MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 6 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2019-02-11 08:37:24 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Niestety to nie moje...ale dzieki ; (

Po obejrzeniu filmu chcialem poczytac rekcje ludzi na film a sam tekst jest cytatem przeklejonym z filmwebu
Mialem napisac cos od siebie o samym rezyserze ale po co skoro ktos zrobil to lepiej tez sie usmialem : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Polly66

Post #2 Ocena: 0

2019-02-11 08:38:20 (5 lat temu)

Polly66

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 04-02-2019

Skąd: Manchester

Hahaha, naprawde dobry scenariusz. Bardzo się zgadzam z tym, że niestety wielu aktorzy się powtarzają non stop. Ale to są dobrzy aktorzy. Teog nie da się zaprzeczyć. Szkoda jednak nie pozwalają bardziej wejść nowym, świeżym twarzom.
Nie zmienia to faktu, że Kler to dobry film. Najbardziej podobało mi się to w tym wszystkim, że w kinach najwięcej było osób 40+!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2019-02-11 08:56:00 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-02-11 08:38:20, Polly66 napisał(a):

Najbardziej podobało mi się to w tym wszystkim, że w kinach najwięcej było osób 40+!



To teraz trzeba iść do kina z ID? w których kinach? skąd takie statystyki?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-02-11 09:03:05 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Moja ciocia nawet byla ma 74lata ale popcornu nie kupila nawet nie wiem czy moralne byloby go jesc na sali w sytuacji kiedy spoleczenstwo musialo spojrzec w prawdzie w oczy : P

Tak z czystej ciekawosci czy to jest obraz Polski ktory znacie?

Podobala mi sie tez szczegolnie scena w szpitalu kiedy trafil tam ten maly chlopiec w filmie widac mega wypasionego mietka szklane nierdzewne balustrady policyjne radiowozy kia i ten szpital rodem z prl-u...
Naprawde sa gdzies jeszcze tak zachowane placowki nfz? : )))

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 11-02-2019 09:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #5 Ocena: 0

2019-02-26 20:04:01 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Szpitalny kapelan z Łukowa wykorzystał seksualnie pacjenta, który miał połamane kończyny i był pod wpływem silnych leków. Ksiądz dostał wyrok w zawieszeniu.

Kto wie może pomnik dostanie i Duda z solidarnością kwiaty mu złożą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #6 Ocena: 0

2019-02-26 20:18:59 (5 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2019-02-26 20:49:51 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Może warto odpowiedzieć sobie na pytanie - "dlaczego oglądamy filmy fabularne?". Dla przyjemności, rozrywki? Dla doznania emocji, wzruszeń? Dla przeżycia wirtualnej przygody? Dla wzbogacenia wiedzy? (...) zapewne można byłoby jeszcze wyliczać. Nie znam odpowiedzi, dla której miałbym obejrzeć ów film, po informacjach jakie sypią się z sieci czy po zwiastunach "Kleru".
Mam zdobyć wiedzę, że na świecie żyje wielu zdegenerowanych, zwichrowanych i są w każdym środowisku? W tym w Kościele? Dla mnie rzecz od lat powszechnie znana i piętnowana już do granic absurdu. Podkreślam, że mój związek z religią czy Kościołem jest moją prywatną sprawą, ale daleko mi od kreowanego wizerunku Polak-Katolik. Natomiast Kościół uosabia pewne wartości, które są podwalinami polskiej tradycji, tożsamości narodowej również. Ekscytowanie się tą produkcją jest chyba tak samo nienaturalne, jak przerysowani "bohaterowie". Cóż to jest? Historia prawdziwa? No proszę... .

Dlaczego film "Wołyń" - tego samego reżysera - tak długo oczekiwał na premierę? Nie było środków finansowych, nie było wybitnych aktorów, a nawet dyskusja po premierze też nieco cichsza i jakby nieśmiała. Wiadomo, przecież nie możemy rozdrażniać "braci" zza wschodniej granicy.
"Kler"...a są i aktorzy, są pieniążki, a dyskusja trwa i trwa. W tle Papież Franciszek na każdym kroku przeprasza, całuje...wszędzie procesy o molestowanie nawet sprzed dekady z okładem. Kościół zatem jawi się, jako zbieranina pedofili i zboczeńców - tyle chyba z przesłania tego filmu.
Dlaczego film dotyczący Św.Maksymiliana Kolbe "Dwie Korony" nie ma swojego wątku na forum? W ogóle jakoś zupełnie przemilczany w polskich "mediach głównego nurtu".



A pomimo skromniejszego budżetu, mniejszego rozgłosu wolę wykorzystać czas na obejrzenie właśnie tego drugiego, gdzie pokazana jest postawa duchownego w bestialskich czasach. Miłość bez granic..., bo syfu - za przeproszeniem - mam dosyć na co dzień.

*STOP*

Ps.
Także Kolego Stanislawski...pomimo, że nie mam nic osobiście do Ciebie, jak wiesz...to odpowiadając na pytanie inicjujące wątek - NIE - tego wylewania pomyj na Kościół nie będę oglądał. Szkoda mi czasu.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 26-02-2019 20:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #8 Ocena: 0

2019-04-08 19:25:31 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Wypaczeni moralnie przedstawiciele kościoła w Polsce nadal podsycają płomień pogardy do skrzywdzonych przez swoich kolegów, dzieci.

Abp Jędraszewski: – Spójrzmy dzisiaj na Australię, gdzie kardynał Pell został skazany. Tam się łamie prawa człowieka. Chrześcijaństwo zawsze było prześladowane – kontynuował.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2019-04-08 19:50:21 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-04-08 19:25:31, nEUROn napisał(a):

Abp Jędraszewski: – Spójrzmy dzisiaj na Australię, gdzie kardynał Pell został skazany. Tam się łamie prawa człowieka. Chrześcijaństwo zawsze było prześladowane – kontynuował.


Czy mógłbyś przytoczyć cały konteks tej wypowiedzi abp Jędraszewskiego/link do wywiadu? Trudno się odnosić do fragmentu wypowiedzi kiedy nie wiemy co tak naprawdę autor miał na myśli. Bo że ”chrześcijaństwo zawsze było prześladowane” to trudno się z tym nie zgodzić
Jak nie obrazki wrzucasz to wybrane fragmenty wypowiedzi


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #10 Ocena: 0

2019-04-08 19:59:26 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Iii... tam Kler, za chwilę w TVP I Smoleńsk, to dopiero hicior,podobno. Będę oglądał, wtedy sobie ocenię.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,