MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak zabezpieczyć pieniadze na koncie paypall?

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maartulla

Post #1 Ocena: 0

2018-07-31 13:36:34 (6 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Witam. Muszę kupić jedną część. Sprzedawca prosi bym zapłacił mu poprzez paypalla a on wtedy wyśle przedmiot. Nie mam żadnej gwarancji że wyśle, czy można tak jakby zamrozić pieniądze,że on otrzyma je jeśli ja otrzymam przedmiot? Jeśli tak to w jaki sposób?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Grzegorz22

Post #2 Ocena: 0

2018-07-31 14:23:18 (6 lat temu)

Grzegorz22

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 02-07-2018

Skąd: London

Z tego co sie orientuje to PayPal jest tutaj chyba jednym z bezpieczniejszych sposobow. Napisz przy platnosci za co placisz, jak nie dostaniesz tego co chcesz to zglaszasz PayPalowi (masz na to chyba 60 dni od zaplaty) ze nie dostales tego za co zaplaciles. Wtedy sprzedawca musi udowodnic ze wyslal, jak nie udowodni to dostaniesz kase spowrotem. Paypalowi raczej zalezy bardziej na wysylajacym pieniadze niz na odbiorcy wiec masz wieksze szanse na zwrot kasy. Podejrzewam ze podobnie jest jak dostaniesz cos uszkodzonego lub sie popsuje to zglaszasz paypalowi ze chcesz kase spowrotem i tez masz duze szanse na ich otrzymanie. Jak ja mam szanse na platnosc za cos paypalem to to wybieram wlasnie z powodu wiekszej szansy na reklamacje potem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maartulla

Post #3 Ocena: 0

2018-08-01 10:09:23 (6 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Dzięki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,