59, Banitaaa napisał(a):
a twoja prośba to jest może taka że potrzebujesz zaopatrzenia w inteligencje, widzę co nie którzy to wielcy filozofie, pisząc tutaj myślałem że znajdę może znajomych przede wszystkim którzy nadają na tej samej fali,a nie pouczają i wypisują jakieś śmieci, widzę same za przeproszeniem staruchy tutaj,nie napisałem nic co nie jest nie zgodne z regulaminem, a to że są tu ludzie nie umiejący rozmawiać o wszystkim a tylko wciskający swój parszywy nos wszędzie gdzie się da, to już nie moja w tym broszka, palić lubię i będę palił nie potrzebuje odwyku czy nie wiadomo czego tam potrzebują ćpuny bo nie ogarniają życia,trenuje od wielu lat sporty siłowe,sztuki walki i jakoś mi to nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu na co dzień, jeżeli jesteś emerytem i wszystko ci przeszkadza i denerwuje, to nie zaglądaj tu i nie udzielaj swoich spoconych rad,nie są mi one potrzebne. bardziej zachęci mnie luźna rozmowa o wszystkim,która może zaowocuje fajną znajomością :)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Banitaaa</i> 14-03-2019 16:00 ]




Dziękuję Ci za klarowną odpowiedz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #10 Ocena: 0

2019-03-14 17:16:48 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Jaki jest sens tego wątku?
Bez jointa nie łapie...
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,