MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sobota 30 marca 2019 - breksitowy poranek

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 28 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

Str 28 z 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Severance_

Post #1 Ocena: 0

2019-01-29 18:03:34 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-29 12:59:16, Jurny_Jurek napisał(a):
[..]
I nie ma nic w tym zlego. Ani w Kawczynskim (oprocz odrebnej wizji na brexit).
Jakby byl remainowcem - to nasz Danielek rodowity kochany chlop cmok.



Zastanawiam sie od jakiegos czasu czy ty w ogole czytasz moje posty, czy tez jak widzisz Severance to dostajesz jakiejs reakcji alergicznej i po prostu musisz COS napisac..

Co do Danielka*, jeszcze raz w takim razie poniewaz poprzedniego postu nie przeczytales, Danielek jako Brexitowiec nienawidzi kiedy UE dyktuje (niezaleznemu) Parlamentowi UK jak ma rzadzic! Postanawia wiec Danielek spiskowac z Rzadem innego kraju (czlonkiem UE) zeby ten obcy Rzad zdecydowal co Parlament UK moze a czego nie wolno mu zrobic! Niektorzy mowia, ze to podchodzi pod zdrade stanu, ja bym tak daleko nie poszla, ja sobie tylko mysle, ze facet musi byc glupkiem! Smaczku dodaje fakt, ze jest Polakiem. Mam nadzieje, ze przetlumaczylam moj poprzedni post wystarczajaco.
Przy okazji, ja bio Danielka znam, nie potrzebuje twoich copy-paste z Wiki, oraz mozesz prosze dorosnac i przestac uzywac zdrobnien, JurusiuJurnusiu?

Cytat:

2019-01-29 13:22:49, Konto usunięte napisał(a):
No nie bardzo cmok cmok, bo on jak Antoni, lubi chłopców i otacza się tylko chłopcami.


Danielek jest biseksualista oraz wielbicielem Arabii Saudyjskiej- pomieszanie z poplataniem ; )



[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 29-01-2019 18:24 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2019-01-29 20:56:12 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Nie dostaje alergii na Twoje wpisy, pomagam Ci tylkoo zrozumiec, ze Kawczynski to nie ,,Polski Torys/Brexitowiec" tylko Brytyjczyk pochodzenia polskiego. Wiec moze sobie byc i torysem i brexitowcem i biseksualista i lubiec Saudów (hue hue, jak to fajnie obsmiac brexitowca za jego preferencje seksualne, niczym ,,ksiadz zagladajacy komus pod koldre interesujacy sie zyciem seksualnym innych";).

Tak jak polscy parlamentarzysci czy innych krajow pisza do rzadow innych krajow w jakis sprawach - ot, normalka. Tak jak i zwykly bi ze Shropshire moze sobie tam pisac. W PL sa tacy co pisza i skarżą ďo innych politykow pokroju Timermansa by ukarali suwerenny rzad.

Polityka to takie bagno gdzie byle Scerbie wydaje sie ze jest kims waznym. O, gdyby May poleciala do Wawki i namawiala Morawieckiego - to moze bylyby podstawy do strachu. A tak - podrzedny posel z jakims wnioskiem, ktory wrzuca do niszczarki w sekretariacie kancelarii. Zwlaszcza jak pojda waszym tropem i zajrza chlopu pod koldre.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #3 Ocena: 0

2019-01-29 21:41:21 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-29 20:56:12, Jurny_Jurek napisał(a):
pomagam Ci tylkoo zrozumiec, ze Kawczynski to nie ,,Polski Torys/Brexitowiec" tylko Brytyjczyk pochodzenia polskiego. Wiec moze sobie byc i torysem i brexitowcem i biseksualista i lubiec Saudów (hue hue, jak to fajnie obsmiac brexitowca za jego preferencje seksualne, niczym ,,ksiadz zagladajacy komus pod koldre interesujacy sie zyciem seksualnym innych";).

[...] waszym tropem i zajrza chlopu pod koldre.


