MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cimcirimcimm

Post #1 Ocena: 0

2018-10-11 02:35:03 (6 lat temu)

cimcirimcimm

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 11-10-2018

Skąd: Nottingham

Witam
Nie wiem czy w dobrym dziale pisze jednak mam poważny problem. Pracujemy od niedawna z moim chłopakiem w pewnej pracy i nie chcemy problemów. Jednak ludzie którzy pracują tam trochę dłużej cały czas ich szukają . Nie wiem co robić. Pod koniec zmian każdy zaczyna sprzątać jako że pracujemy na 2 zmianę dlatego przygotowujemy wszystko dla 1 zmiany. Jednak dziś menager poprosił nas o zrobienie innej pracy. Jednak czlowiek"szukający problemow" któremu nie udało się zostać menagerem (starał się) powiedział nam że mamy natychmiast sprzątać bo za niedługo kończy się zmiana. Jednak mój chłopak powiedział mu ze "Nie" bo w tym czasie wykonujemy pracę która powierzył nam menager. I wtedy się zaczęło. "jak to tak? " mój chłopak powiedział że słuchamy menagera i że on nim nie jest. A On odpowiedział "no zobaczymy po pracy na parkingu". Ja uznałam to jako groźbę co robić? Pomóżcie...
.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-10-11 09:38:14 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zglosic pracodawcy, jak sie nie zmienic nic I grozbe powtorza, to zglosic zastraszanie na policje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-10-11 12:51:34 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziewczyna spać nie może po nocy, a tu nic tylko zgłosić do pracodawcy, na policję, ciekawe czego sama na to nie wpadła :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #4 Ocena: 0

2018-10-11 15:09:59 (6 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

W Polsce sprawa by szybko została rozwiązana...Klient,który groził szybko miałby spotkanie z NN i pierwsze ostrzeżenie z opisem ewentualnych "konsekwencji" gdyby się do niego nie dostosował...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2018-10-11 15:33:31 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2018-10-11 12:51:34, ZlotaPerla napisał(a):
Dziewczyna spać nie może po nocy, a tu nic tylko zgłosić do pracodawcy, na policję, ciekawe czego sama na to nie wpadła :-8

Moze dlatego, ze dla niektorych osob najprostsze rozwiazania nie sa oczywiste.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,