MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem mieszkania z zepsutym licznikiem

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gregory61

Post #1 Ocena: 0

2018-11-28 14:28:53 (5 lat temu)

gregory61

Posty: 204

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-01-2008

Skąd: Londyn

Już odpowiadam,umowę mam nie ma nic o tym że licznik jest wspólny,za to mam swiadków przy których mówił,że gaz jest wliczony w czynsz.A dla czego się nie wyprowadzam ? a dla tego,ze o gazie dowiedziałem się dopiero teraz,do dachu szuka fachowców a wyprowadzić sie w moim przypadku to nie jest zwinąć ubrania,wrzucić do worka,moje są wszystkie meble,dla jasnosci przy przeprowadzce miałem dwa cięzarowe samochody.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-11-28 14:39:50 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jest rachunek na gas na twoje nazwisko? Jak obliczono zuzycie? Reszta - juz odpowiedz masz od Richmond. Przeprowadzka zawsze niesie za soba niedogodnosci pakowania I transportu, ale nie zatrzymuje ludzi przed szukaniem lepszego lokalu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2018-11-28 14:40:36 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Co nie zmienia faktu, ze mozesz przeprowadzic sie do innego lokalu, ktory jest unfurnished. Masz cala liste problemow. Podalam Ci jak je po kolei zalatwic.

Mozesz odmowic zaplaty rachunku, landlord bedzie musial wziac Cie wtedy do sadu. Ale jak w umowie nie masz o tym wliczonym gazie, to nie wiem czy slowa swiadkow beda wziete pod uwage. A rozmawiales z tym gosciem na dole, bo moze on tez mial powiedziane, ze gaz jest wliczony w cene i mozecie polaczyc sily.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gregory61

Post #4 Ocena: 0

2018-11-28 14:49:22 (5 lat temu)

gregory61

Posty: 204

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-01-2008

Skąd: Londyn

Rozmawiałem, również nie zapłaci,rachunek jest na nazwisko landlorda on teraz szła idiotów którzy pokryją koszty jego głupoty.Dziekuje za podpowiedzi, bynajmniej ja jemu nie podaruje, rozmawiałem z innymi lokatorami tej kamienicy, wszyscy mają z nim problemy,W mieszkaniu obok wymienia człowiekowi kaloryfer dwa lata.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2018-11-28 14:53:13 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Landlord zalatwia tak dlugo wszystko, bo jak widac nikt nie wzial go jeszcze "za frak" i nie zmusil do dzialania. Zalatw sprawe depozytu i dziury w dachu. Environmental Health moze go zmusic do napraw. Czekanie rok na naprawe dachu nie jest czyms na co powinienes sie godzic.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,