Czy pan Kawczynski zrzekl sie polskiego obywatelstwa? Podejrzewam, ze posiada podwojne obywatelstwo (urodzil sie w Polsce i przyjechal do UK w wieku 7 lat), nie jest wiec "Brytyjczykiem pochodzenia polskiego". Sprzeczasz sie ze mna jak zwykle o szczegoly, ja rozumiem, ze trudno jest tak naprawde tego glupka bronic wiec trzeba zamieszac w temacie jak sie da.. Niestety w internecie nie brakuje komentarzy o : mieszajacym w brytyjskiej polityce Polaku, a nie Brytyjczyku polskiego pochodzenia.

Info o biseksualizmie i silnym poparciu dla Saudi Arabia jest w tym samym bio ktorego fragment sam przytoczyles. Nie sa to wiec ploty, ani zagladanie nikomu pod koldre, jest to oficjalnie dostepne info o osobie publicznej (zreszta ja tego nawet pierwsza nie wspomnialam, tylko pozniej sprostowalam). O ile jego upodobania seksualne mnie zupelnie nie interesuja, to juz poparcie dla Saudow mnie brzydzi i prawde powiedziawszy kiedy pomysle o pierwszym w polaczeniu z drugim to nie bardzo rozumiem co sie moze dziac w glowie pana Kawczynskiego.

Cytat:
In 2015, Kawczynski was described as a strong supporter of the Saudi Arabian government.[40] On one of his trips to Saudi Arabia, Kawczynski told Salman Al Saud (who is now King) how proud he was of the military cooperation between the two countries. He later said that he was writing "the most pro-Saudi book ever written by a British politician" and that he had been "battling against extraordinary ignorance and prejudice against Saudi Arabia for many years".[40] After coming out as bisexual, Kawczynski's visits to Saudi Arabia did not lessen[citation needed] despite LGBT rights in Saudi Arabia being amongst the worst in the world. In Saudi Arabia both male and female same-sex sexual activity is illegal, with punishments ranging from fines, floggings and life in prison, to torture and the death penalty.[41]

Following an appearance on Newsnight in which he defended the Saudi regime's approach to the war in Yemen and accused the programme of bias, Kawczynski threatened legal action after its editor Ian Katz suggested his strength of feeling on the issue might be linked to the size of the budget for his expenses on trips to Saudi Arabia.[42] After Justice Secretary Michael Gove cancelled a prison contract with Saudi Arabia, Kawczynski was so enraged that he slapped his forehead and shouted "no!" during a parliamentary debate on the issue



[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 29-01-2019 21:52 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2019-01-30 06:18:02 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2019-01-29 21:41:21, Severance_ napisał(a):
nie jest wiec "Brytyjczykiem pochodzenia polskiego".


Daniel Robert Kawczynski is a British Conservative Party politician and Member of Parliament for Shrewsbury and Atcham in Shropshire, England. The first British MP born in Poland

Jest Brytyjczykiem urodzonym w Polsce. Nie kłócę się o szczegóły tylko podkreślam prosty fakt. Nie zgadzasz się z tym faktem i to Twoja sprawa.

Napisz do Wiki i gdzie tam jeszcze, żeby wyprowadzili ludzi z błędu i napisali, że jest Polakiem brytyjskiego pochodzenia czy Polakiem polskiego pochodzenia jak to ma aż tak wielkie znaczenie :-]

Nie tylko Saudowie ale niemal wszyscy muzułmanie są wrogami LGBT, związków homo, adopcji dzieci przez pary homoseksualne czy marginalizacja kobiet i ich praw w zyciu społecznym. Jesteś tak samo oburzona jak tzw. hejterzu a te oburzenie to w tym kraju ma definicję - islamofobia i rasizm ze wzgledu na wyznanie. Musisz się otworzyć na multikulruralizm i zaakceptować go a nie czuć obrzydzenie.


[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 30-01-2019 06:30 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #5 Ocena: 0

2019-01-30 09:56:40 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-30 06:18:02, Jurny_Jurek napisał(a):

Napisz do Wiki i gdzie tam jeszcze, żeby wyprowadzili ludzi z błędu i napisali..



Hahaha, a moze zrobimy tym razem inaczej.. Ja nie bede prostowala niczego na Wiki (nie ma przeciez czego tam prostowac), a Ty zaczniesz pouczac I wyprowadzac Brytyjczykow z bledu na forach brytyjskich. Pamietaj prosze, ze mojego pierwszego wpisu w tym temacie by nie bylo gdyby nie burza na brytyjskich forach, dolaczylam nawet jeden z komentarzy (jeden z zabawnych, a nie nieprzyjemnych), krytykyjacych POLAKA za mieszanie w brytyjskiej polityce. Zamiast wiec pouczac mnie na forum ktorego Brytyjczycy NA PEWNO nie czytaja (pewnie tez niewielu Polakow), zacznij "pomagac zrozumiec" Brytyjczykom, ze Kawczynski jest pewnie bardziej brytyjski niz nie jeden z nich :-]

I na zakonczenie.. :

Cytat:

Nie tylko Saudowie ale niemal wszyscy muzułmanie są wrogami LGBT,


Bless you :-] Musisz mi nawet takie podstawy tlumaczyc! Panie Jurku ja mam w najblizszej rodzinie homoseksualistow, swiatopoglad muzulmanow jest mi doskonale znany I generalnie wiem to I owo. Ja sie brzydze Saudami poniewaz sa mordercami, a Kawczynskiego upodobania I poglady mnie w tym zestawieniu smiesza, a nie brzydza. Uwazam, ze facet jest bardzo skonfudowany I to pewnie tlumaczy jego idiotyczna interwencje w sprawie Brexitu :-]
Pozdrawiamy Panie Jurku!
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2019-01-30 10:16:48 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Pełna zgoda. Jakby jakiś Suski napisał list do brytyjskiego rządu w sprawie poparcia PL w UE to byłoby to tak samo idiotyczne jak list Kawczynskiego.

Reszta to geopolityka. Amerykanie i Brytyjczycy od lat romansują z Saudami. Chodzi o wpływy i kasę, prawa człowieka schodzą na drugi plan. Ci co nie chcą romansować - kończą jak Saddam który miał tyle broni biologicznej i chemicznej, której do dzisiaj nie znaleziono.

Na tej samej zasadzie Niemcy romansują z putinowską Rosją - prawa człowieka, mordy na opozycji, gnębienie homo - nic tam gdy w grę wchodzi tani gaz i wspólny intetes. Niby UE potępia, nakłada sankcje a Berlin karmi Putina, tylko go umacniając.

Rowniez pozdrawiam.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 30-01-2019 10:17 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sweet_chocolate

Post #7 Ocena: 0

2019-01-30 16:04:04 (5 lat temu)

sweet_chocolate

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2018

Skąd: Brinighton

Poczekajmy do marca. Wszystko będzie wiadomo.
Podstawy włoskiego -

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Robertos37

Post #8 Ocena: 0

2019-01-31 05:41:04 (5 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

Nie no 30 marca bedzie koniec swiata,no przeciez brytoli sa jak stwirca nieba I ziemi-przepraszam lecz nie dla mnie,chcieli brexit to go maja,to wszystko
jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalimera1959

Post #9 Ocena: 0

2019-01-31 10:08:54 (5 lat temu)

kalimera1959

Posty: 339

Mężczyzna

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: Leeds

- Mam informację z kręgów Komisji Europejskiej, że Brexit przesunie się o dziewięć miesięcy. Ten czas pozwoli wypracować nową formułę wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii bez tzw. twardego Brexitu, który byłby katastrofalny w skutkach – powiedział money.pl europoseł Ryszard Czarnecki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2019-01-31 12:18:39 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 28 z 38 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 36 | 37 | 38 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,